• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nieruchomości Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 3 884

15876777 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana Uścikówiec woj. Wielkopolskie powiat Oborniki 27554558 15876777 Zapraszamy do zapoznania się z propozycją sprzedaży ostatniej działki budowlanej w miejscowości Uścikówiec gm. Oborniki, bardzo urokliwe miejsce zwieńczone wieloma terenami zielonymi, wszechogarniającymi otwartymi przestrzeniami z ogłuszającą ciszą z...

Uścikówiec, Zacisze 00

195 000 PLN (143 zł/m2)

-
-
1362 m2
-
15801906 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luboń 4 pokoje - ogródek i garaż + parking 26252514 15801906 Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego, czteropokojowego mieszkania w podpoznańskim Luboniu przy ul. 1 Maja. Ta nieruchomość doskonale spełni marzenia o własnym miejscu - komfort jak w zabudowie bliźniaczej!Na nowych ...

Luboń, 1 Maja

985 000 PLN (13 311 zł/m2)

4
1
74 m2
2018
15790201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luboń 4 pokoje - ogródek i garaż super stan 25957659 15790201 Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego bliźniaka w podpoznańskim Luboniu przy ul. 1 Maja. Ta nieruchomość doskonale spełni marzenia o własnym miejscu! Na nowych właścicieli czeka ciekawa bryła z aż dwoma tarasami - je...

Luboń, 1 Maja

985 000 PLN (13 311 zł/m2)

4
1
74 m2
2018
15790254 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka w zieleni 25962635 15790254 Kawalerka wśród zieleni na wysokim parterze. Stan idealny. Duży taras z miejscem na relaks. Umeblowana. Kuchnia osobno. Na oknach żaluzje. Teren wydzielony, monitorowany. Bezproblemowy darmowy parking. Miejsce na rowery. Idealne dla dbających o kondy...

Poznań (Poznań-Nowe Miasto), Rocha 19

Zapytaj o cenę

1
1
35 m2
2000
9005007 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
49m2, 1900 + opłaty, Jezyce, 2 pokoje, kuchnia, 293494 9005007 Mieszkanie dla studentów i osób pracujących. Mam na wynajem mieszkanie na 2 piętrze w bloku 2 piętrowym (+strych) z lat 60. Mieszkanie zostało wymalowane we wrześniu 2023 roku, łazienka remontowana w lipcu 2018 roku. Na podłodze panele, wykładzina. O...

Poznań (Poznań-Jeżyce), Szamarzewskiego

2 000 PLN (41 zł/m2)

2
1
49 m2
-
15893356 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27908791 15893356 LOKAL USŁUGOWY NA WYNAJEM W CHODZIEŻY Przedmiotem oferty jest lokal usługowy znajdujący się na parterze budynku wolnostojącego Powierzchnia użytkowa ok 75 m 2 , na którą składają się 2 sale sprzedaży, 2 zaplecza socjalno-magazynow...

Chodzież (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

2 200 PLN (29 zł/m2)

11
-
75 m2
-
15885753 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duże mieszkanie w Kaliszu 27740608 15885753 Na sprzedaż mieszkanie 73,95 m² - Kalisz, ul. StawiszyńskaPrzestronne, funkcjonalne mieszkanie położone w dobrze rozwiniętej części Kalisz. Lokal znajduje się na 2. kondygnacji budynku i stanowi odrębną nieruchomość z księgą wieczystą.ATUTYDuży metra...

Kalisz (Wielkopolskie, gm. Kalisz)

462 000 PLN (6 329 zł/m2)

3
1
73 m2
2000
15872917 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27506469 15872917 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJINa sprzedaż przestronny dom jednorodzinny położony na Osiedlu Bajkowym w spokojnej i zielonej części Poznania, tuż przy Lasku Marcelińskim oraz ogródkach działkowych. Nieruchomość znajduje się na końcu ślepej uli...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 590 000 PLN (8 833 zł/m2)

6
-
180 m2
1998
15892445 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27898774 15892445 Dom wolnostojący z budynkiem gospodarczym, 2 garaże Lusówko, gm. Tarnowo PodgórnePolecam jako funkcjonalną ,,kostkę'' z przyziemiem gospodarczym i dużym potencjałem aranżacyjnym Ciesz się spokojem blisko Jeziora Lusowskiego ( ok 1 km) w je...

Lusówko (Wielkopolskie, gm. Tarnowo Podgórne)

950 000 PLN (4 974 zł/m2)

6
2
191 m2
1983
15893468 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27911407 15893468 Szukasz mieszkania na wynajem w centrum miasta? Mamy wyjątkową ofertę dla Ciebie!Mieszkanie o pow. 29,6 m2 położone na 1 piętrze bloku przy ul. Sowinieckiej 46C w Mosinie.Prezentowana nieruchomość składa się z:- 1 niezależnego pokoju z wyjściem na ba...

Mosina (Wielkopolskie, gm. Mosina)

1 300 PLN (44 zł/m2)

1
1
29.6 m2
1976
15789607 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ciche 31 m² możliwe 2 pok - w cenie! park Wilsona 25945412 15789607 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży świeżo wyremontowanej kawalerki o powierzchni 31 m², położonej przy ul. Głogowskiej w Poznaniu, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Wilsona. Mieszkanie znajduje się w drugiej linii zabudowy, dzięki czemu m...

Poznań (Łazarz) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

375 000 PLN (12 097 zł/m2)

1
-
31 m2
1910
15558646 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 21245576 15558646 Szukasz mieszkania na wynajem w centrum miasta? Mamy wyjątkową ofertę dla Ciebie!2-pokojowe w pełni urządzone mieszkanie o pow. 37,40 m2 położone na parterze bloku przy ul. Sowinieckiej w Mosinie.Z uwagi na powierzchnię mieszkania preferowany najem d...

Mosina (Wielkopolskie, gm. Mosina)

1 500 PLN (40 zł/m2)

2
1
37.4 m2
1976