• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nieruchomości Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 3 811

15876777 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana Uścikówiec woj. Wielkopolskie powiat Oborniki 27554558 15876777 Zapraszamy do zapoznania się z propozycją sprzedaży ostatniej działki budowlanej w miejscowości Uścikówiec gm. Oborniki, bardzo urokliwe miejsce zwieńczone wieloma terenami zielonymi, wszechogarniającymi otwartymi przestrzeniami z ogłuszającą ciszą z...

Uścikówiec, Zacisze 00

195 000 PLN (143 zł/m2)

-
-
1362 m2
-
15790201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luboń 4 pokoje - ogródek i garaż super stan 25957659 15790201 Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego bliźniaka w podpoznańskim Luboniu przy ul. 1 Maja. Ta nieruchomość doskonale spełni marzenia o własnym miejscu! Na nowych właścicieli czeka ciekawa bryła z aż dwoma tarasami - je...

Luboń, 1 Maja

985 000 PLN (13 311 zł/m2)

4
1
74 m2
2018
15790254 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka w zieleni 25962635 15790254 Kawalerka wśród zieleni na wysokim parterze. Stan idealny. Duży taras z miejscem na relaks. Umeblowana. Kuchnia osobno. Na oknach żaluzje. Teren wydzielony, monitorowany. Bezproblemowy darmowy parking. Miejsce na rowery. Idealne dla dbających o kondy...

Poznań (Poznań-Nowe Miasto), Rocha 19

Zapytaj o cenę

1
1
35 m2
2000
9005007 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
49m2, 1900 + opłaty, Jezyce, 2 pokoje, kuchnia, 293494 9005007 Mieszkanie dla studentów i osób pracujących. Mam na wynajem mieszkanie na 2 piętrze w bloku 2 piętrowym (+strych) z lat 60. Mieszkanie zostało wymalowane we wrześniu 2023 roku, łazienka remontowana w lipcu 2018 roku. Na podłodze panele, wykładzina. O...

Poznań (Poznań-Jeżyce), Szamarzewskiego

2 000 PLN (41 zł/m2)

2
1
49 m2
-
15818585 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka dla Ciebie - Wągrowiec 26604944 15818585 Na sprzedaż kawalerka - 33m2 - Wągrowiec.Na sprzedaż oferuję ustawną i przestronną kawalerkę o powierzchni 33m2, położoną na 3. piętrze w zadbanym budynku, przy spokojnej ulicy w Wągrowcu. Mieszkanie wyróżnia się ciekawym i funkcjonalnym układem, dzi...

Wągrowiec (Wielkopolskie, gm. Wągrowiec)

245 000 PLN (7 424 zł/m2)

1
1
33 m2
1980
15601009 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Inwestycja gmina Łobżenica 22207482 15601009 NOWA CENA!!W przypadku konkretnego zainteresowania cena może ulec zmianie !!Duża działka z MPZP -  Kruszki blisko ŁobżenicyDziałka mieszkaniowo usługowa- Kruszki gmina Łobżenica. Działka znajduje się zaledwie 6 kilometrów od Łobżenicy.Działka położon...

Kruszki (Wielkopolskie, gm. Łobżenica)

250 000 PLN

-
-
5382 m2
-
15753706 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25207988 15753706 Niższa cena bardzo korzystna 420000 złotych. Oferta dla klienta, który chce zamieszkać we własnym domu. Tara nieruchomości przedstawiają ofertę sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej posadowionego na działce o powierzchni 592m2 w Damasławku. Jest to ...

Damasławek (Wielkopolskie, gm. Damasławek)

420 000 PLN (3 590 zł/m2)

3
-
117 m2
1967
15896707 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27986266 15896707 Są miejsca, gdzie czas zwalnia, powietrze pachnie lasem, a ciszę wypełnia szum drzew i obecność natury. Takie są okolice Osowej Góry – idealne na lokalizację domu w harmonii z otoczeniem. Prezentuję na sprzedaż działkę budowlaną o pow. 997 m², zl...

Mosina (Wielkopolskie, gm. Mosina)

490 000 PLN

-
-
997 m2
-
15886361 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27754564 15886361 Polecam zapoznanie się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego na poznańskim Łazarzu przy ul. Gąsiorowskich 4 (Blok z 2019 roku) Mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 55,53 m2 położone jest na 4 piętrze bloku z windą i użytkowane jest pod dzi...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

645 000 PLN (11 617 zł/m2)

3
1
55.52 m2
2019
15753443 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25197264 15753443 DOM NA SPRZEDAŻ W BUDZYNIU Znacząca obniżka ceny! Oferujemy dom w zabudowie wolnostojącej o powierzchni użytkowej ok. 176 m 2 , usytuowany na działce o powierzchni 840 m 2 . Układ pomieszczeń: PARTER: - salon z kuchnią o pow. 24,40 m 2 - pok...

Budzyń (Wielkopolskie, gm. Budzyń)

850 000 PLN (4 857 zł/m2)

7
2
175 m2
-
15844565 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26841570 15844565 NA SPRZEDAŻ DUŻE MIESZKANIE W CENTRUM CHODZIEŻY Przedmiotem oferty jest duże, jasne i przestronne 2 - pokojowe mieszkanie z tarasem usytuowane na parterze kamienicy w centrum Chodzieży. Lokal stanowiący odrębną nieruchomość o po...

Chodzież (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

299 000 PLN (4 271 zł/m2)

2
-
70 m2
1930
15710226 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24371986 15710226 OBNIŻKA CENY!!! Dom w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej ok. 155 m 2 , usytuowany na działce o pow. 335 m 2 . Układ pomieszczeń: PARTER (wysokość pomieszczeń - 2,58m): - salon o pow. 26,70 m 2 - pokój o pow. 6,00 m 2 - kuchni...

Chodzież (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

500 000 PLN (3 226 zł/m2)

6
2
155 m2
-