• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nieruchomości Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 3 828

15876777 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana Uścikówiec woj. Wielkopolskie powiat Oborniki 27554558 15876777 Zapraszamy do zapoznania się z propozycją sprzedaży ostatniej działki budowlanej w miejscowości Uścikówiec gm. Oborniki, bardzo urokliwe miejsce zwieńczone wieloma terenami zielonymi, wszechogarniającymi otwartymi przestrzeniami z ogłuszającą ciszą z...

Uścikówiec, Zacisze 00

195 000 PLN (143 zł/m2)

-
-
1362 m2
-
15801906 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luboń 4 pokoje - ogródek i garaż + parking 26252514 15801906 Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego, czteropokojowego mieszkania w podpoznańskim Luboniu przy ul. 1 Maja. Ta nieruchomość doskonale spełni marzenia o własnym miejscu - komfort jak w zabudowie bliźniaczej!Na nowych ...

Luboń, 1 Maja

985 000 PLN (13 311 zł/m2)

4
1
74 m2
2018
15790201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luboń 4 pokoje - ogródek i garaż super stan 25957659 15790201 Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego bliźniaka w podpoznańskim Luboniu przy ul. 1 Maja. Ta nieruchomość doskonale spełni marzenia o własnym miejscu! Na nowych właścicieli czeka ciekawa bryła z aż dwoma tarasami - je...

Luboń, 1 Maja

985 000 PLN (13 311 zł/m2)

4
1
74 m2
2018
15790254 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka w zieleni 25962635 15790254 Kawalerka wśród zieleni na wysokim parterze. Stan idealny. Duży taras z miejscem na relaks. Umeblowana. Kuchnia osobno. Na oknach żaluzje. Teren wydzielony, monitorowany. Bezproblemowy darmowy parking. Miejsce na rowery. Idealne dla dbających o kondy...

Poznań (Poznań-Nowe Miasto), Rocha 19

Zapytaj o cenę

1
1
35 m2
2000
9005007 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
49m2, 1900 + opłaty, Jezyce, 2 pokoje, kuchnia, 293494 9005007 Mieszkanie dla studentów i osób pracujących. Mam na wynajem mieszkanie na 2 piętrze w bloku 2 piętrowym (+strych) z lat 60. Mieszkanie zostało wymalowane we wrześniu 2023 roku, łazienka remontowana w lipcu 2018 roku. Na podłodze panele, wykładzina. O...

Poznań (Poznań-Jeżyce), Szamarzewskiego

2 000 PLN (41 zł/m2)

2
1
49 m2
-
15896323 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27976639 15896323 NA SPRZEDAŻ! ATRAKCYJNE , przytulne i przestronne mieszkanie 3 pokojowe z loggią na Osiedlu Staszyce w Pile! Mieszkanie o pow. 62,5m2, położone na IV piętrze . Mieszkanie dwustronne i słoneczne! Jasne i przestronne wnętrza oraz funkcjonalny układ u...

Piła (Staszyce) (Wielkopolskie, gm. Piła)

399 000 PLN (6 435 zł/m2)

3
-
62 m2
1980
15894852 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27949799 15894852 Na sprzedaż dom parterowy – ul Michałowskiego!!Na sprzedaż funkcjonalny dom parterowy położony w Kaliszu, idealny dla rodziny lub jako inwestycja.Opis nieruchomości:3–4 pokojeosobna kuchnia z jadalnią (po generalnym remoncie)łazienka z prysznicemmożl...

Kalisz (Wielkopolskie, gm. Kalisz)

728 900 PLN (5 205 zł/m2)

3
1
140.03 m2
1970
15872324 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27490243 15872324 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w centrum Złotowa Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego mieszkania na sprzedaż o powierzchni 54 m², położone na 3. piętrze w zadbanym bloku przy ul. Słowackiego w Złotowie. Lo...

Złotów (Wielkopolskie, gm. Złotów)

299 000 PLN (5 537 zł/m2)

2
-
54 m2
1980
15882689 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27673106 15882689 Atrakcyjne działki budowlana o pow. ok. 1000 m 2 - NOWA WIEŚ KSIĄŻĘCA KWADRAT prezentuje na sprzedaż działki budowlane położone w miejscowości NOWA WIEŚ KSIĄŻĘCA gm. Bralin. Nieruchomości znajduje się w odległości ok. 11 km od...

Nowa Wieś Książęca (Wielkopolskie, gm. Bralin)

71 540 PLN

-
-
1022 m2
-
15850416 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26996359 15850416 RODZINNY DOM Z PIĘKNYM OGRODEM!!! KWADRAT prezentuje na sprzedaż dom jednorodzinny położony w spokojnej okolicy w Taborze Wielkim. W Bralinie w odległości ok.3 km znajduje się Szkoła Podstawowa, Przedszkole i Żłobek. Dzieci do szkoły i ...

Tabor Wielki (Wielkopolskie, gm. Bralin)

799 000 PLN (5 627 zł/m2)

5
-
142 m2
2008
15850135 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26987879 15850135 KWADRAT prezentuje nową, atrakcyjną inwestycję mieszkaniową realizowaną w Kępnie przy ul. Piłsudskiego. To nowoczesne, energooszczędne lokale zaprojektowane z myślą o komforcie, niskich kosztach utrzymania oraz bliskości centrum Kępna. Ideal...

Kępno (Wielkopolskie, gm. Kępno)

352 750 PLN (8 399 zł/m2)

2
-
42 m2
-
15849417 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26965576 15849417 Biuro KWADRAT prezentuje na sprzedaż dom jednorodzinny położony w miejscowości Myślniew, gmina Kobyla Góra (woj. wielkopolskie). To idealna propozycja dla osób szukających ucieczki od zgiełku miasta, ceniących spok&o...

Myślniew (Wielkopolskie, gm. Kobyla Góra)

679 000 PLN (5 105 zł/m2)

4
-
133 m2
1995