• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nieruchomości Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 3 660

15876777 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana Uścikówiec woj. Wielkopolskie powiat Oborniki 27554558 15876777 Zapraszamy do zapoznania się z propozycją sprzedaży ostatniej działki budowlanej w miejscowości Uścikówiec gm. Oborniki, bardzo urokliwe miejsce zwieńczone wieloma terenami zielonymi, wszechogarniającymi otwartymi przestrzeniami z ogłuszającą ciszą z...

Uścikówiec, Zacisze 00

195 000 PLN (143 zł/m2)

-
-
1362 m2
-
15790201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luboń 4 pokoje - ogródek i garaż super stan 25957659 15790201 Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego bliźniaka w podpoznańskim Luboniu przy ul. 1 Maja. Ta nieruchomość doskonale spełni marzenia o własnym miejscu! Na nowych właścicieli czeka ciekawa bryła z aż dwoma tarasami - je...

Luboń, 1 Maja

985 000 PLN (13 311 zł/m2)

4
1
74 m2
2018
15790254 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka w zieleni 25962635 15790254 Kawalerka wśród zieleni na wysokim parterze. Stan idealny. Duży taras z miejscem na relaks. Umeblowana. Kuchnia osobno. Na oknach żaluzje. Teren wydzielony, monitorowany. Bezproblemowy darmowy parking. Miejsce na rowery. Idealne dla dbających o kondy...

Poznań (Poznań-Nowe Miasto), Rocha 19

Zapytaj o cenę

1
1
35 m2
2000
9005007 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
49m2, 1900 + opłaty, Jezyce, 2 pokoje, kuchnia, 293494 9005007 Mieszkanie dla studentów i osób pracujących. Mam na wynajem mieszkanie na 2 piętrze w bloku 2 piętrowym (+strych) z lat 60. Mieszkanie zostało wymalowane we wrześniu 2023 roku, łazienka remontowana w lipcu 2018 roku. Na podłodze panele, wykładzina. O...

Poznań (Poznań-Jeżyce), Szamarzewskiego

2 000 PLN (41 zł/m2)

2
1
49 m2
-
15868039 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowoczesny apartament z balkonem| bez Pcc | Wilda 27363416 15868039 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży apartamentu z balkonem na Widzie o powierzchni 51,53 m², położonego na pierwszym piętrze w nowoczesnym budynku Vilda Moderne z 2024r.Kupujący nie płaci PCC!Najważniejsze atuty:Świetna lokalizacja - blis...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

820 000 PLN (16 078 zł/m2)

2
1
51 m2
2024
15897566 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 28006449 15897566 Szukasz lokalu do wynajęcia na działalność handlową, usługową lub biuro w doskonałej lokalizacji w Mosinie?Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą najmu!Przedstawiam ofertę najmu lokalu o pow. 44 m2, położonego przy ulicy Szosa Poznańska w Mosinie (dr...

Mosina (Wielkopolskie, gm. Mosina)

1 500 PLN (34 zł/m2)

2
-
44 m2
-
15897478 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 28004225 15897478 Szukasz do wynajęcia nieruchomości w spokojnej i przyjaznej okolicy w Puszczykowie? Mamy idealną ofertę dla Ciebie!Dom o pow. użytkowej 64,5 m2 z ogródkiem o pow. ok. 65 m2 w jednej z najlepszych lokalizacji w Puszczykowie - przy ul. Wspólnej.Oferowa...

Puszczykowo (Wielkopolskie, gm. Puszczykowo)

2 500 PLN (39 zł/m2)

3
1
64.5 m2
2003
15656076 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23405744 15656076 Prezentuję na sprzedaż działkę budowlaną o pow. 851 m², położoną w miejscowości Radzewo przy ul. Pomorskiej 5, w odległości 9 km od Kórnika i 30 km od Poznania. Spokojna okolica oraz malownicze położenie nieruchomości na cennych przyrodniczo obszarac...

Radzewo (Wielkopolskie, gm. Kórnik)

208 000 PLN

-
-
851 m2
-
15894899 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27950618 15894899 Na sprzedaż dwie atrakcyjnie położone działki budowlane w miejscowości Wiekowo (gmina Witkowo, powiat gnieźnieński), zaledwie kilka kroków od Jeziora Niedzięgiel – jednego z najbardziej malowniczych i popularnych jezior w regionie. To idealne miejsce...

Wiekowo (Wielkopolskie, gm. Witkowo)

125 000 PLN

-
-
1000 m2
-
15865227 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 27290108 15865227 Do wynajęcia polecamy niewielki, bezczynszowy domek o powierzchni 48 m², położony w spokojnej miejscowości Świniary, nad urokliwym Jeziorem Świniary. Nieruchomość usytuowana jest w cichej, zielonej okolicy, idealnej dla osób poszukujących wytchnienia...

Świniary (Wielkopolskie, gm. Kłecko)

850 PLN (18 zł/m2)

2
1
48 m2
1980
15884948 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27714685 15884948 Szukasz domu, który zapewni wygodną przestrzeń dla rodziny i jednocześnie dobrą lokalizację? Ta nieruchomość w Trzemesznie to funkcjonalny i zadbany dom, gotowy do zamieszkania. Dom o powierzchni użytkowej 102,53 m² położony jest na działce o powierz...

Trzemeszno (Wielkopolskie, gm. Trzemeszno)

750 000 PLN (7 282 zł/m2)

4
1
103 m2
1985
15858630 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27151108 15858630 Na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Osiniec. To propozycja dla osób, które szukają miejsca pod budowę domu w spokojnym otoczeniu, z dala od zgiełku, a jednocześnie z wygodnym dojazdem.LokalizacjaNieruchomość znajduje się przy Alei D...

Osiniec (Wielkopolskie, gm. Gniezno)

158 000 PLN

-
-
810 m2
-