• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nieruchomości Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 3 822

15876777 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana Uścikówiec woj. Wielkopolskie powiat Oborniki 27554558 15876777 Zapraszamy do zapoznania się z propozycją sprzedaży ostatniej działki budowlanej w miejscowości Uścikówiec gm. Oborniki, bardzo urokliwe miejsce zwieńczone wieloma terenami zielonymi, wszechogarniającymi otwartymi przestrzeniami z ogłuszającą ciszą z...

Uścikówiec, Zacisze 00

195 000 PLN (143 zł/m2)

-
-
1362 m2
-
15790201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luboń 4 pokoje - ogródek i garaż super stan 25957659 15790201 Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego bliźniaka w podpoznańskim Luboniu przy ul. 1 Maja. Ta nieruchomość doskonale spełni marzenia o własnym miejscu! Na nowych właścicieli czeka ciekawa bryła z aż dwoma tarasami - je...

Luboń, 1 Maja

985 000 PLN (13 311 zł/m2)

4
1
74 m2
2018
15790254 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka w zieleni 25962635 15790254 Kawalerka wśród zieleni na wysokim parterze. Stan idealny. Duży taras z miejscem na relaks. Umeblowana. Kuchnia osobno. Na oknach żaluzje. Teren wydzielony, monitorowany. Bezproblemowy darmowy parking. Miejsce na rowery. Idealne dla dbających o kondy...

Poznań (Poznań-Nowe Miasto), Rocha 19

Zapytaj o cenę

1
1
35 m2
2000
9005007 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
49m2, 1900 + opłaty, Jezyce, 2 pokoje, kuchnia, 293494 9005007 Mieszkanie dla studentów i osób pracujących. Mam na wynajem mieszkanie na 2 piętrze w bloku 2 piętrowym (+strych) z lat 60. Mieszkanie zostało wymalowane we wrześniu 2023 roku, łazienka remontowana w lipcu 2018 roku. Na podłodze panele, wykładzina. O...

Poznań (Poznań-Jeżyce), Szamarzewskiego

2 000 PLN (41 zł/m2)

2
1
49 m2
-
15893174 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27902919 15893174 Oferujemy wyjątkową działkę o powierzchni 6000 m, usytuowaną na ostatnim, prestiżowym miejscu w Poznaniu - na Strzeszynie. To niepowtarzalna okazja dla osób poszukujących przestrzeni w atrakcyjnej lokalizacji. Działka posiada aktualne pozwolenie na...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

3 600 000 PLN (600 zł/m2)

-
-
6000 m2
-
15885166 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27719453 15885166 Unikatowa, kameralna działka budowlana na Junikowie. Idealna lokalizacja, przyjazne miejsce dla rodziny. Ul.Plac Światowida to tylko 400m do pętli MPK na Budziszyńskiej, 400m do Lasku Marcelińskiego, 400m do najbliższej szkoły i kościoła. Niedaleko p...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

650 000 PLN (1 197 zł/m2)

-
-
543 m2
-
15885168 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27719451 15885168 Odkryj urokliwe mieszkanie na zielonym osiedlu Dębca - idealne miejsce dla Ciebie! Ta wyjątkowa oferta to połączenie komfortu, funkcjonalności i doskonałej lokalizacji, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Położone w spokojnej, ...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

370 000 PLN (10 278 zł/m2)

2
-
36 m2
1960
15883868 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27681476 15883868 Zapraszam do zakupu super działki położonej w gminie Skoki we wsi Grzybowo. Jest to miejsce położone w otulinie licznych lasów pełnych grzybów i kilkunastu zarybionych jezior. (najbliższe jezioro Czarne 1km od działkii, które zachwyca ilością i wielk...

Grzybowo (Wielkopolskie, gm. Skoki)

250 000 PLN (83 zł/m2)

-
-
3000 m2
-
15863705 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27254996 15863705 Szukasz domu, do którego możesz wprowadzić się od razu, a jednocześnie mieć dużą działkę z potencjałem na przyszłość? Ta nieruchomość łączy komfort życia z realną możliwością dalszego zysku. Modliszewko...

Gniezno (Wielkopolskie, gm. Gniezno)

1 100 000 PLN (9 565 zł/m2)

5
2
115 m2
1962
15849975 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 26984192 15849975 Polecam na sprzedaż atrakcyjny grunt rolny o powierzchni 11,6083 ha, położony w miejscowości Jerzykowo, w gminie Pobiedziska. Działka ma regularny kształt i płaskie ukształtowanie terenu, co sprzyja prowadzeniu działalności rolniczej. Niewątpliwym ...

Jerzykowo (Wielkopolskie, gm. Pobiedziska)

6 964 980 PLN (60 zł/m2)

-
-
116083 m2
-
15795410 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 26095772 15795410 Sprzedamy grunt rolny 3,65ha z wydanymi warunkami zabudowy pod budowę stadniny koni wraz z całą infrastrukturą, oraz domem mieszkalnym. Możliwy zakup mniejszych działek minimum po 3000m2 w cenie 20 zł za m2, chętnie pod Państwa zapotrzebowania, wydzi...

Piotrowo (Wielkopolskie, gm. Obrzycko)

547 500 PLN (15 zł/m2)

-
-
36500 m2
-
15871814 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27476203 15871814 Marzysz o spokojnym miejscu, które łączy bliskość natury z wygodą codziennego życia? Ta atrakcyjna działka położona w malowniczym Baranówku, zaledwie 8 km od Mosiny i około 25 km od Poznania, spełni Twoje oczekiwania! Oferujemy działkę o powierzchni ...

Baranówko (Wielkopolskie, gm. Mosina)

336 700 PLN (350 zł/m2)

-
-
962 m2
-