• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nieruchomości Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 3 821

15876777 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana Uścikówiec woj. Wielkopolskie powiat Oborniki 27554558 15876777 Zapraszamy do zapoznania się z propozycją sprzedaży ostatniej działki budowlanej w miejscowości Uścikówiec gm. Oborniki, bardzo urokliwe miejsce zwieńczone wieloma terenami zielonymi, wszechogarniającymi otwartymi przestrzeniami z ogłuszającą ciszą z...

Uścikówiec, Zacisze 00

195 000 PLN (143 zł/m2)

-
-
1362 m2
-
15790201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luboń 4 pokoje - ogródek i garaż super stan 25957659 15790201 Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego bliźniaka w podpoznańskim Luboniu przy ul. 1 Maja. Ta nieruchomość doskonale spełni marzenia o własnym miejscu! Na nowych właścicieli czeka ciekawa bryła z aż dwoma tarasami - je...

Luboń, 1 Maja

985 000 PLN (13 311 zł/m2)

4
1
74 m2
2018
15790254 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka w zieleni 25962635 15790254 Kawalerka wśród zieleni na wysokim parterze. Stan idealny. Duży taras z miejscem na relaks. Umeblowana. Kuchnia osobno. Na oknach żaluzje. Teren wydzielony, monitorowany. Bezproblemowy darmowy parking. Miejsce na rowery. Idealne dla dbających o kondy...

Poznań (Poznań-Nowe Miasto), Rocha 19

Zapytaj o cenę

1
1
35 m2
2000
9005007 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
49m2, 1900 + opłaty, Jezyce, 2 pokoje, kuchnia, 293494 9005007 Mieszkanie dla studentów i osób pracujących. Mam na wynajem mieszkanie na 2 piętrze w bloku 2 piętrowym (+strych) z lat 60. Mieszkanie zostało wymalowane we wrześniu 2023 roku, łazienka remontowana w lipcu 2018 roku. Na podłodze panele, wykładzina. O...

Poznań (Poznań-Jeżyce), Szamarzewskiego

2 000 PLN (41 zł/m2)

2
1
49 m2
-
15119091 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 10271158 15119091 DWUPOZIOMOWE, 5 POK MIESZKANIE OWIŃSKA + STRYCH, TARASCHCESZ MIESZKAĆ W OTOCZENIU ZIELENI, W CISZY I NAD WODĄ? MIESZKANIE 5 POKOJOWE, OWIŃSKAMieszkanie w nowej inwestycji położone w bajecznej lokalizacji- w Owińskach. Piękny widok, woda, spokój, za ...

Czerwonak (Wielkopolskie, gm. Czerwonak)

659 000 PLN (5 884 zł/m2)

5
2
112 m2
2025
15892445 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27898774 15892445 Oferujemy dom wolnostojący ( 5 POK ) z budynkiem gospodarczym, 2 garaże, Lusówko, gm. Tarnowo PodgórneFunkcjonalna ,,kostka'' z dużym potencjałem aranżacyjnym Ciesz się spokojem blisko Jeziora Lusowskiego ( ok 1 km) w jednej z najbardziej...

Lusówko (Wielkopolskie, gm. Tarnowo Podgórne)

950 000 PLN (4 974 zł/m2)

6
2
191 m2
1983
15117590 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 10232349 15117590 UWAGA! MOŻLIWE WYKOŃCZENIE POD KLUCZ, MOŻESZ TEŻ KUPIĆ WYNAJĘTE, JAKO PRODUKT INWESTYCYJNY ! 3800 MIEŚBEZ PCC 2 %, APARTAMENTY 4 lub 5 POK, WIDOKIEM NA JEZIORO, BLISKO TERENÓW LEŚNYCH, OWIŃSKAPosiadamy dostęp do wszystkich wolny lokali z inwestycji d...

Owińska (Wielkopolskie, gm. Czerwonak)

659 000 PLN (5 730 zł/m2)

5
2
115 m2
2024
15881827 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Blisko lasu, 2-poziomowe z klimatyzacją i ogrodem 27649907 15881827 Mieszkanie znajduje się w nowym budynku wielorodzinnym w Dopiewcu w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, gdzie można udać się na spacery, przejażdżkę rowerem czy poranny jogging. Umiejscowienie mieszkania stwarza wspaniałe możliwości obcowania z naturą mie...

Dopiewiec (Wielkopolskie, gm. Dopiewo)

720 000 PLN (10 286 zł/m2)

3
1
70 m2
2022
15896538 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27982041 15896538 Działka inwestycyjna z pozwoleniem na budowę - funkcja medyczna Gniezno, ul. OrcholskaSzukasz gruntu, który pozwala zacząć inwestycję od razu, a nie za kilka miesięcy? Ta oferta eliminuje największą barierę - czas i formalności.Na sprzedaż działki n...

Gniezno (Wielkopolskie, gm. Gniezno)

1 450 000 PLN

-
-
6053 m2
-
15896536 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27982037 15896536 Działka inwestycyjna z pozwoleniem na budowę - funkcja medyczna Gniezno, ul. OrcholskaSzukasz gruntu, który pozwala zacząć inwestycję od razu, a nie za kilka miesięcy? Ta oferta eliminuje największą barierę - czas i formalności.Na sprzedaż działka n...

Gniezno (Wielkopolskie, gm. Gniezno)

525 200 PLN

-
-
2020 m2
-
15896537 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27982043 15896537 Działka Orcholska 73955Powierzchnia 1813 mkw Działka rolna Teren objęty miejscowym planem zagospodarowania o oznaczeniu 2MNU, co daje szerokie możliwości inwestycyjne - zarówno zabudowy mieszkaniowej, jak i usługowej.Przeznaczenie podstawowe – zabudo...

Gniezno (Wielkopolskie, gm. Gniezno)

435 120 PLN

-
-
1813 m2
-
15879178 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27610888 15879178 Działka inwestycyjna z pozwoleniem na budowę - funkcja medyczna Gniezno, ul. OrcholskaSzukasz gruntu, który pozwala zacząć inwestycję od razu, a nie za kilka miesięcy? Ta oferta eliminuje największą barierę - czas i formalności.Na sprzedaż działka n...