• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nieruchomości Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 3 895

15876777 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana Uścikówiec woj. Wielkopolskie powiat Oborniki 27554558 15876777 Zapraszamy do zapoznania się z propozycją sprzedaży ostatniej działki budowlanej w miejscowości Uścikówiec gm. Oborniki, bardzo urokliwe miejsce zwieńczone wieloma terenami zielonymi, wszechogarniającymi otwartymi przestrzeniami z ogłuszającą ciszą z...

Uścikówiec, Zacisze 00

195 000 PLN (143 zł/m2)

-
-
1362 m2
-
15801906 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luboń 4 pokoje - ogródek i garaż + parking 26252514 15801906 Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego, czteropokojowego mieszkania w podpoznańskim Luboniu przy ul. 1 Maja. Ta nieruchomość doskonale spełni marzenia o własnym miejscu - komfort jak w zabudowie bliźniaczej!Na nowych ...

Luboń, 1 Maja

985 000 PLN (13 311 zł/m2)

4
1
74 m2
2018
15790201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luboń 4 pokoje - ogródek i garaż super stan 25957659 15790201 Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego bliźniaka w podpoznańskim Luboniu przy ul. 1 Maja. Ta nieruchomość doskonale spełni marzenia o własnym miejscu! Na nowych właścicieli czeka ciekawa bryła z aż dwoma tarasami - je...

Luboń, 1 Maja

985 000 PLN (13 311 zł/m2)

4
1
74 m2
2018
15790254 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka w zieleni 25962635 15790254 Kawalerka wśród zieleni na wysokim parterze. Stan idealny. Duży taras z miejscem na relaks. Umeblowana. Kuchnia osobno. Na oknach żaluzje. Teren wydzielony, monitorowany. Bezproblemowy darmowy parking. Miejsce na rowery. Idealne dla dbających o kondy...

Poznań (Poznań-Nowe Miasto), Rocha 19

Zapytaj o cenę

1
1
35 m2
2000
9005007 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
49m2, 1900 + opłaty, Jezyce, 2 pokoje, kuchnia, 293494 9005007 Mieszkanie dla studentów i osób pracujących. Mam na wynajem mieszkanie na 2 piętrze w bloku 2 piętrowym (+strych) z lat 60. Mieszkanie zostało wymalowane we wrześniu 2023 roku, łazienka remontowana w lipcu 2018 roku. Na podłodze panele, wykładzina. O...

Poznań (Poznań-Jeżyce), Szamarzewskiego

2 000 PLN (41 zł/m2)

2
1
49 m2
-
15885753 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duże mieszkanie w Kaliszu 27740608 15885753 Na sprzedaż mieszkanie 73,95 m² - Kalisz, ul. StawiszyńskaPrzestronne, funkcjonalne mieszkanie położone w dobrze rozwiniętej części Kalisz. Lokal znajduje się na 2. kondygnacji budynku i stanowi odrębną nieruchomość z księgą wieczystą.ATUTYDuży metra...

Kalisz (Wielkopolskie, gm. Kalisz)

462 000 PLN (6 329 zł/m2)

3
1
73 m2
2000
15889622 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27856549 15889622 WYJĄTKOWY DOM W NOWINKACH - GMINA MOSINA!Szukasz domu, który został zbudowany dla siebie z dużą dbałością o jakość wykonania? Zapraszamy do Nowinek - 4 km od Mosiny, gdzie przy ul. Klonowej czeka na Ciebie nieruchomość łącząca komfort życia blisko na...

Mosina (Wielkopolskie, gm. Mosina)

890 000 PLN (8 018 zł/m2)

4
1
111 m2
2019
15756746 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25271325 15756746 Biuro INVEST HOME NIERUCHOMOSCI Szafraniak zaprasza do zapoznania się z ofertą: NA SPRZEDAŻ wyjątkowy dom letniskowy z 2017 r w Kosewie, przy ulicy Olszowej, położony nad jeziorem powidzkim w woj. wielkopolskim na obszarze Powidzkiego Parku Krajobraz...

Kosewo (Wielkopolskie, gm. Ostrowite)

535 000 PLN (7 379 zł/m2)

4
1
72.5 m2
2017
15724945 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24666362 15724945 Kostrzyn Wielkopolski, ul. Wrzesińska 1 Tylko 300 m od trasy E-92 Biuro Invest Home Nieruchomości Szafraniak z przyjemnością prezentuje unikalną ofertę wynajmu przestronnej i doskonale przygotowanej nieruchomości komercyjnej w samym sercu Kostrzyna...

Kostrzyn (Wielkopolskie, gm. Kostrzyn)

22 000 PLN (56 zł/m2)

11
-
396 m2
2008
15524216 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20480003 15524216 Biuro Invest Home Nieruchomości Szafraniak zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży:Działka - numer ewidencyjny 21435 o pow. 905 m2, w Marzeninie , 100m od drogi gminnej ul. Leśna, gmina Września.Działka ma kształt prostokatny, nie jest objęt...

Marzenin (Wielkopolskie, gm. Września)

249 000 PLN

-
-
905 m2
-
14634001 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 16191 14634001 Biuro Invest Home Nieruchomości Szafraniak oferuje do sprzedaży:teren składający się z kilku działek zlokalizowanych w Starczanowie pomiędzy trasą E-92 a ulicą Kawową.Część terenu obejmuje Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego po...

Starczanowo (Wielkopolskie, gm. Nekla)

2 200 000 PLN

-
-
15475 m2
-
14309854 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 16186 14309854 Biuro INVEST HOME NIERUCHOMOŚCI Szafraniak zaprasza do zapoznania się z ofertą: NA SPRZEDAŻ grunt o łącznej powierzchni 3 594 m2 w Gutowie Małym 1 km od Wrześni między ulicami Powidzka a Złota.Wstępny podział terenu jest na cztery działki o pow. ...

Gutowo Małe (Wielkopolskie, gm. Września)

555 000 PLN

-
-
3594 m2
-