• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nieruchomości Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 3 813

15876777 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana Uścikówiec woj. Wielkopolskie powiat Oborniki 27554558 15876777 Zapraszamy do zapoznania się z propozycją sprzedaży ostatniej działki budowlanej w miejscowości Uścikówiec gm. Oborniki, bardzo urokliwe miejsce zwieńczone wieloma terenami zielonymi, wszechogarniającymi otwartymi przestrzeniami z ogłuszającą ciszą z...

Uścikówiec, Zacisze 00

195 000 PLN (143 zł/m2)

-
-
1362 m2
-
15790201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luboń 4 pokoje - ogródek i garaż super stan 25957659 15790201 Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego bliźniaka w podpoznańskim Luboniu przy ul. 1 Maja. Ta nieruchomość doskonale spełni marzenia o własnym miejscu! Na nowych właścicieli czeka ciekawa bryła z aż dwoma tarasami - je...

Luboń, 1 Maja

985 000 PLN (13 311 zł/m2)

4
1
74 m2
2018
15790254 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka w zieleni 25962635 15790254 Kawalerka wśród zieleni na wysokim parterze. Stan idealny. Duży taras z miejscem na relaks. Umeblowana. Kuchnia osobno. Na oknach żaluzje. Teren wydzielony, monitorowany. Bezproblemowy darmowy parking. Miejsce na rowery. Idealne dla dbających o kondy...

Poznań (Poznań-Nowe Miasto), Rocha 19

Zapytaj o cenę

1
1
35 m2
2000
9005007 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
49m2, 1900 + opłaty, Jezyce, 2 pokoje, kuchnia, 293494 9005007 Mieszkanie dla studentów i osób pracujących. Mam na wynajem mieszkanie na 2 piętrze w bloku 2 piętrowym (+strych) z lat 60. Mieszkanie zostało wymalowane we wrześniu 2023 roku, łazienka remontowana w lipcu 2018 roku. Na podłodze panele, wykładzina. O...

Poznań (Poznań-Jeżyce), Szamarzewskiego

2 000 PLN (41 zł/m2)

2
1
49 m2
-
15706823 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal gastronomiczno - ewwntowy 950m2 24309387 15706823 Masz pomysł na własny klub, restaurację, centrum eventowe lub inną działalność rozrywkowo-usługową?Mamy dla Ciebie gotowy lokal z historią i potencjałem! Przez 21 lat działał tu znany klub „Epoka” - miejsce z duszą i ugruntowaną pozycją na rynku. Obi...

Kobyla Góra (Wielkopolskie, gm. Kobyla Góra)

1 050 000 PLN (1 105 zł/m2)

12
-
950 m2
2004
15715965 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duża działka budowlana na wsi. 24503568 15715965 Do sprzedania działka budowlana pod budownictwo jednorodzinne, położona w miejscowości Kozia Wielka, 1,5 km od Sycowa. Działka w kształcie prostokąta, 2 km do zjazdu na trasę S8 Wrocław-Warszawa.Dla działki wydano decyzję o warunkach zabudowy jako bu...

Koza Wielka (Wielkopolskie, gm. Perzów)

119 000 PLN

-
-
1700 m2
-
15898036 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 28021427 15898036 Oferujemy do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie położone na parterze 4-piętrowego bloku, na zielonym, spokojnym Dębcu w Poznaniu. Na powierzchnię 35,65 m2 składają się: · Salon – serce mieszkania – z którego jest wejście do kuchni, sypialni...

Poznań (Dębiec) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

432 000 PLN (12 118 zł/m2)

2
-
35.65 m2
1970
15898038 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal handlowo uslugowy z potencjałem !! 28021423 15898038 TYLKO W NASZYM BIURZE, OFERTA NA WYŁACZNOŚĆNa sprzedaż 23 kamienicy w samym centrum Szamocina. Niegdyś prężnie działający Dom Towarowy.Całe pierwsze piętro oraz poddasze. Możliwość przerobienia na mieszkania lub adaptacji na lokalne usługowe. Przyłąc...

Szamocin (Wielkopolskie, gm. Szamocin)

500 000 PLN (1 377 zł/m2)

11
-
363 m2
-
15898037 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ośrodek wypoczynkowy przy jeziorze 28021424 15898037 Ośrodek Wypoczynkowy nad Jeziorem Stryjewskim - Idealne Miejsce na Relaks i Aktywny WypoczynekNa sprzedaż wyjątkowy ośrodek wypoczynkowy położony w malowniczym rejonie Pojezierza Krajeńskiego, w granicach Krajeńskiego Parku Krajobrazowego. Ośrodek zn...

Dźwierszno Małe (Wielkopolskie, gm. Łobżenica)

2 100 000 PLN (840 zł/m2)

12
-
2500 m2
-
15819824 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26621912 15819824 Na sprzedaż działka budowlana - Sadowie, okolica Ostrów Wielkopolski pow 784 mkw. Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 784 mkw., położona w miejscowości Sadowie, w bardzo spokojnej i zielonej okolicy, blisko Ostrowa Wielkopolskiego oraz ...

Sadowie (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

109 760 PLN

-
-
784 m2
-
15816086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26620945 15816086 Sprzedaż, mieszkanie, 3 pokoje, I piętro, Ostrów Wielkopolski. Przedstawiam Państwu interesującą ofertę sprzedaży przestronnego lokalu mieszkalnego stanowiącego odrębną nieruchomość o powierzchni 55,30 m2., zlokalizowanego przy ulicy Żwirki. ...

Ostrów Wielkopolski (3 maja) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

299 000 PLN (5 436 zł/m2)

3
1
55 m2
-
15776358 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25703487 15776358 Bardzo interesująca propozycja sprzedaży działki w Ostrowie Wlkp. Duża działka wśród drzew, to idealne miejsce do zamieszkania i wypoczynku. Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego przewiduje tu tylko niską zabudowę na cele mieszkaniowe. ...

Ostrów Wielkopolski (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

551 000 PLN

-
-
3674 m2
-