• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nieruchomości Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 3 659

15876777 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana Uścikówiec woj. Wielkopolskie powiat Oborniki 27554558 15876777 Zapraszamy do zapoznania się z propozycją sprzedaży ostatniej działki budowlanej w miejscowości Uścikówiec gm. Oborniki, bardzo urokliwe miejsce zwieńczone wieloma terenami zielonymi, wszechogarniającymi otwartymi przestrzeniami z ogłuszającą ciszą z...

Uścikówiec, Zacisze 00

195 000 PLN (143 zł/m2)

-
-
1362 m2
-
15790201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luboń 4 pokoje - ogródek i garaż super stan 25957659 15790201 Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego bliźniaka w podpoznańskim Luboniu przy ul. 1 Maja. Ta nieruchomość doskonale spełni marzenia o własnym miejscu! Na nowych właścicieli czeka ciekawa bryła z aż dwoma tarasami - je...

Luboń, 1 Maja

985 000 PLN (13 311 zł/m2)

4
1
74 m2
2018
15790254 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka w zieleni 25962635 15790254 Kawalerka wśród zieleni na wysokim parterze. Stan idealny. Duży taras z miejscem na relaks. Umeblowana. Kuchnia osobno. Na oknach żaluzje. Teren wydzielony, monitorowany. Bezproblemowy darmowy parking. Miejsce na rowery. Idealne dla dbających o kondy...

Poznań (Poznań-Nowe Miasto), Rocha 19

Zapytaj o cenę

1
1
35 m2
2000
9005007 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
49m2, 1900 + opłaty, Jezyce, 2 pokoje, kuchnia, 293494 9005007 Mieszkanie dla studentów i osób pracujących. Mam na wynajem mieszkanie na 2 piętrze w bloku 2 piętrowym (+strych) z lat 60. Mieszkanie zostało wymalowane we wrześniu 2023 roku, łazienka remontowana w lipcu 2018 roku. Na podłodze panele, wykładzina. O...

Poznań (Poznań-Jeżyce), Szamarzewskiego

2 000 PLN (41 zł/m2)

2
1
49 m2
-
15896989 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27992119 15896989 DOM, KTÓRY DAJE PRYWATNOŚĆ I KOMFORT – DĄBRÓWKA OGRÓD GARAŻ Są nieruchomości, które się ogląda… i są takie, w których od razu czujesz, że to może być Twoje miejsce. To dwupoziomowe mieszkanie w Dąbrówce to połączenie komfortu domu, prywatnego ogrod...

Dąbrówka (Wielkopolskie, gm. Dopiewo)

849 000 PLN (9 610 zł/m2)

3
2
88.35 m2
2008
15378524 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duża działka budowlana. Z Warunkami Zabudowy! 17222435 15378524 Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio.Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 4 114 m2 w miejscowości Kamieniec, gmina Kłecko. Działka posiada wydane warunki zabudowy na dom w zabudowie jednorodzinnej. Jest to duża dzia...

Kamieniec (Wielkopolskie, gm. Kłecko)

280 000 PLN

-
-
4114 m2
-
15894749 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27948451 15894749 Szukasz nieruchomości, która łączy bliskość wszystkich miejskich wygód z atrakcyjną ceną zakupu? To mieszkanie zapewnia bezpośredni dostęp do sklepów, punktów usługowych i komunikacji PKP. Odkryj potencjał tej lokalizacji i zyskaj adres w samym sercu...

Mosina (Wielkopolskie, gm. Mosina)

350 000 PLN (9 358 zł/m2)

2
1
37.4 m2
1976
15624377 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22701848 15624377 NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA BUDOWLANA W SZAMOCINIE NOWA NIŻSZA CENA !!! Idealne miejsce do budowy wymarzonego domu !!! Przedmiotem oferty jest działka budowlana o powierzchni 1 159 m 2 położona w Szamocinie. Działka w kształcie regularnego prostok...

Szamocin (Wielkopolskie, gm. Szamocin)

189 000 PLN

-
-
1159 m2
-
15896907 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27991511 15896907 Przestronne 2-pokojowe mieszkanie w Chodzieży Jasne, przestronne mieszkanie w Chodzieży: - powierzchnia: 50,50 m2 - okna: PCV, zapewniające bardzo dobre doświetlenie wnętrz - piętro: 2 - balkon - piwnica - czynsz do spółdzielni mieszk...

Chodzież (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

290 000 PLN (5 800 zł/m2)

2
-
50 m2
-
14414536 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 2723790 14414536 Poznań, Głogowska, 8666 m2, sprzedam, 14 000 000 zł. Nieruchomość z przeznaczeniem na cele biurowo-usługowe oraz mieszkalne, w centralnej części Poznania, w sąsiedztwie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Nieruchomość obejmuje 5 działek o ...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

14 000 000 PLN (1 616 zł/m2)

11
1
8666 m2
-
15890508 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27879012 15890508 NA SPRZEDAŻ MIESZKANIE 2 POKOJOWE O POW. 35,7M2 PIŁA - ŚRÓDMIEŚCIE, Al. Piastów Przedmiotem oferty jest przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 35,7 m², położone na IV piętrze bloku w ścisłym...

Piła (Śródmieście) (Wielkopolskie, gm. Piła)

225 000 PLN (6 429 zł/m2)

2
-
35 m2
-
15896881 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27990989 15896881 Zarząd Powiatu Wrzesińskiego Ogłasza I przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż części nieruchomości gruntowych niezabudowanych Termin do złożenia wniosku przez osoby, którym przysługiwało pierwszeństwo w nabyciu cz...

Września (Bierzglinek) (Wielkopolskie, gm. Września)

3 349 702 PLN

-
-
13134 m2
-