• Nieruchomości woj. Wielkopolskie

Dom wolnostojący

  • Pokoje7
  • Łazienki3
  • Powierzchnia 500m2
  • Rodzaj Dom wolnostojący
  • Cena 2 590 000 PLN
  • MiastoPoznań
  • Rok budowy1986

Opis szczegółowy

3-lokalowy dom w bardzo atrakcyjnej lokalizacji

3-lokalowy dom w bardzo atrakcyjnej lokalizacji na Grunwaldzie. Dwa w pełni samodzielne lokale mieszkalne i jeden użytkowy. Każdy lokal z własną księgą wieczystą i oddzielnym wejściem ze wspólnej klatki schodowej. Zakup tylko w całości!

Duża powierzchnia łączna oraz możliwość połączenia funkcji mieszkalnej i usługowej daje wyjątkowy potencjał do wygodnego prowadzenia rożnego typu działalności.

Przynależność pomieszczeń (w tym garaży) do poszczególnych lokali według poniższej specyfikacji (bliższe szczegóły u agenta prowadzącego ofertę). Rozkład pomieszczeń na rzutach powierzchni.

Ślepa uliczka i brak uciążliwego sąsiedztwa. Bardzo łatwy i szybki dojazd na lotnisko oraz do centrum i innych części miasta (również komunikacją publiczną). W pobliżu duża galeria handlowa (King Cross), różne markety i sklepy, punkty usługowe i lokale gastronomiczne, szkoły i przedszkola, boiska i place zabaw. Niedaleko do Lasku Marcelińskiego oraz do kompleksu rekreacyjno-sportowego nad Jeziorem Rusałka (liczne trasy spacerowe, biegowe i rowerowe).

Lokalizacja:
• Poznań, ul. Jesienna 4 (osiedle Grunwald Północ).

Powierzchnia całkowita:
• ok. 503 m2, powierzchnia użytkowa ok. 386 m2,

Powierzchnia działki:
• 818 m2

Informacje szczegółowe:
• dom wolnostojący, piętrowy, podpiwniczony, z nieużytkowym strychem;
• rok budowy: 1986;
• murowany (cegła);
• wszystkie media (internet światłowodowy przed budynkiem);
• miejsca postojowe przed garażami;

LOKAL UŻYTKOWY (dawniej cukiernia z produkcją wyrobów cukierniczych):
• parter ok. 52 m2, wysokość ok. 3,3 m (dawniej sala sprzedaży i pomieszczenia dodatkowe);
• przyziemie ok. 101 m2, wysokość ok. 2,7 m;
• garaż ok. 17 m2.

1. LOKAL MIESZKALNY - parter ok. 102 m2, wysokość 2,6 m:
• 3 pokoje (ok. 41, 19 i 15 m2), kuchnia (ok. 11,5 m2), łazienka (ok. 7,5 m2), WC, hol (ok. 10,5 m2);
• remont w roku 2016 (wymiana wszystkich instalacji);
• ogrzewanie 2-funkcyjnym piecem gazowym (2016);
• deska modrzewiowa (podłoga);
• balkon i taras (ok. 34 m2);
• piwnica (ok. 2 m2).

2. LOKAL MIESZKALNY - piętro ok. 129 m2, wysokość 2,6 m:
• 4 pokoje (ok. 41, 17, 17 i 15 m2), kuchnia (ok. 11,5 m2), łazienka (ok. 7,5 m2), WC, garderoba (ok. 5,5 m2), hol (ok. 15 m2);
• balkon i taras (ok. 25 m2);
• ogrzewanie 2-funkcyjnym piecem gazowym;
• parkiet dębowy;
• 2 pomieszczenia w piwnicy (ok. 13 i 9 m2);
• garaż ok. 17 m2.

Zainteresowanych zakupem zapraszam na prezentację domu.

Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Informacja przekazana przez agenta/właściciela biura uważana jest za dokładną i rzetelną, ale nie jest gwarantowana i powinna być niezależnie zweryfikowana.

W przypadku tej oferty wynagrodzenie naszego biura pokrywa właściciel nieruchomości.
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM ()

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15896844
  • Data publikacji: 21 maja 2026 12:40 (3 godzin temu)
  • Liczba łazienek: 3
  • Liczba pokoi: 7

Mapa

Wielkopolskie, Poznań, Grunwald ,
Ewa Zboralska

Ewa Zboralska

+48XXXXXX107
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Dom wolnostojący na sprzedaż - Poznań, Grunwald

nieruchomosci-wielkopolskie-24.pl / 15896844

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

2 590 000 PLN

5 180 zł/m2
Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

Ewa Zboralska

+4848603118107

Główne cechy:

  • Powierzchnia 500m2
  • Pokoje 7
  • Łazienki 3
  • Rok budowy 1986

Opis - Dom Wolnostojący

3-lokalowy dom w bardzo atrakcyjnej lokalizacji

Lokalizacja:
• Poznań, ul. Jesienna 4 (osiedle Grunwald Północ).

Powierzchnia całkowita:
• ok. 503 m2, powierzchnia użytkowa ok. 386 m2,

Powierzchnia działki:
• 818 m2

Informacje szczegółowe:
• rok budowy: 1986;
• murowany (cegła);
• wszystkie media (internet światłowodowy przed budynkiem);