• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nieruchomości Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 3 851

15876777 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana Uścikówiec woj. Wielkopolskie powiat Oborniki 27554558 15876777 Zapraszamy do zapoznania się z propozycją sprzedaży ostatniej działki budowlanej w miejscowości Uścikówiec gm. Oborniki, bardzo urokliwe miejsce zwieńczone wieloma terenami zielonymi, wszechogarniającymi otwartymi przestrzeniami z ogłuszającą ciszą z...

Uścikówiec, Zacisze 00

195 000 PLN (143 zł/m2)

-
-
1362 m2
-
15801906 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luboń 4 pokoje - ogródek i garaż + parking 26252514 15801906 Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego, czteropokojowego mieszkania w podpoznańskim Luboniu przy ul. 1 Maja. Ta nieruchomość doskonale spełni marzenia o własnym miejscu - komfort jak w zabudowie bliźniaczej!Na nowych ...

Luboń, 1 Maja

985 000 PLN (13 311 zł/m2)

4
1
74 m2
2018
15790201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luboń 4 pokoje - ogródek i garaż super stan 25957659 15790201 Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego bliźniaka w podpoznańskim Luboniu przy ul. 1 Maja. Ta nieruchomość doskonale spełni marzenia o własnym miejscu! Na nowych właścicieli czeka ciekawa bryła z aż dwoma tarasami - je...

Luboń, 1 Maja

985 000 PLN (13 311 zł/m2)

4
1
74 m2
2018
15790254 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka w zieleni 25962635 15790254 Kawalerka wśród zieleni na wysokim parterze. Stan idealny. Duży taras z miejscem na relaks. Umeblowana. Kuchnia osobno. Na oknach żaluzje. Teren wydzielony, monitorowany. Bezproblemowy darmowy parking. Miejsce na rowery. Idealne dla dbających o kondy...

Poznań (Poznań-Nowe Miasto), Rocha 19

Zapytaj o cenę

1
1
35 m2
2000
9005007 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
49m2, 1900 + opłaty, Jezyce, 2 pokoje, kuchnia, 293494 9005007 Mieszkanie dla studentów i osób pracujących. Mam na wynajem mieszkanie na 2 piętrze w bloku 2 piętrowym (+strych) z lat 60. Mieszkanie zostało wymalowane we wrześniu 2023 roku, łazienka remontowana w lipcu 2018 roku. Na podłodze panele, wykładzina. O...

Poznań (Poznań-Jeżyce), Szamarzewskiego

2 000 PLN (41 zł/m2)

2
1
49 m2
-
15885073 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne i ciche mieszkanie w pobliżu rezerwatu 27716685 15885073 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestrzennego 2 pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 72.3 m² (z możliwym 3 pokojem), położonej w jednej z najbardziej spokojnych części północnego Poznania - przy słynnym Żurawińcu. Mieszkanie...

Poznań (Naramowice) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

799 000 PLN (11 925 zł/m2)

2
1
67 m2
2006
15811665 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26439878 15811665 NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA BUDOWLANA W WYSZYNKACH (GM. BUDZYŃ) Przedmiotem oferty jest malowniczo położona działka w Wyszynkach, gm. Budzyń. Działka kształtem zbliżona do trapezu o powierzchni ok. 1200 m 2 z dostępem do drogi. Wydane warunki zabud...

Wyszynki (Wielkopolskie, gm. Budzyń)

114 000 PLN

-
-
1200 m2
-
15753443 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25197264 15753443 DOM NA SPRZEDAŻ W BUDZYNIU Znacząca obniżka ceny! Oferujemy dom w zabudowie wolnostojącej o powierzchni użytkowej ok. 176 m 2 , usytuowany na działce o powierzchni 840 m 2 . Układ pomieszczeń: PARTER: - salon z kuchnią o pow. 24,40 m 2 - pok...

Budzyń (Wielkopolskie, gm. Budzyń)

850 000 PLN (4 857 zł/m2)

7
2
175 m2
-
15891379 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27895640 15891379 Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupoziomowego mieszkania na wynajem w podpoznańskich Kamionkach, otoczonych lasami, licznymi terenami rekreacyjnymi i bogatą infrastrukturą handlowo-usługową. W pełni wyposażone, przytulne, 3 pokojowe mieszkanie ...

Kamionki (Wielkopolskie, gm. Kórnik)

3 900 PLN (65 zł/m2)

3
1
60 m2
2017
15811666 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26439879 15811666 NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA BUDOWLANA W WYSZYNKACH (GM. BUDZYŃ) Przedmiotem oferty jest malowniczo położona działka w Wyszynkach, gm. Budzyń. Działka o kształcie prostokąta o powierzchni ok. 800 m 2 z dostępem do drogi. Wydane warunki zabudowy ...

Wyszynki (Wielkopolskie, gm. Budzyń)

76 000 PLN

-
-
800 m2
-
15867119 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27335506 15867119 Ostrzeszów dom z potencjałem szuka nowego właściciela! ATUTY :LOKALIZACJADom zlokalizowany w bocznej uliczce, w otoczeniu domów jednorodzinnych, na spokojnym osiedlu. Żadnych bloków ani szeregowców po sąsiedzku. Rynek w Ostrzeszowie znajduje się zale...

Ostrzeszów (Wielkopolskie, gm. Ostrzeszów)

449 000 PLN (2 041 zł/m2)

6
-
220 m2
1980
15872431 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27493208 15872431 Prezentuję ofertę najmu lokali przeznaczonych na działalność usługowo-biurową, zlokalizowanych na Rynku w Mosinie przy Placu 20 Października 26.Lokale usytuowane są na pierwszym piętrze kamienicy znajdującej się we wschodniej pierzei rynku, przy wyje...

Mosina (Wielkopolskie, gm. Mosina)

1 400 PLN (56 zł/m2)

11
-
25 m2
1995