• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nieruchomości Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 3 852

15876777 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana Uścikówiec woj. Wielkopolskie powiat Oborniki 27554558 15876777 Zapraszamy do zapoznania się z propozycją sprzedaży ostatniej działki budowlanej w miejscowości Uścikówiec gm. Oborniki, bardzo urokliwe miejsce zwieńczone wieloma terenami zielonymi, wszechogarniającymi otwartymi przestrzeniami z ogłuszającą ciszą z...

Uścikówiec, Zacisze 00

195 000 PLN (143 zł/m2)

-
-
1362 m2
-
15801906 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luboń 4 pokoje - ogródek i garaż + parking 26252514 15801906 Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego, czteropokojowego mieszkania w podpoznańskim Luboniu przy ul. 1 Maja. Ta nieruchomość doskonale spełni marzenia o własnym miejscu - komfort jak w zabudowie bliźniaczej!Na nowych ...

Luboń, 1 Maja

985 000 PLN (13 311 zł/m2)

4
1
74 m2
2018
15790201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luboń 4 pokoje - ogródek i garaż super stan 25957659 15790201 Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego bliźniaka w podpoznańskim Luboniu przy ul. 1 Maja. Ta nieruchomość doskonale spełni marzenia o własnym miejscu! Na nowych właścicieli czeka ciekawa bryła z aż dwoma tarasami - je...

Luboń, 1 Maja

985 000 PLN (13 311 zł/m2)

4
1
74 m2
2018
15790254 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka w zieleni 25962635 15790254 Kawalerka wśród zieleni na wysokim parterze. Stan idealny. Duży taras z miejscem na relaks. Umeblowana. Kuchnia osobno. Na oknach żaluzje. Teren wydzielony, monitorowany. Bezproblemowy darmowy parking. Miejsce na rowery. Idealne dla dbających o kondy...

Poznań (Poznań-Nowe Miasto), Rocha 19

Zapytaj o cenę

1
1
35 m2
2000
9005007 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
49m2, 1900 + opłaty, Jezyce, 2 pokoje, kuchnia, 293494 9005007 Mieszkanie dla studentów i osób pracujących. Mam na wynajem mieszkanie na 2 piętrze w bloku 2 piętrowym (+strych) z lat 60. Mieszkanie zostało wymalowane we wrześniu 2023 roku, łazienka remontowana w lipcu 2018 roku. Na podłodze panele, wykładzina. O...

Poznań (Poznań-Jeżyce), Szamarzewskiego

2 000 PLN (41 zł/m2)

2
1
49 m2
-
15885753 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duże mieszkanie w Kaliszu 27740608 15885753 Na sprzedaż mieszkanie 73,95 m² - Kalisz, ul. StawiszyńskaPrzestronne, funkcjonalne mieszkanie położone w dobrze rozwiniętej części Kalisz. Lokal znajduje się na 2. kondygnacji budynku i stanowi odrębną nieruchomość z księgą wieczystą.ATUTYDuży metra...

Kalisz (Wielkopolskie, gm. Kalisz)

462 000 PLN (6 329 zł/m2)

3
1
73 m2
2000
15888807 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27826710 15888807 3-pokojowe mieszkanie Zielona Dolina w Pile garaż w budynku I piętro winda Istnieje możliwość dokupienia garażu znajdującego się w bryle budynku w cenie 75 000 zł - rozwiązanie, które znacząco podnosi komfort codziennego życia...

Piła (Zielona dolina) (Wielkopolskie, gm. Piła)

539 000 PLN (8 292 zł/m2)

3
-
65 m2
2010
15803625 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26299638 15803625 Mieszkanie 2 - pokojowe ok. 37 m² - Osiedle Górne Z dużą loggią, osobną kuchnią i potencjałem aranżacyjnym. Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 37 m², położone na 4. piętrze ...

Piła (Osiedle górne) (Wielkopolskie, gm. Piła)

217 000 PLN (6 200 zł/m2)

2
-
35 m2
1990
14746880 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 15603 14746880 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA W PILE OSIEDLE LOTNIKÓW II, UL. KOŁOBRZESKA Kawalerka z oknem tarasowym i barierką o pow. 29,37m2, III piętro o następującym układzie pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym o pow. 22,18m2 łazienka...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

252 582 PLN (8 710 zł/m2)

1
-
29 m2
2022
15885290 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27722227 15885290 Zapraszam do zakupu pięknie wyremontowanego 2-pokojowego mieszkania na Os. Powstań Narodowych 43. Stan prawny: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z możliwością założenia księgi wieczystej. Stan prawny gruntu jest uregulowany Mie...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

429 000 PLN (15 321 zł/m2)

2
-
28 m2
1974
15802094 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26255821 15802094 Nowe, wykończone 3-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Górnym - wprowadzasz się od razu! Jeśli szukasz mieszkania, które nie wymaga remontów ani tygodni planowania - to jest oferta, którą naprawdę warto ...

Piła (Osiedle górne) (Wielkopolskie, gm. Piła)

572 755 PLN (9 546 zł/m2)

3
-
60 m2
2025
14740866 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 15601 14740866 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA W PILE OSIEDLE LOTNIKÓW II, UL. KOŁOBRZESKA Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem o pow. 72,22m2, II piętro o następującym układzie pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym o pow. 36,2m2 pokoje o pow.: 1...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

577 760 PLN (8 024 zł/m2)

3
-
72 m2
2022