• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nowe Nieruchomości z rynku pierwotnego Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 3 895

12288576 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 83971 12288576 NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA BUDOWLANA W SZAMOCINIE. ----------------------------- Oferujemy działkę budowlaną o powierzchni 836 m 2 w Szamocinie, na spokojnym osiedlu domków jednorodzinnych. Działka płaska, w kształcie zbliżonym d...

Szamocin (Wielkopolskie, gm. Szamocin)

66 880 PLN

-
-
836 m2
-
15890128 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27871896 15890128 Polecamy komfortowe i stylowo urządzone mieszkanie na wynajem w apartamentowcu przy ul. Bukowskiej 18 w Poznaniu. Mieszkanie o powierzchni 44,14 m² znajduje się na III piętrze i zostało wykończone z dbałością o każdy detal. Jasne wnętrza, ...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

3 200 PLN (73 zł/m2)

2
-
44 m2
-
15857349 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27120266 15857349 NA SPRZEDAŻ MIESZKANIE 3-POKOJOWE NA I PIĘTRZE Z OGÓLNODOSTĘPNYM MIEJSCEM POSTOJOWYM I KOMÓRKĄ LOKATORSKĄ W NOWYM BLOKU Z WINDĄ W MARGONINIE MIESZKANIE WYKOŃCZONE POD KLUCZ !!! Kupujący nie płaci prowizji ani poda...

Margonin (Wielkopolskie, gm. Margonin)

440 958 PLN (7 349 zł/m2)

3
-
60 m2
2022
15791352 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25989883 15791352 Na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona w Miłosławiu przy ul. Dolnej - w samym centrum miasta, w otoczeniu zabudowy mieszkalnej oraz terenów zielonych.Na działce znajduje się dom jednorodzinny oraz budynek gospodarczy – oba budynki w stanie do roz...

Miłosław (Wielkopolskie, gm. Miłosław)

289 000 PLN

-
-
2387 m2
-
15713913 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24449410 15713913 Biuro bezczynszowe w willi miejskiej, parking - Poznań, ul. Marcelińska Stary GrunwaldLokal bez czynszu administracyjnego, woda i gaz ryczałt wliczony w cenę.opłata za prąd z ogrzewaniem średnio 600złm-cFirmy chętnie obierają tą część miasta na swoj...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

3 000 PLN (32 zł/m2)

3
-
95 m2
1930
15882436 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 27663917 15882436 Na sprzedaż wyjątkowa działka ROD o powierzchni 400 m², położona na terenie ogrodów działkowych Sierosław IV – zaledwie kilkanaście minut od Poznania. To idealna propozycja dla osób szukających gotowego miejsca do wypoczynku lub komfortowego użytkowa...

Sierosław (Wielkopolskie, gm. Tarnowo Podgórne)

230 000 PLN

-
-
400 m2
-
15890118 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27870413 15890118 Wyciąg z ogłoszenia o drugimprzetargu ustnym nieograniczonymPrezydent Miasta Kaliszainformuje, żena stronach internetowych Urzędu Miasta Kalisza www.kalisz.pl, w Biuletynie Informacji Publicznej www.bip.kalisz.pl - w zakładce ogłoszenia, sprzedaż dzi...

Kalisz (Wielkopolskie, gm. Kalisz)

415 000 PLN (503 zł/m2)

6
-
825 m2
-
15838811 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26732977 15838811 Dom na sprzedaż - Budzyń Oferujemy komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni użytkowej 107,76 m², położony na nowym osiedlu w Budzyniu - oddany do użytku w 2022 r. To doskonała propozycja dla rodzin poszukujących przestrzeni i...

Budzyń (Wielkopolskie, gm. Budzyń)

950 000 PLN (7 037 zł/m2)

5
1
135 m2
2022
15838606 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26732976 15838606 NA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA W ATANAZYNIE (GM. SZAMOCIN) Przedmiotem oferty jest działka gruntu o powierzchni 1404 m 2 położona w Atanazynie (gmina Szamocin, powiat chodzieski). Dogodne położenie - na obrzeżach miejscowości Szamocin - b...

Atanazyn (Wielkopolskie, gm. Szamocin)

120 000 PLN

-
-
1404 m2
-
15780180 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25797827 15780180 Na sprzedaż działka budowlana w Czarnkowie - w otoczeniu natury i spokoju Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1 340 m² , położona w Czarnkowie (woj. wielkopolskie, powiat czarnkowsko-trzcianecki). Działka obj...

Czarnków (Wielkopolskie, gm. Czarnków)

189 000 PLN

-
-
1340 m2
-
15735554 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piękne, stylowe z ogródkiem dla Ciebie! 24858098 15735554 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego mieszkania z ogródkiem, położonego w dynamicznie rozwijającej się części Poznania - na Naramowicach przy ul. Sielawy. To propozycja dla osób, które poszukują komfortowego, świeżo wykończone...

Poznań (Naramowice) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

553 600 PLN (14 195 zł/m2)

2
1
39 m2
2024
15883396 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Komfort i panorama 4 pokojowe mieszkanie Piła 27675081 15883396 Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 80,81 m², zlokalizowane w Pile, idealne dla osób poszukujących nieruchomości z potencjałem do własnej aranżacji.Lokal składa się z czterech ustawnych pokoi, co daje szerokie możliwości dostosowania prz...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

410 000 PLN (5 125 zł/m2)

4
1
80 m2
1980