• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Wielkopolskie Poznań

Znalezionych ofert: 717

15407606 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17854983 15407606 ŚWIETNA LOKALIZACJA! TRZY POKOJE! BALKON!!! Polecam do sprzedaży bardzo atrakcyjnie położone, ładne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 63,39m2, znajdujące się na Wildzie, przy ulicy Hetmańskiej w Poznaniu, rejon ulicy Rolnej. Stan pr...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

633 000 PLN (10 048 zł/m2)

3
1
63 m2
1985
15864381 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfortowa kawalerka z balkonem Winogrady 2026 27266884 15864381 Polecam komfortową kawalerkę w inwestycji na poznańskich Winogradach.• Mieszkanie od developera.• Oferta lokali z całej inwestycji• Gwarancja atrakcyjnej ceny• Zakup bez PCC i prowizji• Pomoc w finansowaniu zakupu• Opcja wykończenia „pod klucz”Poleca...

Poznań (Winogrady) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

403 384 PLN (13 012 zł/m2)

1
-
31 m2
2026
15864510 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka>> osobna kuchnia>> panorama miasta 27268594 15864510 Polecam komfortową kawalerkę w inwestycji na poznańskich Winogradach.Kawalerka z wydzieloną kuchnią. Można zrobić 2 pokoje.Ostatnie piętro z piękną panoramą miasta.• Mieszkanie od developera.• Oferta lokali z całej inwestycji• Gwarancja atrakcyjnej c...

Poznań (Winogrady) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

472 236 PLN (13 889 zł/m2)

1
-
34 m2
2026
15856588 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27094732 15856588 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSTANDARD- mieszkanie po gruntownym remoncie obejmującym również wymianę instalacji- wszystkie pomieszczenia wykończone wysokiej jakości materiałami premium,- wymieniony piec gazowy,- mieszkanie w pełni wyp...

Poznań (Nowe miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

789 000 PLN (16 102 zł/m2)

2
-
49 m2
1903
15864383 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Opcja wykończenia pod klucz 27266878 15864383 Ustawne 2 pokoje z dużą sypialniąŚwietny układ + przestronna strefa dzienna - komfort na co dzień i potencjał inwestycyjny.Dokładny rzut i wymiary na ostatnim zdjęciu✔ Bez PCC✔ Bez prowizji✔ Bez ukrytych kosztówTo mieszkanie wyróżnia się bardzo dobrą...

Poznań (Winogrady) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

519 638 PLN (12 991 zł/m2)

2
1
40 m2
2026
15864124 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje z balkonem – świetny układ 27264796 15864124 2 pokoje z balkonem - idealne na start lub inwestycjęFunkcjonalny układ + świetna lokalizacja - gotowe do wygodnego życia lub wynajmu.Dokładny rzut i wymiary na ostatnim zdjęciu✔ Bez PCC✔ Bez prowizji✔ Bez ukrytych kosztówTo mieszkanie wyróżnia się b...

Poznań (Winogrady) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

510 480 PLN (12 762 zł/m2)

2
1
40 m2
2026
15864089 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje balkon obok Kampusu Morasko 27264422 15864089 Polecam 2-pokojowe mieszkanie w kameralnej inwestycji na poznańskich Naramowicach.• Mieszkanie od developera.• Oferta lokali z całej inwestycji• Gwarancja atrakcyjnej ceny• Zakup bez PCC i prowizji• Pomoc w finansowaniu zakupu• Opcja wykończenia „pod...

Poznań (Naramowice) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

429 000 PLN (12 618 zł/m2)

2
1
34 m2
2026
15864085 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Promocja! 3 pokoje taras obok Kampusu Morasko 27264421 15864085 Polecam 3-pokojowe mieszkanie w kameralnej inwestycji na poznańskich Naramowicach.• Mieszkanie od developera.• Oferta lokali z całej inwestycji• Gwarancja atrakcyjnej ceny• Zakup bez PCC i prowizji• Pomoc w finansowaniu zakupu• Opcja wykończenia „pod...

Poznań (Naramowice) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

499 000 PLN (10 848 zł/m2)

3
1
46 m2
2026
15863541 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
APARTAMENT NAROŻNIKOWY 4 POKOJE 2 BALKONY JEŻYCE 27250915 15863541 Zapraszam do zapoznania się z ofertą pięknego 4 pokojowego mieszkania o powierzchni 94,10 m2 na 5 piętrze w jednej z najatrakcyjniejszych inwestycji powstających w samym sercu Jeżyc.Mieszkanie narożnikowe, przestronny salon z dużym narożnikowym balko...

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 243 295 PLN (13 227 zł/m2)

4
1
94 m2
2026
15855958 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27081948 15855958 M I E S Z K A N I EPolecam do wynajęcia 2-pokojowe, wyremontowane i urządzone mieszkanie na poznańskich Ratajach. Mieszkanie znajduje się w niskim bloku bezpośrednio przy Ryneczku Jagiellońskim (targowisko, małe sklepiki, pasaż handlowy) i składa się...

Poznań (Rataje) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 200 PLN (61 zł/m2)

2
1
36 m2
-
15863587 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ustawne 3 pokoje duży balkon Naramowice 27252578 15863587 Polecam 3-pokojowe mieszkanie w kameralnej inwestycji na poznańskich Naramowicach.• Mieszkanie od developera.• Oferta lokali z całej inwestycji• Gwarancja atrakcyjnej ceny• Zakup bez PCC i prowizji• Pomoc w finansowaniu zakupu• Opcja wykończenia „pod...

Poznań (Naramowice) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

446 121 PLN (11 740 zł/m2)

3
1
38 m2
2026
15863538 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Promocja! 2 pokoje duży balkon Naramowice 27250916 15863538 Polecam 2-pokojowe mieszkanie w kameralnej inwestycji na poznańskich Naramowicach.• Mieszkanie od developera.• Oferta lokali z całej inwestycji• Gwarancja atrakcyjnej ceny• Zakup bez PCC i prowizji• Pomoc w finansowaniu zakupu• Opcja wykończenia „pod...

Poznań (Naramowice) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

449 000 PLN (11 513 zł/m2)

2
1
39 m2
2026