• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nieruchomości Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 3 894

15876777 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana Uścikówiec woj. Wielkopolskie powiat Oborniki 27554558 15876777 Zapraszamy do zapoznania się z propozycją sprzedaży ostatniej działki budowlanej w miejscowości Uścikówiec gm. Oborniki, bardzo urokliwe miejsce zwieńczone wieloma terenami zielonymi, wszechogarniającymi otwartymi przestrzeniami z ogłuszającą ciszą z...

Uścikówiec, Zacisze 00

195 000 PLN (143 zł/m2)

-
-
1362 m2
-
15801906 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luboń 4 pokoje - ogródek i garaż + parking 26252514 15801906 Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego, czteropokojowego mieszkania w podpoznańskim Luboniu przy ul. 1 Maja. Ta nieruchomość doskonale spełni marzenia o własnym miejscu - komfort jak w zabudowie bliźniaczej!Na nowych ...

Luboń, 1 Maja

985 000 PLN (13 311 zł/m2)

4
1
74 m2
2018
15790201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luboń 4 pokoje - ogródek i garaż super stan 25957659 15790201 Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego bliźniaka w podpoznańskim Luboniu przy ul. 1 Maja. Ta nieruchomość doskonale spełni marzenia o własnym miejscu! Na nowych właścicieli czeka ciekawa bryła z aż dwoma tarasami - je...

Luboń, 1 Maja

985 000 PLN (13 311 zł/m2)

4
1
74 m2
2018
15790254 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka w zieleni 25962635 15790254 Kawalerka wśród zieleni na wysokim parterze. Stan idealny. Duży taras z miejscem na relaks. Umeblowana. Kuchnia osobno. Na oknach żaluzje. Teren wydzielony, monitorowany. Bezproblemowy darmowy parking. Miejsce na rowery. Idealne dla dbających o kondy...

Poznań (Poznań-Nowe Miasto), Rocha 19

Zapytaj o cenę

1
1
35 m2
2000
9005007 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
49m2, 1900 + opłaty, Jezyce, 2 pokoje, kuchnia, 293494 9005007 Mieszkanie dla studentów i osób pracujących. Mam na wynajem mieszkanie na 2 piętrze w bloku 2 piętrowym (+strych) z lat 60. Mieszkanie zostało wymalowane we wrześniu 2023 roku, łazienka remontowana w lipcu 2018 roku. Na podłodze panele, wykładzina. O...

Poznań (Poznań-Jeżyce), Szamarzewskiego

2 000 PLN (41 zł/m2)

2
1
49 m2
-
15885358 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27727124 15885358 Biuro INVEST HOME Nieruchomości Szafraniak zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży:2 pokojowe mieszkanie w bloku (bez windy)na 2 piętrze przy ul. Słowackiego 22 we Wrześni. Powierzchnia mieszkania 47,9m2 w tym:-pokój ok. 21 m2,-pokój ok. 14,3...

Września (Wielkopolskie, gm. Września)

320 000 PLN (6 667 zł/m2)

2
1
48 m2
1980
15829364 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26626038 15829364 Wyjątkowy dom wolnostojący w Chodzieży - styl, jakość i przestrzeń z potencjałem! Jeśli szukasz domu, który zachwyca od pierwszego kroku - ta oferta jest dla Ciebie. Na sprzedaż gustownie urządzony dom wolnostojący w Chodzieży , stwo...

Chodzież (Wielkopolskie, gm. Chodzież)

980 000 PLN (4 495 zł/m2)

7
3
218 m2
-
15866618 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27321970 15866618 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1213 mkw położona w Tarnowie Podgórnym. Położenie działki zapewnia dużo dyskrecji, a jednocześnie jedna z granic otwiera się na niezabudowane tereny rolne z zakazem zabudowy, zapewniając zawsze przestrzenny...

Tarnowo Podgórne (Wielkopolskie, gm. Tarnowo Podgórne)

480 000 PLN (396 zł/m2)

-
-
1213 m2
-
15723683 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24636034 15723683 Na sprzedaż - działki o łącznej powierzchni 0,1660 ha o nr. 5106 o powierzchni 0,1484 ha oraz nr. 5104 o powierzchni 0,0176 ha z wydanymi warunkami zabudowy.Położona w miejscowości Pniewo, gmina Okonek, powiat złotowski, województwo wielkopolskieŁącz...

Pniewo (Wielkopolskie, gm. Okonek)

120 000 PLN (72 zł/m2)

-
-
1660 m2
-
15699305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 800m od jeziora! 24164849 15699305 Działka budowlana 5 minut od jeziora Wierzbiczańskiego Tylko u Nas!Na sprzedaż atrakcyjna działka o pow.  834 m2 w miejscowości Wymysłowo gm. Trzemeszno. Zaledwie 12 minut do Gniezna!!Działki objęta MPZP zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna i rekreacy...

Wymysłowo (Wielkopolskie, gm. Trzemeszno)

75 060 PLN

-
-
834 m2
-
15853595 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27053247 15853595 Zapraszamy do kontaktu i obejrzenia tej wyjątkowej nieruchomości. Jest to doskonała propozycja dla osób poszukujących harmonii między komfortem życia a bliskością natury.Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy, w otoczeniu zieleni, co stanowi d...

Młyny Piekarskie (Wielkopolskie, gm. Dobra)

750 000 PLN (3 409 zł/m2)

6
2
220 m2
1970
15509973 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowa cena! Działki budowlane 15 minut od Gniezna 20128474 15509973 Kontakt:798 857 370Mateusz GeszczyńskiKOMPLEKS DZIAŁEK BUDOWLANYCH W LESIE, 15 MINUT OD GNIEZNA!!!Na sprzedaż atrakcyjna działka o pow. 1 266 m2 w miejscowości Strzyżewo Paczkowe (osiedle Łukaszewko).Zaledwie 15 minut do Gniezna!!Działki objęta MPZP ...

Strzyżewo Paczkowe (Wielkopolskie, gm. Gniezno)

101 280 PLN

-
-
1266 m2
-