• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nieruchomości Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 3 878

15876777 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana Uścikówiec woj. Wielkopolskie powiat Oborniki 27554558 15876777 Zapraszamy do zapoznania się z propozycją sprzedaży ostatniej działki budowlanej w miejscowości Uścikówiec gm. Oborniki, bardzo urokliwe miejsce zwieńczone wieloma terenami zielonymi, wszechogarniającymi otwartymi przestrzeniami z ogłuszającą ciszą z...

Uścikówiec, Zacisze 00

195 000 PLN (143 zł/m2)

-
-
1362 m2
-
15801906 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luboń 4 pokoje - ogródek i garaż + parking 26252514 15801906 Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego, czteropokojowego mieszkania w podpoznańskim Luboniu przy ul. 1 Maja. Ta nieruchomość doskonale spełni marzenia o własnym miejscu - komfort jak w zabudowie bliźniaczej!Na nowych ...

Luboń, 1 Maja

985 000 PLN (13 311 zł/m2)

4
1
74 m2
2018
15790201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luboń 4 pokoje - ogródek i garaż super stan 25957659 15790201 Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży klimatycznego bliźniaka w podpoznańskim Luboniu przy ul. 1 Maja. Ta nieruchomość doskonale spełni marzenia o własnym miejscu! Na nowych właścicieli czeka ciekawa bryła z aż dwoma tarasami - je...

Luboń, 1 Maja

985 000 PLN (13 311 zł/m2)

4
1
74 m2
2018
15790254 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka w zieleni 25962635 15790254 Kawalerka wśród zieleni na wysokim parterze. Stan idealny. Duży taras z miejscem na relaks. Umeblowana. Kuchnia osobno. Na oknach żaluzje. Teren wydzielony, monitorowany. Bezproblemowy darmowy parking. Miejsce na rowery. Idealne dla dbających o kondy...

Poznań (Poznań-Nowe Miasto), Rocha 19

Zapytaj o cenę

1
1
35 m2
2000
9005007 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
49m2, 1900 + opłaty, Jezyce, 2 pokoje, kuchnia, 293494 9005007 Mieszkanie dla studentów i osób pracujących. Mam na wynajem mieszkanie na 2 piętrze w bloku 2 piętrowym (+strych) z lat 60. Mieszkanie zostało wymalowane we wrześniu 2023 roku, łazienka remontowana w lipcu 2018 roku. Na podłodze panele, wykładzina. O...

Poznań (Poznań-Jeżyce), Szamarzewskiego

2 000 PLN (41 zł/m2)

2
1
49 m2
-
15744502 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25040523 15744502 Bezpośredni tel do Agenta 883355897MOŻLIWOŚC ZAKUPU INNEJ POWIERZCHNI- ZAPYTAJ !ATRAKCYJNA DZIAŁKA POD ZABUDOWĘ JEDNORODZINNĄ, Z MPZP - SKRZYNKA NA DZIAŁCEPolecam działkę o powierzchni 1406 mkw położoną w cichej okolicy miejscowości Borkowice gminie ...

Borkowice (Wielkopolskie, gm. Mosina)

421 800 PLN (300 zł/m2)

-
-
1406 m2
-
15841720 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26793363 15841720 Idealne pod inwestycję i dla rodzinyZapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3- pokojowego mieszkania położonego na os Pod Lipami ( Winogrady ) zaledwie 200 m od parku Gagarina, parku CytadelaMieszkanie powierzchni 47,60 mkw, położone na parte...

Poznań (Winogrady) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

445 000 PLN (9 468 zł/m2)

3
1
47 m2
1970
15424996 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18268729 15424996 Unikatowa widokowa działka, położona praktycznie na granicy Swarzędza i GruszczynaDziałka o powierzchni 2400 mkw, znajdująca  się w zaciszu przyrody, w otoczeniu lasu, jednocześnie tuż przy rozwiniętej strefie miejskiej doskonale skomunikowanej z Poz...

Swarzędz (Wielkopolskie, gm. Swarzędz)

680 000 PLN (272 zł/m2)

-
-
2500 m2
-
15342160 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 16288727 15342160 NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA BUDOWLANA O POW. 1807m2 DOBRZYCA, GM. SZYDŁOWO Tytułem oferty jest atrakcyjnie położona działka budowlana, zlokalizowana w bliskiej odległości rzeki. W pobliżu restauracje, lasy, droga rowerowa do miasta Piły. Dojazd dro...

Dobrzyca (Wielkopolskie, gm. Szydłowo)

220 000 PLN

-
-
1807 m2
-
15119697 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 10286562 15119697 NA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA ZABUDOWANA BUDYNKIEM MAGAZYNOWYM I PRODUKCYJNYM BIAŁA, GM. TRZCIANKA Nieruchomość o powierzchni 1,5243ha. Na działce znajdują się budynek jednokondygnacyjny składający się z: hali o pow. ok. 1300m2 ...

Biała (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

700 000 PLN

-
-
15243 m2
-
14969543 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 5819198 14969543 NA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA ZABUDOWANA BUDYNKAMI MAGAZYNOWYMI I PRODUKCYJNYMI BIAŁA, GM. TRZCIANKA Nieruchomość składa się z trzech działek o łącznej powierzchni 2,4331ha. Istnieje możliwość sprzedaży pojedynczej działki. Na działkach z...

Biała (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

1 350 000 PLN

-
-
24331 m2
-
14892784 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Działka budowlana 4146262 14892784 DO WYNAJĘCIA DZIAŁKA O POW. OK. 3000 m2 STOBNO Tytułem oferty jest niezagospodarowana działka gruntu zlokalizowana przy skrzyżowaniu ulic Kasztanowej i Ujskiej. Cena dzierżawy: 3000zł. Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie ...

Stobno (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)