• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nieruchomości Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 3 896

15876777 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana Uścikówiec woj. Wielkopolskie powiat Oborniki 27554558 15876777 Zapraszamy do zapoznania się z propozycją sprzedaży ostatniej działki budowlanej w miejscowości Uścikówiec gm. Oborniki, bardzo urokliwe miejsce zwieńczone wieloma terenami zielonymi, wszechogarniającymi otwartymi przestrzeniami z ogłuszającą ciszą z...

Uścikówiec, Zacisze 00

195 000 PLN (143 zł/m2)

-
-
1362 m2
-
15801906 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luboń 4 pokoje - ogródek i garaż + parking 26252514 15801906 Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego, czteropokojowego mieszkania w podpoznańskim Luboniu przy ul. 1 Maja. Ta nieruchomość doskonale spełni marzenia o własnym miejscu - komfort jak w zabudowie bliźniaczej!Na nowych ...

Luboń, 1 Maja

985 000 PLN (13 311 zł/m2)

4
1
74 m2
2018
15790201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luboń 4 pokoje - ogródek i garaż super stan 25957659 15790201 Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego bliźniaka w podpoznańskim Luboniu przy ul. 1 Maja. Ta nieruchomość doskonale spełni marzenia o własnym miejscu! Na nowych właścicieli czeka ciekawa bryła z aż dwoma tarasami - je...

Luboń, 1 Maja

985 000 PLN (13 311 zł/m2)

4
1
74 m2
2018
15790254 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka w zieleni 25962635 15790254 Kawalerka wśród zieleni na wysokim parterze. Stan idealny. Duży taras z miejscem na relaks. Umeblowana. Kuchnia osobno. Na oknach żaluzje. Teren wydzielony, monitorowany. Bezproblemowy darmowy parking. Miejsce na rowery. Idealne dla dbających o kondy...

Poznań (Poznań-Nowe Miasto), Rocha 19

Zapytaj o cenę

1
1
35 m2
2000
9005007 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
49m2, 1900 + opłaty, Jezyce, 2 pokoje, kuchnia, 293494 9005007 Mieszkanie dla studentów i osób pracujących. Mam na wynajem mieszkanie na 2 piętrze w bloku 2 piętrowym (+strych) z lat 60. Mieszkanie zostało wymalowane we wrześniu 2023 roku, łazienka remontowana w lipcu 2018 roku. Na podłodze panele, wykładzina. O...

Poznań (Poznań-Jeżyce), Szamarzewskiego

2 000 PLN (41 zł/m2)

2
1
49 m2
-
15890508 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27879012 15890508 NA SPRZEDAŻ MIESZKANIE 2 POKOJOWE O POW. 35,7M2 PIŁA - ŚRÓDMIEŚCIE, Al. Piastów Przedmiotem oferty jest przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 35,7 m², położone na IV piętrze bloku w ścisłym...

Piła (Śródmieśćie) (Wielkopolskie, gm. Piła)

225 000 PLN (6 429 zł/m2)

2
-
35 m2
-
15868166 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27368547 15868166 Na sprzedaż: atrakcyjna kawalerka w centrum Poznania – ul. KościuszkiOferuję Państwu przestronną i komfortową kawalerkę o powierzchni 32,1 m², położoną w doskonałej lokalizacji w samym sercu Poznania, przy ulicy Kościuszki.Podstawowe informacje:- Pow...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

410 000 PLN (12 773 zł/m2)

1
1
32.1 m2
1960
15884476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27704348 15884476 Na sprzedaż działka położona w gminie Dopiewo (rejon Dąbrowy), objęta wstępnym projektem podziału, z potencjałem zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej (w tym dwulokalowej).PARAMETRY INWESTYCYJNE maksymalna powierzchnia zabudowy: 30% możliwe dwie kon...

Dąbrowa (Wielkopolskie, gm. Dopiewo)

389 000 PLN

-
-
700 m2
-
15890481 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27878354 15890481 Sygnatura akt sądowych postępowania upadłościowego: PO1PGUp-s2902025Poznań, 11.05.2026 r.Niniejsza oferta stanowi wyciąg z Warunków Sprzedaży. Pełne Warunki Sprzedaży można uzyskać pod numerem telefonu: 573 424 336 lub pod adresem e-mail: pretium.biu...

Wysogotowo (Wielkopolskie, gm. Tarnowo Podgórne)

872 500 PLN (4 754 zł/m2)

5
-
183.52 m2
2017
15885753 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duże mieszkanie w Kaliszu 27740608 15885753 Na sprzedaż mieszkanie 73,95 m² - Kalisz, ul. StawiszyńskaPrzestronne, funkcjonalne mieszkanie położone w dobrze rozwiniętej części Kalisz. Lokal znajduje się na 2. kondygnacji budynku i stanowi odrębną nieruchomość z księgą wieczystą.ATUTYDuży metra...

Kalisz (Wielkopolskie, gm. Kalisz)

462 000 PLN (6 329 zł/m2)

3
1
73 m2
2000
15885358 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27727124 15885358 Biuro INVEST HOME Nieruchomości Szafraniak zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży:2 pokojowe mieszkanie w bloku (bez windy)na 2 piętrze przy ul. Słowackiego 22 we Wrześni. Powierzchnia mieszkania 47,9m2 w tym:-pokój ok. 21 m2,-pokój ok. 14,3...

Września (Wielkopolskie, gm. Września)

320 000 PLN (6 667 zł/m2)

2
1
48 m2
1980
15829364 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26626038 15829364 Wyjątkowy dom wolnostojący w Chodzieży - styl, jakość i przestrzeń z potencjałem! Jeśli szukasz domu, który zachwyca od pierwszego kroku - ta oferta jest dla Ciebie. Na sprzedaż gustownie urządzony dom wolnostojący w Chodzieży , stwo...

Chodzież (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

980 000 PLN (4 495 zł/m2)

7
3
218 m2
-