• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nieruchomości Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 3 877

15876777 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana Uścikówiec woj. Wielkopolskie powiat Oborniki 27554558 15876777 Zapraszamy do zapoznania się z propozycją sprzedaży ostatniej działki budowlanej w miejscowości Uścikówiec gm. Oborniki, bardzo urokliwe miejsce zwieńczone wieloma terenami zielonymi, wszechogarniającymi otwartymi przestrzeniami z ogłuszającą ciszą z...

Uścikówiec, Zacisze 00

195 000 PLN (143 zł/m2)

-
-
1362 m2
-
15801906 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luboń 4 pokoje - ogródek i garaż + parking 26252514 15801906 Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego, czteropokojowego mieszkania w podpoznańskim Luboniu przy ul. 1 Maja. Ta nieruchomość doskonale spełni marzenia o własnym miejscu - komfort jak w zabudowie bliźniaczej!Na nowych ...

Luboń, 1 Maja

985 000 PLN (13 311 zł/m2)

4
1
74 m2
2018
15790201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luboń 4 pokoje - ogródek i garaż super stan 25957659 15790201 Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego bliźniaka w podpoznańskim Luboniu przy ul. 1 Maja. Ta nieruchomość doskonale spełni marzenia o własnym miejscu! Na nowych właścicieli czeka ciekawa bryła z aż dwoma tarasami - je...

Luboń, 1 Maja

985 000 PLN (13 311 zł/m2)

4
1
74 m2
2018
15790254 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka w zieleni 25962635 15790254 Kawalerka wśród zieleni na wysokim parterze. Stan idealny. Duży taras z miejscem na relaks. Umeblowana. Kuchnia osobno. Na oknach żaluzje. Teren wydzielony, monitorowany. Bezproblemowy darmowy parking. Miejsce na rowery. Idealne dla dbających o kondy...

Poznań (Poznań-Nowe Miasto), Rocha 19

Zapytaj o cenę

1
1
35 m2
2000
9005007 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
49m2, 1900 + opłaty, Jezyce, 2 pokoje, kuchnia, 293494 9005007 Mieszkanie dla studentów i osób pracujących. Mam na wynajem mieszkanie na 2 piętrze w bloku 2 piętrowym (+strych) z lat 60. Mieszkanie zostało wymalowane we wrześniu 2023 roku, łazienka remontowana w lipcu 2018 roku. Na podłodze panele, wykładzina. O...

Poznań (Poznań-Jeżyce), Szamarzewskiego

2 000 PLN (41 zł/m2)

2
1
49 m2
-
15883122 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27673526 15883122 Na sprzedaż przestronny dom z prywatnym lasem i widokiem na Puszczę Notecką – Obelzanki gm. WronkiOFERTA BEZPOŚREDNIA – Kupujący nie płaci prowizji! Prowizję kupującego pokrywa sprzedający.Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nie...

Obelzanki (Wielkopolskie, gm. Wronki)

1 599 000 PLN (4 208 zł/m2)

6
3
380 m2
1996
15889067 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27842478 15889067 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIZapraszam do zapoznania się z ofertą unikalnego, wykończonego w wysokim standardzie i z dbałością o szczegóły mieszkania o pow. 42,7 m2 z ogródkiem oraz miejscem postojowym w hali garażowej. Mieszkanie jest bardz...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

637 000 PLN (14 814 zł/m2)

2
-
43 m2
2025
15877032 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 27562077 15877032 Na sprzedaż zadbana działka ROD z domkiem rekreacyjnym położona przy ul. Wichrowej 7 w Poznaniu. To idealne miejsce dla osób, które chcą mieć własną zieloną przestrzeń do wypoczynku, grillowania czy uprawy roślin – a jednocześnie pozostać blisko mias...

Poznań (Smochowice) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

110 000 PLN

-
-
300 m2
-
15889045 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27842374 15889045 Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie – ul. Kasprzaka 3a.Oferuję na wynajem funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,09 m2, składającej się z dwóch pokoi (12,8 m² oraz 19,1 m²), oddzielnej kuchni (8,7 m²) oraz łazienki (3 m²).Kuchnia wyposażona jest w k...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 600 PLN (52 zł/m2)

2
1
50.09 m2
1955
15887096 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27777245 15887096 Brak prowizji dla biura nieruchomości. Przy tej ofercie wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości. Polecam zapoznanie się z ofertą najmu niezwykle klimatycznego i przestronnego mieszkania (świeżo po remoncie) położonego na poznańskim Łazar...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 600 PLN (47 zł/m2)

2
1
55 m2
-
15875565 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27527221 15875565 Dom, który daje wszystko-od porannej kawy z widokiem na jezioro do możliwości biznesowych lub zarobkowych To propozycja dla osób, które oczekują czegoś więcej niż standard – szukają jakości, stylu i prestiżu w każdym detalu.Przedstawiamy wyjątkową ni...

Karpicko (Wielkopolskie, gm. Wolsztyn)

1 750 000 PLN (4 617 zł/m2)

4
-
379 m2
2013
15884482 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27704598 15884482 !!! REZERWACJA !!! 2 pokoje, 52,4m2, 418.000zł, Cena do negocjacji !!! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w miejscowości Koziegłowy w bloku 4 piętrowym na drugim pię...

Czerwonak (Wielkopolskie, gm. Czerwonak)

418 000 PLN (8 038 zł/m2)

2
1
52 m2
1994