• Nieruchomości woj. Wielkopolskie

Mieszkanie 4 pokojowe

  • Pokoje4
  • Łazienki1
  • Powierzchnia 111m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 350 000 PLN
  • MiastoDębłowo
  • Rok budowy1980

Opis szczegółowy

Wyobraź sobie przestrzeń, w której każdy domownik ma swoje miejsce. Duży stół w kuchni, przestronny salon i pokoje, które można urządzić dokładnie tak, jak potrzebujesz. Bez ścisku, bez kompromisów i z przestrzenią, którą dziś trudno znaleźć w standardowych mieszkaniach.
To właśnie taka nieruchomość czeka w Dębłowie.
Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 111 m², położone na 1 piętrze. Lokal posiada funkcjonalny układ pomieszczeń oraz duże, ustawne pokoje, dzięki czemu idealnie sprawdzi się dla rodziny lub osób szukających wygodnej przestrzeni do życia na co dzień.
Mieszkanie składa się z:
4 przestronnych pokoi (pow.31,21,16,14m²)oddzielnej kuchni (11m²)łazienkidużego korytarza (12m²)dodatkowego pomieszczenia gospodarczego (2,8m²)piwnicy o powierzchni ok. 30 m²Dodatkowym atutem nieruchomości jest działka o powierzchni 340 m² posiadająca osobną księgę wieczystą. Na działce znajduje się altana oraz pomieszczenia gospodarcze a także wiele różnorodnych nasadzeń min. drzewa i krzewy owocowe.

W mieszkaniu znajdują się plastikowe okna oraz instalacja elektryczna miedziana. Ogrzewanie centralne. W pokojach położone są panele, natomiast w kuchni i łazience płytki.

Dużym atutem nieruchomości jest bardzo przestronny układ pomieszczeń oraz możliwość własnej aranżacji wnętrza według własnych potrzeb.
Cena: 350 000 zł

Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację mieszkania. Opiekun oferty tel.XXXXX911

* Finansowanie zakupu:
U nas w ramach obsługi Klienta kupującego oferujemy bezpłatne konsultacje z doradcą kredytowym oraz bezprowizyjną pomoc w wyborze i uzyskaniu kredytu hipotecznego zakupu tej lub innej nieruchomości.

Zapraszamy do naszego biura – ul.3 Maja 1/1a w Gnieźnie.
Czynne od poniedziałku do piątku w godz. 10-16 (możliwość spotkania również w innych - wcześniej uzgodnionych godzinach), natomiast w soboty - po wcześniejszym uzgodnieniu.
Informacje umieszczone w ofertach przekazywane są przez właścicieli nieruchomości i mogą ulegać zmianom.
* Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15894161
  • Data publikacji: 17 maja 2026 18:52 (4 godzin temu)
  • Liczba łazienek: 1
  • Liczba pokoi: 4
  • Piętro: 1 / 2

Mapa

Wielkopolskie, Dębłowo ,
Danuta Kolmer-Rozpłochowska

Danuta Kolmer-Rozpło...

+48XXXXXX
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 4 pokojowe na sprzedaż - Dębłowo

nieruchomosci-wielkopolskie-24.pl / 15894161

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

350 000 PLN

3 153 zł/m2
Dębłowo (Wielkopolskie, gm. Mieleszyn)

Główne cechy:

  • Powierzchnia 111m2
  • Pokoje 4
  • Łazienki 1
  • Rok budowy 1980

Opis - Mieszkanie

To właśnie taka nieruchomość czeka w Dębłowie.
Mieszkanie składa się z:

Cena: 350 000 zł

Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację mieszkania. Opiekun oferty tel.730 563 911

* Finansowanie zakupu: