• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nieruchomości Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 3 659

15876777 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana Uścikówiec woj. Wielkopolskie powiat Oborniki 27554558 15876777 Zapraszamy do zapoznania się z propozycją sprzedaży ostatniej działki budowlanej w miejscowości Uścikówiec gm. Oborniki, bardzo urokliwe miejsce zwieńczone wieloma terenami zielonymi, wszechogarniającymi otwartymi przestrzeniami z ogłuszającą ciszą z...

Uścikówiec, Zacisze 00

195 000 PLN (143 zł/m2)

-
-
1362 m2
-
15790201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luboń 4 pokoje - ogródek i garaż super stan 25957659 15790201 Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego bliźniaka w podpoznańskim Luboniu przy ul. 1 Maja. Ta nieruchomość doskonale spełni marzenia o własnym miejscu! Na nowych właścicieli czeka ciekawa bryła z aż dwoma tarasami - je...

Luboń, 1 Maja

985 000 PLN (13 311 zł/m2)

4
1
74 m2
2018
15790254 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka w zieleni 25962635 15790254 Kawalerka wśród zieleni na wysokim parterze. Stan idealny. Duży taras z miejscem na relaks. Umeblowana. Kuchnia osobno. Na oknach żaluzje. Teren wydzielony, monitorowany. Bezproblemowy darmowy parking. Miejsce na rowery. Idealne dla dbających o kondy...

Poznań (Poznań-Nowe Miasto), Rocha 19

Zapytaj o cenę

1
1
35 m2
2000
9005007 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
49m2, 1900 + opłaty, Jezyce, 2 pokoje, kuchnia, 293494 9005007 Mieszkanie dla studentów i osób pracujących. Mam na wynajem mieszkanie na 2 piętrze w bloku 2 piętrowym (+strych) z lat 60. Mieszkanie zostało wymalowane we wrześniu 2023 roku, łazienka remontowana w lipcu 2018 roku. Na podłodze panele, wykładzina. O...

Poznań (Poznań-Jeżyce), Szamarzewskiego

2 000 PLN (41 zł/m2)

2
1
49 m2
-
15860624 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27182888 15860624 WILLA NA SPRZEDAŻ - ABISYNIA, GRUNWALD, POZNAŃul. Podkomorska OK. 320 m² DZIAŁKA 954 m²Taka willa pojawia się w sprzedaży raz na kilkanaście lat.I to właśnie w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Poznania - Abisynia, Grunwald.Wyjątkowa ni...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

5 490 000 PLN (17 156 zł/m2)

6
-
320 m2
1930
15774817 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25659762 15774817 NA SPRZEDAŻ - WYJĄTKOWY, STYLOWY DOM WOLNOSTOJĄCY Z BASENEM, SAUNĄ, SIŁOWNIĄ I SCHRONEM NA MODNYM STRZESZYNIEPOZNAŃ - STRZESZYN POWIERZCHNIA DOMU OK. 350 m² DZIAŁKA 907 m²✨ WYJĄTKOWA OFERTADom z klasą, zaprojektowany z dbałością o detale - połączen...

Poznań (Strzeszyn) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

4 999 000 PLN (14 283 zł/m2)

6
-
350 m2
1998
15872205 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27488456 15872205 Na wynajem mieszkanie ul.Milczańska w Poznaniu , umeblowane , dwa pokoje z balkonem. Do wynajęcia od zaraz.Podstawowe informacje:• powierzchnia ok. 42,41m2• I piętro , niski blok 3-piętrowy• 2 pokoje• osiedle w niskiej zabudowie, • dostępne od razu...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 500 PLN (59 zł/m2)

2
-
42.41 m2
2000
15896059 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27966273 15896059 NA SPRZEDAŻ FUNKCJONALNE 2-POKOJOWE MIESZKANIE W ŚWIETNEJ LOKALIZACJI – OS. BOLESŁAWA CHROBREGO, PIĄTKOWO, POZNAŃNa sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 46,80 m², położone na 5. piętrze w wysokim, 15-piętrowym budynku z dwoma windami, zlokali...

Poznań (Piątkowo) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

569 000 PLN (12 158 zł/m2)

2
-
46.8 m2
1980
15875909 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27527384 15875909 Oferta dla osób, które szukają przestronnego domu z dużym potencjałem! Dom zlokalizowany jest w Nowym Dworze, sypialni Zbąszynia , w którym parter jest już gotowy do zamieszkania, a poddasze czeka na adaptację. To świetna opcja, by wprowadzić się i r...

Nowy Dwór (Wielkopolskie, gm. Zbąszyń)

599 000 PLN (4 160 zł/m2)

4
1
144 m2
-
15875197 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 27527410 15875197 Marzysz o wypoczynku wśród natury? Ta działka rekreacyjna w lesie, blisko jeziora, to idealne miejsce na odpoczynek, relaks i weekendowe wyjazdy. Znajdziesz tu ciszę, spokój oraz bliskość natury, a dzięki prądowi i dogodnemu dojazdowi, łatwo poczujes...

Osłonin (Wielkopolskie, gm. Przemęt)

160 000 PLN

-
-
974 m2
-
15875519 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27527503 15875519 Dom w cenie mieszkania, 5 min od jeziora, Lokalizacja w sercu Boszkowa to idealna okazja zarówno dla osób szukających wygodnego miejsca do życia, jak i dla inwestorów. Dzięki bliskości atrakcji turystycznych i infrastruktury hotelowej, nieruchomość m...

Grotniki (Wielkopolskie, gm. Włoszakowice)

550 000 PLN (6 053 zł/m2)

4
1
90.86 m2
-
15879329 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27612957 15879329 Duża działka 1800 m² z MPZP pod dom i usługi – Glinno, gm. Nowy TomyślOpis: Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa położona w Glinnie (nr ewid. 15114), w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się części gminy Nowy Tomyśl. To idealna pro...

Glinno (Wielkopolskie, gm. Nowy Tomyśl)

960 000 PLN

-
-
1820 m2
-