• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nieruchomości Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 3 657

15876777 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana Uścikówiec woj. Wielkopolskie powiat Oborniki 27554558 15876777 Zapraszamy do zapoznania się z propozycją sprzedaży ostatniej działki budowlanej w miejscowości Uścikówiec gm. Oborniki, bardzo urokliwe miejsce zwieńczone wieloma terenami zielonymi, wszechogarniającymi otwartymi przestrzeniami z ogłuszającą ciszą z...

Uścikówiec, Zacisze 00

195 000 PLN (143 zł/m2)

-
-
1362 m2
-
15790201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luboń 4 pokoje - ogródek i garaż super stan 25957659 15790201 Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego bliźniaka w podpoznańskim Luboniu przy ul. 1 Maja. Ta nieruchomość doskonale spełni marzenia o własnym miejscu! Na nowych właścicieli czeka ciekawa bryła z aż dwoma tarasami - je...

Luboń, 1 Maja

985 000 PLN (13 311 zł/m2)

4
1
74 m2
2018
15790254 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka w zieleni 25962635 15790254 Kawalerka wśród zieleni na wysokim parterze. Stan idealny. Duży taras z miejscem na relaks. Umeblowana. Kuchnia osobno. Na oknach żaluzje. Teren wydzielony, monitorowany. Bezproblemowy darmowy parking. Miejsce na rowery. Idealne dla dbających o kondy...

Poznań (Poznań-Nowe Miasto), Rocha 19

Zapytaj o cenę

1
1
35 m2
2000
9005007 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
49m2, 1900 + opłaty, Jezyce, 2 pokoje, kuchnia, 293494 9005007 Mieszkanie dla studentów i osób pracujących. Mam na wynajem mieszkanie na 2 piętrze w bloku 2 piętrowym (+strych) z lat 60. Mieszkanie zostało wymalowane we wrześniu 2023 roku, łazienka remontowana w lipcu 2018 roku. Na podłodze panele, wykładzina. O...

Poznań (Poznań-Jeżyce), Szamarzewskiego

2 000 PLN (41 zł/m2)

2
1
49 m2
-
15601222 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie nad zalewem Jeziorsko! 22400752 15601222 Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 59 mkw, tuż przy zbiorniku Jeziorsko, na drugim piętrze w 2-piętrowym bloku. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Skęczniew gm. Dobra, pow. turecki, woj. wielkopolskie. Mieszkanie jest do r...

Skęczniew (Wielkopolskie, gm. Dobra)

225 360 PLN (3 820 zł/m2)

3
1
59 m2
1975
15897064 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4-POKOJOWE MIESZKANIE Z OGRODEM 36,1 m² 27993240 15897064 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego i funkcjonalnego mieszkania o wysokim standardzie, położonego na parterze nowoczesnego budynku na poznańskich Naramowicach. Nieruchomość wyróżnia się bardzo wygodnym układem pomieszczeń, d...

Poznań (Naramowice) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 195 000 PLN (15 933 zł/m2)

4
2
75 m2
2019
15897165 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27996183 15897165 DOM WOLNOSTOJĄCY NA SPRZEDAŻ - GOTOWY POTENCJAŁ POD BIZNES I CZĘŚĆ MIESZKALNĄ GRUNWALD UL. BUŁGARSKA POZNAŃWyjątkowa nieruchomość inwestycyjna z dużym potencjałem aranżacyjnym, położona w jednej z najbardziej rozpoznawalnych lokalizacji Poznania -...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 799 000 PLN (11 196 zł/m2)

5
-
250 m2
1970
15895317 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne 4-pok, osobna kuchnia, Wilda 27961978 15895317 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 4-pokojowego mieszkania z osobną kuchnią o powierzchni 105,73 m², położonego na 1. piętrze klimatycznej kamienicy w samym sercu poznańskiej Wildy. To propozycja dla osób ceniących przestrzeń, charakter ...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

890 000 PLN (8 476 zł/m2)

4
1
105 m2
1930
15862895 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Połowa bliźniaka na sprzedaż w gm. Wierzbinek 27233917 15862895 Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio.OFERTA SPRZEDAŻY - POŁOWA BLIŹNIAKA W ZARYNIU (GM. WIERZBINEK)Na sprzedaż połowa domu w zabudowie bliźniaczej położona w spokojnej miejscowości Zaryń, w gminie Wierzbinek. Nieruchomość ...

Zaryń (Wielkopolskie, gm. Wierzbinek)

130 000 PLN (867 zł/m2)

4
1
150 m2
-
15893219 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27904206 15893219 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego domu o pow. 265m2 w zabudowie bliźniaczej, który znajduje się w doskonałej lokalizacji – przy ul. Grunwaldzkiej 328, w pobliżu pętli tramwajowej Poznań - Junikowo. Opis ...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 690 000 PLN (6 377 zł/m2)

5
2
265 m2
1990
15890021 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27867371 15890021 Oferujemy na wynajem przestronny lokal usługowy o powierzchni 466 m², zlokalizowany w atrakcyjnej części Poznania przy ul. Rolnej (Wilda). Lokal w stanie deweloperskim, co daje pełną swobodę aranżacji i dostosowania przes...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

25 000 PLN (54 zł/m2)

1
1
466 m2
2013
15866346 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27318601 15866346 Na wynajem funkcjonalny kontener biurowy o powierzchni 47,5 m², zlokalizowany w Parku Magazynowym Poznań -Wilda przy ul. Droga Dębińska 29. Lokalizacja: Świetnie skomunikowana część miasta szybki dojazd...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 875 PLN (40 zł/m2)

1
1
47 m2
2016