• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nieruchomości Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 3 857

15876777 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana Uścikówiec woj. Wielkopolskie powiat Oborniki 27554558 15876777 Zapraszamy do zapoznania się z propozycją sprzedaży ostatniej działki budowlanej w miejscowości Uścikówiec gm. Oborniki, bardzo urokliwe miejsce zwieńczone wieloma terenami zielonymi, wszechogarniającymi otwartymi przestrzeniami z ogłuszającą ciszą z...

Uścikówiec, Zacisze 00

195 000 PLN (143 zł/m2)

-
-
1362 m2
-
15801906 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luboń 4 pokoje - ogródek i garaż + parking 26252514 15801906 Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego, czteropokojowego mieszkania w podpoznańskim Luboniu przy ul. 1 Maja. Ta nieruchomość doskonale spełni marzenia o własnym miejscu - komfort jak w zabudowie bliźniaczej!Na nowych ...

Luboń, 1 Maja

985 000 PLN (13 311 zł/m2)

4
1
74 m2
2018
15790201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luboń 4 pokoje - ogródek i garaż super stan 25957659 15790201 Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego bliźniaka w podpoznańskim Luboniu przy ul. 1 Maja. Ta nieruchomość doskonale spełni marzenia o własnym miejscu! Na nowych właścicieli czeka ciekawa bryła z aż dwoma tarasami - je...

Luboń, 1 Maja

985 000 PLN (13 311 zł/m2)

4
1
74 m2
2018
15790254 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka w zieleni 25962635 15790254 Kawalerka wśród zieleni na wysokim parterze. Stan idealny. Duży taras z miejscem na relaks. Umeblowana. Kuchnia osobno. Na oknach żaluzje. Teren wydzielony, monitorowany. Bezproblemowy darmowy parking. Miejsce na rowery. Idealne dla dbających o kondy...

Poznań (Poznań-Nowe Miasto), Rocha 19

Zapytaj o cenę

1
1
35 m2
2000
9005007 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
49m2, 1900 + opłaty, Jezyce, 2 pokoje, kuchnia, 293494 9005007 Mieszkanie dla studentów i osób pracujących. Mam na wynajem mieszkanie na 2 piętrze w bloku 2 piętrowym (+strych) z lat 60. Mieszkanie zostało wymalowane we wrześniu 2023 roku, łazienka remontowana w lipcu 2018 roku. Na podłodze panele, wykładzina. O...

Poznań (Poznań-Jeżyce), Szamarzewskiego

2 000 PLN (41 zł/m2)

2
1
49 m2
-
15887014 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27773516 15887014 Mieszkanie 3-pokojowe 48,60 m2 Piła, ul. Medyczna Osiedle Górne Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,60 m², położone na popularnym i doskonale skomunikowanym Osiedlu Górnym w Pile. Atuty: - świetn...

Piła (Górne) (Wielkopolskie, gm. Piła)

291 000 PLN (6 063 zł/m2)

3
-
48 m2
-
15856329 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27087644 15856329 NA SPRZEDAŻ DOM W BUDZYNIU Budzyń, Osiedle Piaski — uroczy dom wolnostojący na pięknie zagospodarowanej działce! Przedmiotem oferty jest wyjątkowo funkcjonalny dom o pow. 143,1 m² , położony na zadbanej działce o pow. 8...

Budzyń (Wielkopolskie, gm. Budzyń)

920 000 PLN (6 434 zł/m2)

5
1
143 m2
2002
15845734 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26865937 15845734 Opiekun oferty:Konrad Rakowieckitel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest w prestiżowej, zielonej części miejscowości Smyczyna, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. To wyjątkowa lokalizacja dla osób, które cenią ciszę, prywatność...

Smyczyna (Wielkopolskie, gm. Lipno)

2 780 000 PLN (13 238 zł/m2)

5
3
210 m2
2023
15870916 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27445883 15870916 Na sprzedaż: przestronne mieszkanie 3-pokojowe z ogrodem – Złotniki (Suchy Las) Osiedle Grzybowe.Polecam na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 60,1 m², położone w prestiżowej i spokojnej części Złotnik (Suchy Las). Nieruchomość ...

Złotniki (Wielkopolskie, gm. Suchy Las)

830 000 PLN (13 629 zł/m2)

3
1
60.9 m2
2000
15855941 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27080628 15855941 NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA BUDOWLANA W ŁUGACH UJSKICH (GM. UJŚCIE) Marzysz o budowie własnego domu - ta oferta jest dla Ciebie !!! Miejsce dla osób ceniących sobie ciszę z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie w dogodnej odległoś...

Ługi Ujskie (Wielkopolskie, gm. Ujście)

99 880 PLN

-
-
908 m2
-
15871363 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27467664 15871363 NA WYNAJEM LOKAL UŻYTKOWY W CHODZIEŻY Szukasz lokalu gotowego pod działalność, to ta nieruchomość jest dla Ciebie !!! Lokal o pow. 64,80 m 2 idealny na gabinety medyczne, rehabilitacje, fizjoterapię, gabinety kosmetyczne, 2 gabi...

Chodzież (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

1 700 PLN (27 zł/m2)

11
-
64 m2
-
15855989 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27082200 15855989 Nowoczesne mieszkanie 67,25 m² - Margonin Na sprzedaż komfortowe i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 67,25 m² , położone w Margoninie w zadbanym budynku z 2021 roku. To idealna propozycja dla osób szukających ...

Margonin (Wielkopolskie, gm. Margonin)

495 000 PLN (7 388 zł/m2)

3
-
67 m2
2021