• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nieruchomości Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 3 836

15876777 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana Uścikówiec woj. Wielkopolskie powiat Oborniki 27554558 15876777 Zapraszamy do zapoznania się z propozycją sprzedaży ostatniej działki budowlanej w miejscowości Uścikówiec gm. Oborniki, bardzo urokliwe miejsce zwieńczone wieloma terenami zielonymi, wszechogarniającymi otwartymi przestrzeniami z ogłuszającą ciszą z...

Uścikówiec, Zacisze 00

195 000 PLN (143 zł/m2)

-
-
1362 m2
-
15801906 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luboń 4 pokoje - ogródek i garaż + parking 26252514 15801906 Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego, czteropokojowego mieszkania w podpoznańskim Luboniu przy ul. 1 Maja. Ta nieruchomość doskonale spełni marzenia o własnym miejscu - komfort jak w zabudowie bliźniaczej!Na nowych ...

Luboń, 1 Maja

985 000 PLN (13 311 zł/m2)

4
1
74 m2
2018
15790201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luboń 4 pokoje - ogródek i garaż super stan 25957659 15790201 Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego bliźniaka w podpoznańskim Luboniu przy ul. 1 Maja. Ta nieruchomość doskonale spełni marzenia o własnym miejscu! Na nowych właścicieli czeka ciekawa bryła z aż dwoma tarasami - je...

Luboń, 1 Maja

985 000 PLN (13 311 zł/m2)

4
1
74 m2
2018
15790254 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka w zieleni 25962635 15790254 Kawalerka wśród zieleni na wysokim parterze. Stan idealny. Duży taras z miejscem na relaks. Umeblowana. Kuchnia osobno. Na oknach żaluzje. Teren wydzielony, monitorowany. Bezproblemowy darmowy parking. Miejsce na rowery. Idealne dla dbających o kondy...

Poznań (Poznań-Nowe Miasto), Rocha 19

Zapytaj o cenę

1
1
35 m2
2000
9005007 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
49m2, 1900 + opłaty, Jezyce, 2 pokoje, kuchnia, 293494 9005007 Mieszkanie dla studentów i osób pracujących. Mam na wynajem mieszkanie na 2 piętrze w bloku 2 piętrowym (+strych) z lat 60. Mieszkanie zostało wymalowane we wrześniu 2023 roku, łazienka remontowana w lipcu 2018 roku. Na podłodze panele, wykładzina. O...

Poznań (Poznań-Jeżyce), Szamarzewskiego

2 000 PLN (41 zł/m2)

2
1
49 m2
-
15885270 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27721739 15885270 Oferta dla poszukujących OKAZJI cenowej!!!OSA NIERUCHOMOŚCI prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania o pow. ok. 61,92 m2 położonego w miejscowości Bierzglin - ok. 5 km od Wrześni!Do mieszkania przynależy piwnica o pow. ok. 6,40 m2 i pomieszczenia gospo...

Bierzglin (Wielkopolskie, gm. Września)

209 000 PLN (3 375 zł/m2)

3
1
61.92 m2
-
15888737 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27822146 15888737 Szukasz mieszkania z duszą? Lubisz połączenie klasyki z nowoczesnością?OSA Nieruchomości zaprasza na prezentację 3-pokojowego mieszkania o pow. ok. 64,26 m2 położonego we Wrześni przy ul. Gnieźnieńskiej (druga linia zabudowy). CHARAKTERYSTYKA NIERUCH...

Września (Wielkopolskie, gm. Września)

525 000 PLN (8 170 zł/m2)

3
1
64.26 m2
2008
15885753 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duże mieszkanie w Kaliszu 27740608 15885753 Na sprzedaż mieszkanie 73,95 m² - Kalisz, ul. StawiszyńskaPrzestronne, funkcjonalne mieszkanie położone w dobrze rozwiniętej części Kalisz. Lokal znajduje się na 2. kondygnacji budynku i stanowi odrębną nieruchomość z księgą wieczystą.ATUTYDuży metra...

Kalisz (Wielkopolskie, gm. Kalisz)

462 000 PLN (6 329 zł/m2)

3
1
73 m2
2000
15868080 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27364333 15868080 Polecamy na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie!Nieruchomość zlokalizowana na czwartym piętrze w bloku, ul. Budowlanych.Na 46,10 m2 składają się:- 3 pokoje,- kuchnia,- łazienka, - korytarz,- balkon. Idealna lokalizacja - w pobliżu przystanek a...

Gniezno (Wielkopolskie, gm. Gniezno)

335 000 PLN (7 267 zł/m2)

3
-
46.1 m2
-
15841235 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26788310 15841235 Polecamy na sprzedaż mieszkanie na parterze, z ogródkiem blisko centrum!Nieruchomość do remontu, co daje możliwość do wykończenia jej we własnym stylu i według potrzeb.Na 69m2 znajdują się:-3 pokoje,-kuchnia,-łazienka Do mieszkania przynależy piwnica...

Gniezno (Wielkopolskie, gm. Gniezno)

295 000 PLN (4 275 zł/m2)

3
-
69 m2
-
15116949 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 10217011 15116949 NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA BUDOWLANA W CHODZIEŻY NOWA NIŻSZA CENA !!! Przedmiotem oferty jest malowniczo położona działka w Chodzieży na osiedlu Leśnym. Działka o powierzchni 1066 m 2 z dostępem do drogi. Media: woda i kanalizacja w drodze, prąd ...

Chodzież (Chodzież) (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

159 900 PLN

-
-
1066 m2
-
15888404 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27813762 15888404 Polecamy nowoczesne lokale na wynajem, o wysokim standardzie!Nieruchomość zlokalizowana w pobliżu ul. Poznańskiej.W ofercie znajdują się 3 osobne lokale o powierzchniach 18m2 i 30m2.Jeden z gabinetów posiada bezpośredni dostęp do łazienki i prysznica...

Gniezno (Wielkopolskie, gm. Gniezno)

1 500 PLN (83 zł/m2)

11
-
18 m2
-