• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nieruchomości Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 3 831

15876777 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana Uścikówiec woj. Wielkopolskie powiat Oborniki 27554558 15876777 Zapraszamy do zapoznania się z propozycją sprzedaży ostatniej działki budowlanej w miejscowości Uścikówiec gm. Oborniki, bardzo urokliwe miejsce zwieńczone wieloma terenami zielonymi, wszechogarniającymi otwartymi przestrzeniami z ogłuszającą ciszą z...

Uścikówiec, Zacisze 00

195 000 PLN (143 zł/m2)

-
-
1362 m2
-
15801906 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luboń 4 pokoje - ogródek i garaż + parking 26252514 15801906 Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego, czteropokojowego mieszkania w podpoznańskim Luboniu przy ul. 1 Maja. Ta nieruchomość doskonale spełni marzenia o własnym miejscu - komfort jak w zabudowie bliźniaczej!Na nowych ...

Luboń, 1 Maja

985 000 PLN (13 311 zł/m2)

4
1
74 m2
2018
15790201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luboń 4 pokoje - ogródek i garaż super stan 25957659 15790201 Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego bliźniaka w podpoznańskim Luboniu przy ul. 1 Maja. Ta nieruchomość doskonale spełni marzenia o własnym miejscu! Na nowych właścicieli czeka ciekawa bryła z aż dwoma tarasami - je...

Luboń, 1 Maja

985 000 PLN (13 311 zł/m2)

4
1
74 m2
2018
15790254 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka w zieleni 25962635 15790254 Kawalerka wśród zieleni na wysokim parterze. Stan idealny. Duży taras z miejscem na relaks. Umeblowana. Kuchnia osobno. Na oknach żaluzje. Teren wydzielony, monitorowany. Bezproblemowy darmowy parking. Miejsce na rowery. Idealne dla dbających o kondy...

Poznań (Poznań-Nowe Miasto), Rocha 19

Zapytaj o cenę

1
1
35 m2
2000
9005007 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
49m2, 1900 + opłaty, Jezyce, 2 pokoje, kuchnia, 293494 9005007 Mieszkanie dla studentów i osób pracujących. Mam na wynajem mieszkanie na 2 piętrze w bloku 2 piętrowym (+strych) z lat 60. Mieszkanie zostało wymalowane we wrześniu 2023 roku, łazienka remontowana w lipcu 2018 roku. Na podłodze panele, wykładzina. O...

Poznań (Poznań-Jeżyce), Szamarzewskiego

2 000 PLN (41 zł/m2)

2
1
49 m2
-
15877666 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27576016 15877666 Wyjątkowy dom jednorodzinny na sprzedaż - Piła, Motylewo 181,53 m² parter + poddasze użytkowe prywatna strefa SPA Jeśli szukasz domu, który nie jest „kolejnym podobnym projektem”, ale przemyślaną, fun...

Piła (Motylewo) (Wielkopolskie, gm. Piła)

1 449 000 PLN (8 006 zł/m2)

6
-
181 m2
-
15894589 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27944642 15894589 Dom w Białej z przestrzenią do życia i prowadzenia biznesu 180 m² działka 3999 m² Są nieruchomości, które po prostu się ogląda — i są takie, które od pierwszego momentu tworzą klimat, emocje...

Biała (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

1 490 000 PLN (8 278 zł/m2)

3
2
180 m2
-
15886203 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27750253 15886203 Na sprzedaż nowy dom jednorodzinny w Jaraczewie (Szydłowo, Osiedle Kwiatowe) 93,98 m2, działka o pow. 794m2 Prezentujemy nowy, wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni 93,98 m² , położony w spokojnej części Jaraczewa, na cenionym Osi...

Jaraczewo (Wielkopolskie, gm. Szydłowo)

795 000 PLN (8 548 zł/m2)

4
-
93 m2
2026
15894573 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27944622 15894573 Polecamy na sprzedaż przestronne mieszkanie!Nieruchomość zlokalizowana w kamienicy na 2 piętrze - w miejscowości Pobiedziska. Na powierzchnię 54,5 m2 składają się:- salon z aneksem kuchennym,- 2 pokoje,- łazienka.Mieszkanie w dobrym stanie, wyposażen...

Pobiedziska (Wielkopolskie, gm. Pobiedziska)

399 000 PLN (7 321 zł/m2)

3
-
54.5 m2
-
15868080 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27364333 15868080 Polecamy na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie!Nieruchomość zlokalizowana na czwartym piętrze w bloku, ul. Budowlanych.Na 46,10 m2 składają się:- 3 pokoje,- kuchnia,- łazienka, - korytarz,- balkon. Idealna lokalizacja - w pobliżu przystanek a...

Gniezno (Wielkopolskie, gm. Gniezno)

335 000 PLN (7 267 zł/m2)

3
-
46.1 m2
-
15841235 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26788310 15841235 Polecamy na sprzedaż mieszkanie na parterze, z ogródkiem blisko centrum!Nieruchomość do remontu, co daje możliwość do wykończenia jej we własnym stylu i według potrzeb.Na 69m2 znajdują się:-3 pokoje,-kuchnia,-łazienka Do mieszkania przynależy piwnica...

Gniezno (Wielkopolskie, gm. Gniezno)

295 000 PLN (4 275 zł/m2)

3
-
69 m2
-
15877993 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27586593 15877993 Polecamy na sprzedaż przestronną kawalerkę!Nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Kłecko.Na powierzchnie 28m2 składają się:- pokój,- kuchnia,- łazienka, - spiżarnia, - korytarz.Do mieszkania przynależy pomieszczenie gospodarcze na podwórzu.Mieszka...

Kłecko (Wielkopolskie, gm. Kłecko)

189 000 PLN (5 620 zł/m2)

1
-
33.63 m2
-