• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nieruchomości Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 3 878

15876777 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana Uścikówiec woj. Wielkopolskie powiat Oborniki 27554558 15876777 Zapraszamy do zapoznania się z propozycją sprzedaży ostatniej działki budowlanej w miejscowości Uścikówiec gm. Oborniki, bardzo urokliwe miejsce zwieńczone wieloma terenami zielonymi, wszechogarniającymi otwartymi przestrzeniami z ogłuszającą ciszą z...

Uścikówiec, Zacisze 00

195 000 PLN (143 zł/m2)

-
-
1362 m2
-
15801906 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luboń 4 pokoje - ogródek i garaż + parking 26252514 15801906 Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego, czteropokojowego mieszkania w podpoznańskim Luboniu przy ul. 1 Maja. Ta nieruchomość doskonale spełni marzenia o własnym miejscu - komfort jak w zabudowie bliźniaczej!Na nowych ...

Luboń, 1 Maja

985 000 PLN (13 311 zł/m2)

4
1
74 m2
2018
15790201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luboń 4 pokoje - ogródek i garaż super stan 25957659 15790201 Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego bliźniaka w podpoznańskim Luboniu przy ul. 1 Maja. Ta nieruchomość doskonale spełni marzenia o własnym miejscu! Na nowych właścicieli czeka ciekawa bryła z aż dwoma tarasami - je...

Luboń, 1 Maja

985 000 PLN (13 311 zł/m2)

4
1
74 m2
2018
15790254 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka w zieleni 25962635 15790254 Kawalerka wśród zieleni na wysokim parterze. Stan idealny. Duży taras z miejscem na relaks. Umeblowana. Kuchnia osobno. Na oknach żaluzje. Teren wydzielony, monitorowany. Bezproblemowy darmowy parking. Miejsce na rowery. Idealne dla dbających o kondy...

Poznań (Poznań-Nowe Miasto), Rocha 19

Zapytaj o cenę

1
1
35 m2
2000
9005007 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
49m2, 1900 + opłaty, Jezyce, 2 pokoje, kuchnia, 293494 9005007 Mieszkanie dla studentów i osób pracujących. Mam na wynajem mieszkanie na 2 piętrze w bloku 2 piętrowym (+strych) z lat 60. Mieszkanie zostało wymalowane we wrześniu 2023 roku, łazienka remontowana w lipcu 2018 roku. Na podłodze panele, wykładzina. O...

Poznań (Poznań-Jeżyce), Szamarzewskiego

2 000 PLN (41 zł/m2)

2
1
49 m2
-
15894234 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27933771 15894234 Polecam zapoznanie się z ofertą sprzedaży 4 pokoi hotelowych (lokale użytkowe) w Poznaniu. Gotowy produkt inwestycyjny – działający najem krótkoterminowy Na sprzedaż pakiet 4 w pełni wyposażonych pokoi hotelowych, zlokalizowanych w funkcjonującym ob...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

530 000 PLN (9 464 zł/m2)

1
-
56 m2
-
15878399 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27595694 15878399 Na sprzedaż grunt inwestycyjny położony w gminie Dopiewo (rejon Dąbrowy), objęty wstępnym projektem podziału, z potencjałem zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej (w tym dwulokalowej). Nieruchomość stanowi idealną propozycję dla dewelopera poszukujące...

Dąbrowa (Wielkopolskie, gm. Dopiewo)

1 750 000 PLN

-
-
5005 m2
-
15872537 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27496257 15872537 Działka inwestycyjna z WZ – 4 lokale Dopiewiec Lokalizacja Dopiewiec, gmina Dopiewo – spokojna, rozwijająca się okolica w bezpośrednim sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej. Szybki dojazd do Poznania. Najważniejsze informacje Działka: nr...

Dopiewiec (Wielkopolskie, gm. Dopiewo)

655 000 PLN

-
-
1719 m2
-
15884476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27704348 15884476 Na sprzedaż działka położona w gminie Dopiewo (rejon Dąbrowy), objęta wstępnym projektem podziału, z potencjałem zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej (w tym dwulokalowej).PARAMETRY INWESTYCYJNE maksymalna powierzchnia zabudowy: 30% możliwe dwie kon...

Dąbrowa (Wielkopolskie, gm. Dopiewo)

379 000 PLN

-
-
700 m2
-
15860176 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27181343 15860176 Dwór w Głuponiach – wyjątkowa rezydencja barokowa z XVIII wieku.Na sprzedaż unikatowy Dwór w Głuponiach, zabytkowy obiekt o wysokiej wartości historycznej i architektonicznej, położony w malowniczej miejscowości Głuponie, gmina Kuślin.Charakterystyka...

Głuponie (Wielkopolskie, gm. Kuślin)

450 000 PLN (938 zł/m2)

1
-
480 m2
1972
15865083 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27284664 15865083 Polecam zapoznanie się z ofertą sprzedaży 8 pokoi hotelowych (lokale użytkowe) w Poznaniu. Gotowy produkt inwestycyjny – działający najem krótkoterminowy Na sprzedaż pakiet 8 w pełni wyposażonych pokoi hotelowych, zlokalizowanych w funkcjonującym ob...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 075 000 PLN (9 598 zł/m2)

1
-
112 m2
-
15894215 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27933369 15894215 Na sprzedaż klimatyczna nieruchomość położona w spokojnej i zielonej miejscowości Krucz , w sercu malowniczej Wielkopolski. To idealna propozycja dla osób szukających miejsca z potencjałem - zarówno do zamieszkania, jak i stworze...

Krucz (Wielkopolskie, gm. Lubasz)

249 000 PLN (5 791 zł/m2)

11
-
43 m2
-