• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

na sprzedaż Wielkopolskie Czarnków

Znalezionych ofert: 19

15897197 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27996251 15897197 Są działki, które kupuje się raz na wiele lat — bo drugiej podobnej po prostu nie ma. Ta nieruchomość w Czarnkowie przy ul. Pilskiej to ponad 1,7 ha terenu z ogromnym potencjałem inwestycyjnym i jednocześnie możliwością za...

Czarnków (Wielkopolskie, gm. Czarnków)

499 000 PLN

-
-
17343 m2
-
15813328 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
OKAZJA!!! Idealna pod inwestycję lub dla rodziny 26560652 15813328 Na sprzedaż nieruchomość stanowiąca część kamienicy o łącznej powierzchni 267,23 m², położona w atrakcyjnej lokalizacji, blisko centrum miasta. Oferta idealna zarówno dla dużej rodziny, jak i dla osób poszukujących pewnej inwestycji pod wynajem miesz...

Czarnków (Wielkopolskie, gm. Czarnków)

470 000 PLN (1 760 zł/m2)

4
2
267 m2
1900
15861391 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27205228 15861391 Blisko 28 ha gotowego terenu inwestycyjnego z MPZP na sprzedaż w Czarnkowie (Wielkopolska). Na sprzedaż teren, który w tej skali pojawia się na rynku niezwykle rzadko - kompleks 38 działek o łącznej powierzchni 27,7265 ha, z obowiązującym mi...

Czarnków (Wielkopolskie, gm. Czarnków)

24 600 000 PLN

-
-
277265 m2
-
15688147 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 23980270 15688147 Przestronny bliźniak w Czarnkowie - idealny dla rodziny! Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 124,4 m² , położony na zadbanej działce o pow. 310 m² (własność). Nieruchomość wyróż...

Czarnków (Wielkopolskie, gm. Czarnków)

580 000 PLN (4 677 zł/m2)

5
-
124 m2
1940
15780180 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25797827 15780180 Na sprzedaż działka budowlana w Czarnkowie - w otoczeniu natury i spokoju Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1 340 m² , położona w Czarnkowie (woj. wielkopolskie, powiat czarnkowsko-trzcianecki). Działka obj...

Czarnków (Wielkopolskie, gm. Czarnków)

189 000 PLN

-
-
1340 m2
-
14309694 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 108849 14309694 Atrakcyjna działka budowlana w centrum Czarnkowa o powierzchni 1594 m2. Dojazd drogą utwardzoną. Media -prąd, gaz, woda, kanalizacja oraz kanalizacja deszczowa na granicy działki. Działka ogrodzona siatką. Działka ustyt...

Czarnków (Wielkopolskie, gm. Czarnków)

286 000 PLN

-
-
1594 m2
-
15746800 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25087469 15746800 Na sprzedaż - kamienica w centrum Czarnkowa Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną nieruchomość zlokalizowaną w samym sercu Czarnkowa - urokliwego miasta w województwie wielkopolskim, w powiecie czarnkowsko-trzci...

Czarnków (Wielkopolskie, gm. Czarnków)

698 000 PLN (1 939 zł/m2)

11
-
360 m2
1992
15539355 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20811559 15539355 Mieszkanie czekające na Twoją wyobraźnię! Czarnków Mieszkanie o powierzchni 49,50 m² , położone w doskonałej lokalizacji, w nowoczesnym budynku łączącym funkcję mieszkalną i usługową. To idealna propozycja dla os&...

Czarnków (Wielkopolskie, gm. Czarnków)

289 000 PLN (5 898 zł/m2)

2
-
49 m2
2011
15829012 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26626037 15829012 Czarnków, ul. Lawendowa - wyjątkowe mieszkanie 53,29 m² Zapoznaj się z ofertą przestronnego, funkcjonalnie zaprojektowanego mieszkania o powierzchni 53,29 m² , położonego na 2. piętrze (poddasze z praktycznymi ...

Czarnków (Wielkopolskie, gm. Czarnków)

499 000 PLN (9 415 zł/m2)

3
-
53 m2
2019
15796790 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26131294 15796790 Dom z basenem na pięknej, dużej działce 970 000 zł Czarnków Wyobraź sobie poranki z kawą na tarasie z widokiem na ogród, popołudnia spędzone przy prywatnym basenie, a wieczory przy kominku. Ten dom to idealne p...

Czarnków (Wielkopolskie, gm. Czarnków)

970 000 PLN (4 899 zł/m2)

7
2
198 m2
1999
15821462 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26610812 15821462 Czarnków , centrum miasta , 480 m² , NOWA CENA: 599 000 zł Na sprzedaż nieruchomość o ponadprzeciętnej skali i realnym potencjale inwestycyjnym , położona w ścisłym centrum Czarnkowa. Budynek o łącznej powierzchni 48...

Czarnków (Wielkopolskie, gm. Czarnków)

599 000 PLN (1 248 zł/m2)

8
2
480 m2
1860
15479806 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 19494709 15479806 Na sprzedaż lokal użytkowy wolnostojacy w Czarnkowie (województwo wielkopolskie, powiat czarnkowsko - trzcianecki) o powierzchni 26,00 m 2 Polecam lokal użytkowy wolnostojący o powierzchni ogólnej 26,00 m 2 w Czarnkowie Lokal składa się z...

Czarnków (Wielkopolskie, gm. Czarnków)

109 000 PLN (4 192 zł/m2)

11
-
26 m2
-