• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nieruchomości Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 3 899

15876777 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana Uścikówiec woj. Wielkopolskie powiat Oborniki 27554558 15876777 Zapraszamy do zapoznania się z propozycją sprzedaży ostatniej działki budowlanej w miejscowości Uścikówiec gm. Oborniki, bardzo urokliwe miejsce zwieńczone wieloma terenami zielonymi, wszechogarniającymi otwartymi przestrzeniami z ogłuszającą ciszą z...

Uścikówiec, Zacisze 00

195 000 PLN (143 zł/m2)

-
-
1362 m2
-
15801906 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luboń 4 pokoje - ogródek i garaż + parking 26252514 15801906 Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego, czteropokojowego mieszkania w podpoznańskim Luboniu przy ul. 1 Maja. Ta nieruchomość doskonale spełni marzenia o własnym miejscu - komfort jak w zabudowie bliźniaczej!Na nowych ...

Luboń, 1 Maja

985 000 PLN (13 311 zł/m2)

4
1
74 m2
2018
15790201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luboń 4 pokoje - ogródek i garaż super stan 25957659 15790201 Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego bliźniaka w podpoznańskim Luboniu przy ul. 1 Maja. Ta nieruchomość doskonale spełni marzenia o własnym miejscu! Na nowych właścicieli czeka ciekawa bryła z aż dwoma tarasami - je...

Luboń, 1 Maja

985 000 PLN (13 311 zł/m2)

4
1
74 m2
2018
15790254 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka w zieleni 25962635 15790254 Kawalerka wśród zieleni na wysokim parterze. Stan idealny. Duży taras z miejscem na relaks. Umeblowana. Kuchnia osobno. Na oknach żaluzje. Teren wydzielony, monitorowany. Bezproblemowy darmowy parking. Miejsce na rowery. Idealne dla dbających o kondy...

Poznań (Poznań-Nowe Miasto), Rocha 19

Zapytaj o cenę

1
1
35 m2
2000
9005007 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
49m2, 1900 + opłaty, Jezyce, 2 pokoje, kuchnia, 293494 9005007 Mieszkanie dla studentów i osób pracujących. Mam na wynajem mieszkanie na 2 piętrze w bloku 2 piętrowym (+strych) z lat 60. Mieszkanie zostało wymalowane we wrześniu 2023 roku, łazienka remontowana w lipcu 2018 roku. Na podłodze panele, wykładzina. O...

Poznań (Poznań-Jeżyce), Szamarzewskiego

2 000 PLN (41 zł/m2)

2
1
49 m2
-
15885753 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duże mieszkanie w Kaliszu 27740608 15885753 Na sprzedaż mieszkanie 73,95 m² - Kalisz, ul. StawiszyńskaPrzestronne, funkcjonalne mieszkanie położone w dobrze rozwiniętej części Kalisz. Lokal znajduje się na 2. kondygnacji budynku i stanowi odrębną nieruchomość z księgą wieczystą.ATUTYDuży metra...

Kalisz (Wielkopolskie, gm. Kalisz)

462 000 PLN (6 329 zł/m2)

3
1
73 m2
2000
15872328 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27490363 15872328 Serdecznie zapraszam na Dzień Otwarty w sobotę, 16 maja w godzinach 11:00-17:00.Prezentacja nieruchomości odbywa się wyłącznie po wcześniejszym umówieniu terminu wizyty.Dom z duszą i dużym ogrodem Poznań, Świerczewo 721 m² działkiZapraszam do zapoz...

Poznań (Świerczewo) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 299 000 PLN (6 186 zł/m2)

5
1
210 m2
1956
15857349 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27120266 15857349 NA SPRZEDAŻ MIESZKANIE 3-POKOJOWE NA I PIĘTRZE Z OGÓLNODOSTĘPNYM MIEJSCEM POSTOJOWYM I KOMÓRKĄ LOKATORSKĄ W NOWYM BLOKU Z WINDĄ W MARGONINIE MIESZKANIE WYKOŃCZONE POD KLUCZ !!! Kupujący nie płaci prowizji ani poda...

Margonin (Wielkopolskie, gm. Margonin)

440 958 PLN (7 349 zł/m2)

3
-
60 m2
2022
15791352 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25989883 15791352 Na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona w Miłosławiu przy ul. Dolnej - w samym centrum miasta, w otoczeniu zabudowy mieszkalnej oraz terenów zielonych.Na działce znajduje się dom jednorodzinny oraz budynek gospodarczy – oba budynki w stanie do roz...

Miłosław (Wielkopolskie, gm. Miłosław)

289 000 PLN

-
-
2387 m2
-
15713913 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24449410 15713913 Biuro bezczynszowe w willi miejskiej, parking - Poznań, ul. Marcelińska Stary GrunwaldLokal bez czynszu administracyjnego, woda i gaz ryczałt wliczony w cenę.opłata za prąd z ogrzewaniem średnio 600złm-cFirmy chętnie obierają tą część miasta na swoj...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

3 000 PLN (32 zł/m2)

3
-
95 m2
1930
15882436 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 27663917 15882436 Na sprzedaż wyjątkowa działka ROD o powierzchni 400 m², położona na terenie ogrodów działkowych Sierosław IV – zaledwie kilkanaście minut od Poznania. To idealna propozycja dla osób szukających gotowego miejsca do wypoczynku lub komfortowego użytkowa...

Sierosław (Wielkopolskie, gm. Tarnowo Podgórne)

230 000 PLN

-
-
400 m2
-
15890118 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27870413 15890118 Wyciąg z ogłoszenia o drugimprzetargu ustnym nieograniczonymPrezydent Miasta Kaliszainformuje, żena stronach internetowych Urzędu Miasta Kalisza www.kalisz.pl, w Biuletynie Informacji Publicznej www.bip.kalisz.pl - w zakładce ogłoszenia, sprzedaż dzi...

Kalisz (Wielkopolskie, gm. Kalisz)

415 000 PLN (503 zł/m2)

6
-
825 m2
-