• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nieruchomości Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 3 875

15876777 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana Uścikówiec woj. Wielkopolskie powiat Oborniki 27554558 15876777 Zapraszamy do zapoznania się z propozycją sprzedaży ostatniej działki budowlanej w miejscowości Uścikówiec gm. Oborniki, bardzo urokliwe miejsce zwieńczone wieloma terenami zielonymi, wszechogarniającymi otwartymi przestrzeniami z ogłuszającą ciszą z...

Uścikówiec, Zacisze 00

195 000 PLN (143 zł/m2)

-
-
1362 m2
-
15801906 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luboń 4 pokoje - ogródek i garaż + parking 26252514 15801906 Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego, czteropokojowego mieszkania w podpoznańskim Luboniu przy ul. 1 Maja. Ta nieruchomość doskonale spełni marzenia o własnym miejscu - komfort jak w zabudowie bliźniaczej!Na nowych ...

Luboń, 1 Maja

985 000 PLN (13 311 zł/m2)

4
1
74 m2
2018
15790201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luboń 4 pokoje - ogródek i garaż super stan 25957659 15790201 Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego bliźniaka w podpoznańskim Luboniu przy ul. 1 Maja. Ta nieruchomość doskonale spełni marzenia o własnym miejscu! Na nowych właścicieli czeka ciekawa bryła z aż dwoma tarasami - je...

Luboń, 1 Maja

985 000 PLN (13 311 zł/m2)

4
1
74 m2
2018
15790254 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka w zieleni 25962635 15790254 Kawalerka wśród zieleni na wysokim parterze. Stan idealny. Duży taras z miejscem na relaks. Umeblowana. Kuchnia osobno. Na oknach żaluzje. Teren wydzielony, monitorowany. Bezproblemowy darmowy parking. Miejsce na rowery. Idealne dla dbających o kondy...

Poznań (Poznań-Nowe Miasto), Rocha 19

Zapytaj o cenę

1
1
35 m2
2000
9005007 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
49m2, 1900 + opłaty, Jezyce, 2 pokoje, kuchnia, 293494 9005007 Mieszkanie dla studentów i osób pracujących. Mam na wynajem mieszkanie na 2 piętrze w bloku 2 piętrowym (+strych) z lat 60. Mieszkanie zostało wymalowane we wrześniu 2023 roku, łazienka remontowana w lipcu 2018 roku. Na podłodze panele, wykładzina. O...

Poznań (Poznań-Jeżyce), Szamarzewskiego

2 000 PLN (41 zł/m2)

2
1
49 m2
-
15860868 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27185143 15860868 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 48,2 m², położonego na 3 piętrze w kameralnym, niskim bloku na Osiedlu Jagiellońskim w Gnieźnie. To przestrzeń, która daje możliwości – zarówno do zamieszkania, jak i jako p...

Gniezno (Wielkopolskie, gm. Gniezno)

320 000 PLN (6 639 zł/m2)

3
1
48.2 m2
1980
15894161 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27932943 15894161 Wyobraź sobie przestrzeń, w której każdy domownik ma swoje miejsce. Duży stół w kuchni, przestronny salon i pokoje, które można urządzić dokładnie tak, jak potrzebujesz. Bez ścisku, bez kompromisów i z przestrzenią, którą dziś trudno znaleźć w standa...

Dębłowo (Wielkopolskie, gm. Mieleszyn)

350 000 PLN (3 153 zł/m2)

4
1
111 m2
1980
15838857 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26732961 15838857 POLECAM NA WYNAJEM KOMFORTOWY APARTAMENT W SUPER LOKALIZACJI PRZY UL. BUŁGARSKA 59 W POZNANIU (BUDYNEK NOWY) NIE MA OPŁAT ZA POŚREDNICTWO ! OPIS MIESZKANIA: Apartament 2 pokojowy o powierzchni 49 m2 położony na 11 piętrze, w szesnastopiętrowym budynk...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 600 PLN (53 zł/m2)

2
1
49 m2
2020
15875197 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 27527410 15875197 Marzysz o wypoczynku wśród natury? Ta działka rekreacyjna w lesie, blisko jeziora, to idealne miejsce na odpoczynek, relaks i weekendowe wyjazdy. Znajdziesz tu ciszę, spokój oraz bliskość natury, a dzięki prądowi i dogodnemu dojazdowi, łatwo poczujes...

Osłonin (Wielkopolskie, gm. Przemęt)

160 000 PLN

-
-
974 m2
-
15706823 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal gastronomiczno - ewwntowy 950m2 24309387 15706823 Masz pomysł na własny klub, restaurację, centrum eventowe lub inną działalność rozrywkowo-usługową?Mamy dla Ciebie gotowy lokal z historią i potencjałem! Przez 21 lat działał tu znany klub „Epoka” - miejsce z duszą i ugruntowaną pozycją na rynku. Obi...

Kobyla Góra (Wielkopolskie, gm. Kobyla Góra)

1 050 000 PLN (1 105 zł/m2)

12
-
950 m2
2004
15885753 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duże mieszkanie w Kaliszu 27740608 15885753 Na sprzedaż mieszkanie 73,95 m² - Kalisz, ul. StawiszyńskaPrzestronne, funkcjonalne mieszkanie położone w dobrze rozwiniętej części Kalisz. Lokal znajduje się na 2. kondygnacji budynku i stanowi odrębną nieruchomość z księgą wieczystą.ATUTYDuży metra...

Kalisz (Wielkopolskie, gm. Kalisz)

462 000 PLN (6 329 zł/m2)

3
1
73 m2
2000
15893219 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27904206 15893219 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego domu o pow. 265m2 w zabudowie bliźniaczej, który znajduje się w doskonałej lokalizacji – przy ul. Grunwaldzkiej 328, w pobliżu pętli tramwajowej Poznań - Junikowo. Opis ...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 690 000 PLN (6 377 zł/m2)

5
2
265 m2
1990