• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nieruchomości Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 3 835

15876777 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana Uścikówiec woj. Wielkopolskie powiat Oborniki 27554558 15876777 Zapraszamy do zapoznania się z propozycją sprzedaży ostatniej działki budowlanej w miejscowości Uścikówiec gm. Oborniki, bardzo urokliwe miejsce zwieńczone wieloma terenami zielonymi, wszechogarniającymi otwartymi przestrzeniami z ogłuszającą ciszą z...

Uścikówiec, Zacisze 00

195 000 PLN (143 zł/m2)

-
-
1362 m2
-
15801906 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luboń 4 pokoje - ogródek i garaż + parking 26252514 15801906 Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego, czteropokojowego mieszkania w podpoznańskim Luboniu przy ul. 1 Maja. Ta nieruchomość doskonale spełni marzenia o własnym miejscu - komfort jak w zabudowie bliźniaczej!Na nowych ...

Luboń, 1 Maja

985 000 PLN (13 311 zł/m2)

4
1
74 m2
2018
15790201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luboń 4 pokoje - ogródek i garaż super stan 25957659 15790201 Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego bliźniaka w podpoznańskim Luboniu przy ul. 1 Maja. Ta nieruchomość doskonale spełni marzenia o własnym miejscu! Na nowych właścicieli czeka ciekawa bryła z aż dwoma tarasami - je...

Luboń, 1 Maja

985 000 PLN (13 311 zł/m2)

4
1
74 m2
2018
15790254 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka w zieleni 25962635 15790254 Kawalerka wśród zieleni na wysokim parterze. Stan idealny. Duży taras z miejscem na relaks. Umeblowana. Kuchnia osobno. Na oknach żaluzje. Teren wydzielony, monitorowany. Bezproblemowy darmowy parking. Miejsce na rowery. Idealne dla dbających o kondy...

Poznań (Poznań-Nowe Miasto), Rocha 19

Zapytaj o cenę

1
1
35 m2
2000
9005007 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
49m2, 1900 + opłaty, Jezyce, 2 pokoje, kuchnia, 293494 9005007 Mieszkanie dla studentów i osób pracujących. Mam na wynajem mieszkanie na 2 piętrze w bloku 2 piętrowym (+strych) z lat 60. Mieszkanie zostało wymalowane we wrześniu 2023 roku, łazienka remontowana w lipcu 2018 roku. Na podłodze panele, wykładzina. O...

Poznań (Poznań-Jeżyce), Szamarzewskiego

2 000 PLN (41 zł/m2)

2
1
49 m2
-
15894852 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27949799 15894852 Na sprzedaż dom parterowy – ul Michałowskiego!!Na sprzedaż funkcjonalny dom parterowy położony w Kaliszu, idealny dla rodziny lub jako inwestycja.Opis nieruchomości:3–4 pokojeosobna kuchnia z jadalnią (po generalnym remoncie)łazienka z prysznicemmożl...

Kalisz (Wielkopolskie, gm. Kalisz)

728 900 PLN (5 205 zł/m2)

3
1
140.03 m2
1970
15894749 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27948451 15894749 Szukasz nieruchomości, która łączy bliskość wszystkich miejskich wygód z atrakcyjną ceną zakupu? To mieszkanie zapewnia bezpośredni dostęp do sklepów, punktów usługowych i komunikacji PKP. Odkryj potencjał tej lokalizacji i zyskaj adres w samym sercu...

Mosina (Wielkopolskie, gm. Mosina)

350 000 PLN (9 358 zł/m2)

2
1
37.4 m2
1976
15884917 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27714669 15884917 Nowoczesne, jasne 2-pokojowe mieszkanie - Piła, os. Zielona Dolina Parter, balkon, nowy blok OBNIŻKA CENY!! Teraz to wyjątkowe mieszkanie dostępne jest w cenie 479.000,00 zł zamiast 499.000,00 zł Zadzwoń i skorzystaj z tej świetnej okazji! ...

Piła (Zielona dolina) (Wielkopolskie, gm. Piła)

479 000 PLN (10 886 zł/m2)

2
-
44 m2
2018
15758341 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 25319571 15758341 Piła os. Zielona Dolina ul. Kazimierza Wielkiego Mieszkanie do wynajęcia - 1 pokoje - powierzchnia 31,62 m.kw. - I piętro - BALKON - WINDA - nowe budownictwo WYPOSAŻENIE I UMEBLOWANIE Mieszkanie środkowe, czyste i zadbane, słoneczn...

Piła (Zielona dolina) (Wielkopolskie, gm. Piła)

1 500 PLN (48 zł/m2)

1
-
31 m2
2019
15896241 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27973496 15896241 Zapraszam do zakupu przestronnego i ustawnego 2-pokojowego mieszkania przy ulicy Głogowskiej 154, dzielnica Grunwald, obręb Górczyn Super punkt komunikacyjny! Dostępne od zaraz! Mieszkanie o powierzchni 49,4 mkw mieści się na 1 piętrze w 6-p...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

539 000 PLN (11 000 zł/m2)

2
-
49 m2
-
15893339 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 27908309 15893339 Biuro INVEST HOME NIERUCHOMOSCI Szafraniak zaprasza do zapoznania się z ofertą: NA SPRZEDAŻ działka z klimatycznym domem letniskowym z 2003r w Kosewie, przy ulicy Olszowej 7, położony nad jeziorem powidzkim w woj. wielkopolskim na obszarze Powidzkieg...

Powidz (Wielkopolskie, gm. Powidz)

799 000 PLN

-
-
730 m2
-
15887096 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27777245 15887096 Brak prowizji dla biura nieruchomości. Przy tej ofercie wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości. Polecam zapoznanie się z ofertą najmu niezwykle klimatycznego i przestronnego mieszkania (świeżo po remoncie) położonego na poznańskim Łazar...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 700 PLN (49 zł/m2)

2
1
55 m2
-