• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nieruchomości Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 3 817

15876777 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana Uścikówiec woj. Wielkopolskie powiat Oborniki 27554558 15876777 Zapraszamy do zapoznania się z propozycją sprzedaży ostatniej działki budowlanej w miejscowości Uścikówiec gm. Oborniki, bardzo urokliwe miejsce zwieńczone wieloma terenami zielonymi, wszechogarniającymi otwartymi przestrzeniami z ogłuszającą ciszą z...

Uścikówiec, Zacisze 00

195 000 PLN (143 zł/m2)

-
-
1362 m2
-
15790201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luboń 4 pokoje - ogródek i garaż super stan 25957659 15790201 Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego bliźniaka w podpoznańskim Luboniu przy ul. 1 Maja. Ta nieruchomość doskonale spełni marzenia o własnym miejscu! Na nowych właścicieli czeka ciekawa bryła z aż dwoma tarasami - je...

Luboń, 1 Maja

985 000 PLN (13 311 zł/m2)

4
1
74 m2
2018
15790254 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka w zieleni 25962635 15790254 Kawalerka wśród zieleni na wysokim parterze. Stan idealny. Duży taras z miejscem na relaks. Umeblowana. Kuchnia osobno. Na oknach żaluzje. Teren wydzielony, monitorowany. Bezproblemowy darmowy parking. Miejsce na rowery. Idealne dla dbających o kondy...

Poznań (Poznań-Nowe Miasto), Rocha 19

Zapytaj o cenę

1
1
35 m2
2000
9005007 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
49m2, 1900 + opłaty, Jezyce, 2 pokoje, kuchnia, 293494 9005007 Mieszkanie dla studentów i osób pracujących. Mam na wynajem mieszkanie na 2 piętrze w bloku 2 piętrowym (+strych) z lat 60. Mieszkanie zostało wymalowane we wrześniu 2023 roku, łazienka remontowana w lipcu 2018 roku. Na podłodze panele, wykładzina. O...

Poznań (Poznań-Jeżyce), Szamarzewskiego

2 000 PLN (41 zł/m2)

2
1
49 m2
-
15820747 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26609802 15820747 Trzcianka os. Słowackiego 3 pokoje 58,70 m² balkon piwnica Są mieszkania, które bronią się układem, lokalizacją i realnym potencjałem inwestycyjnym . Ta nieruchomość jest właśnie jednym z nich. Na sprzedaż 3-pokojow...

Trzcianka (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

280 000 PLN (4 828 zł/m2)

3
-
58 m2
1980
15897780 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 28009584 15897780 Działka z potencjałem zabudowy mieszkaniowej - Siedlisko, gmina Trzcianka Na sprzedaż nieruchomość gruntowa oznaczona numerem ewidencyjnym 2845 , położona w miejscowości Siedlisko, gmina Trzcianka. Działka o powierzchni 1795 m² us...

Siedlisko (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

99 000 PLN

-
-
1795 m2
-
15872537 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27496257 15872537 Działka inwestycyjna z WZ – 4 lokale Dopiewiec Lokalizacja Dopiewiec, gmina Dopiewo – spokojna, rozwijająca się okolica w bezpośrednim sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej. Szybki dojazd do Poznania. Najważniejsze informacje Działka: nr...

Dopiewiec (Wielkopolskie, gm. Dopiewo)

635 000 PLN

-
-
1719 m2
-
15889110 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przylesie Marcelin|parter|zamknięte osiedle|zieleń 27844667 15889110 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 60,12 m², położonego przy ul. Jeleniogórskiej na zielonym osiedlu Przylesie Marcelin w Poznaniu. Nieruchomość znajduje się na parterze nowoczesnego budynku z 2019 r...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

825 000 PLN (13 750 zł/m2)

3
1
60 m2
2019
15881028 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27620647 15881028 Piła - Śródmieście 2 pokoje 51,64 m² Balkon Po remoncie Na sprzedaż BARDZO SŁONECZNE i PRZESTRONNE mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 51,64 m², położone na II piętrze w centrum Piły. Lokal przeszedł częściowy ...

Piła (Śródmieście) (Wielkopolskie, gm. Piła)

385 000 PLN (7 549 zł/m2)

2
-
51 m2
-
15818023 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26599387 15818023 Działka budowlana 1050 m² - Rataje, gm. Chodzież Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1050 m² , położona w Ratajach, na nowym osiedlu domów jednorodzinnych. Nieruchomość objęta jest Miejscowym Planem Zagosp...

Rataje (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

262 500 PLN

-
-
1050 m2
-
15725343 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24675329 15725343 OBNIŻKA CENY !!!! Wieleń okolice, Wrzeszczyna Przedmiotem oferty jest dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o pow. użytkowej 100,97m2 Bydynek murowany, częściowo podpiwniczony. Fundamenty z kamienia, wzmocnione betonem ze zbrojeniem. Część r...

Wrzeszczyna (Wielkopolskie, gm. Wieleń)

485 000 PLN (4 850 zł/m2)

6
1
100 m2
2021
15875597 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27532232 15875597 Na sprzedaż działka o powierzchni 1355 m², położona w Kaźmierzu (powiat szamotulski), przy spokojnej ulicy Podgrzybkowej.Wymiary działki: ok. 31 × 45 m – bardzo ustawny kształt, idealny pod zabudowę jednorodzinną lub mieszkalno-usługową.Lokalizacja i...

Kaźmierz (Wielkopolskie, gm. Kaźmierz)

243 000 PLN

-
-
1355 m2
-