• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

na sprzedaż Wielkopolskie Góra

Znalezionych ofert: 14

15582088 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21816621 15582088 Działka budowlana, okolice Kobyla Góry, pod zabudowę mieszkaniową, pow około 1035 m2 do 1409 m2, w tym ogłoszeniu działka o pow 0,1083 ha. POZOSTAŁO 6 OSTATNICH DZIAŁEK ! Do sprzedaży atrakcyjnie położony kompleks działek przeznaczonych pod...

Kobyla Góra (Bierzów) (Wielkopolskie, gm. Kobyla Góra)

113 715 PLN

-
-
1083 m2
-
15582086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21816618 15582086 Działka budowlana, okolice Kobyla Góry, pod zabudowę mieszkaniową, pow około 1035 m2 do 1409 m2, w tym ogłoszeniu działka o pow 0,1058 ha. POZOSTAŁO 6 OSTATNICH DZIAŁEK ! Do sprzedaży atrakcyjnie położony kompleks działek przeznaczonych pod...

Kobyla Góra (Bierzów) (Wielkopolskie, gm. Kobyla Góra)

111 090 PLN

-
-
1058 m2
-
15582085 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21816616 15582085 Działka budowlana, okolice Kobyla Góry, pod zabudowę mieszkaniową, pow około 1035 m2 do 1409 m2, w tym ogłoszeniu działka o pow 0,1170 ha. POZOSTAŁO 6 OSTATNICH DZIAŁEK ! Do sprzedaży atrakcyjnie położony kompleks działek przeznaczonych pod...

Kobyla Góra (Bierzów) (Wielkopolskie, gm. Kobyla Góra)

122 850 PLN

-
-
1170 m2
-
15582083 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21816622 15582083 Działka budowlana, okolice Kobyla Góry, pod zabudowę mieszkaniową, pow około 1035 m2 do 1409 m2, w tym ogłoszeniu działka o pow 0,1082 ha. POZOSTAŁO 6 OSTATNICH DZIAŁEK ! Do sprzedaży atrakcyjnie położony kompleks działek przeznaczonych pod...

Kobyla Góra (Bierzów) (Wielkopolskie, gm. Kobyla Góra)

113 610 PLN

-
-
1082 m2
-
15582089 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21816617 15582089 Działka budowlana, okolice Kobyla Góry, pod zabudowę mieszkaniową, pow około 1035 m2 do 1409 m2, w tym ogłoszeniu działka o pow 0,1058 ha. POZOSTAŁO 6 OSTATNICH DZIAŁEK ! Do sprzedaży atrakcyjnie położony kompleks działek przeznaczonych pod...

Kobyla Góra (Bierzów) (Wielkopolskie, gm. Kobyla Góra)

111 090 PLN

-
-
1058 m2
-
15582082 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21816620 15582082 Działka budowlana, okolice Kobyla Góry, pod zabudowę mieszkaniową, pow około 1035 m2 do 1409 m2, w tym ogłoszeniu działka o pow 0,1036 ha. POZOSTAŁO 6 OSTATNICH DZIAŁEK ! Do sprzedaży atrakcyjnie położony kompleks działek przeznaczonych pod...

Kobyla Góra (Bierzów) (Wielkopolskie, gm. Kobyla Góra)

108 780 PLN

-
-
1036 m2
-
15894270 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27938171 15894270 Kobyla Góra dom letniskowy całoroczny nad zalewem w otoczeniu lasu szuka nowego właściciela!!! ATUTY :LOKALIZACJADom z 2003 roku zlokalizowany w lesie, nad zalewem w Kobylej Górze, w otoczeniu lasu.Wygodna, szeroka droga dojazdowa z kanalizacją. Świa...

Kobyla Góra (Wielkopolskie, gm. Kobyla Góra)

799 000 PLN (5 222 zł/m2)

4
3
153 m2
2005
15706823 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal gastronomiczno - ewwntowy 950m2 24309387 15706823 Masz pomysł na własny klub, restaurację, centrum eventowe lub inną działalność rozrywkowo-usługową?Mamy dla Ciebie gotowy lokal z historią i potencjałem! Przez 21 lat działał tu znany klub „Epoka” - miejsce z duszą i ugruntowaną pozycją na rynku. Obi...

Kobyla Góra (Wielkopolskie, gm. Kobyla Góra)

1 050 000 PLN (1 105 zł/m2)

12
-
950 m2
2004
15820228 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26640523 15820228 Urokliwa, duża działka z częścią zalesioną - Kobyla Góra KWADRAT prezentuje na sprzedaż malowniczo położoną działkę o powierzchni 0,8427 ha z możliwością nabycia całej nieruchomości o łącznej powierzchni 1,6854 ha . Nieru...

Kobyla Góra (Wielkopolskie, gm. Kobyla Góra)

792 000 PLN

-
-
8427 m2
-
15806283 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26335835 15806283 Parterowy dom w zabudowie bliźniaczej Góra, gm. Tarnowo Podgórne Salon z aneksem 40m2! Lokalizacja i otoczenieZapraszam do obejrzenia wyjątkowej nieruchomości położonej w miejscowości Góra, w gminie Tarnowo Podgórne (woj. wielkopolskie) – spokojnej,...

Góra (Wielkopolskie, gm. Tarnowo Podgórne)

820 000 PLN (8 279 zł/m2)

4
1
99.04 m2
2025
15736144 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24868111 15736144 Działka na sprzedaż w okolicy Środy Wielkopolskiej, Winna Góra, powierzchnia 1551 mkw., cena 55 złmkw.Winna Góra, gmina Środa Wielkopolska, powiat średzkiZabudowa sąsiednia mieszkaniowa.Na sprzedaż działka o powierzchni 1551 m².dostępne media: woda, ...

Winna Góra (Wielkopolskie, gm. Środa Wielkopolska)

85 305 PLN (55 zł/m2)

-
-
1551 m2
-
15752091 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe, do remontu 25152882 15752091 Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w miejscowości Kobyla Góra. Mieszkanie składa się z trzech przestronnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki oraz WC. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w bloku dwupiętrowym, wybudowanym w 1992 roku. Media w czyn...

Kobyla Góra (Wielkopolskie, gm. Kobyla Góra)

330 000 PLN (4 853 zł/m2)

3
1
68 m2
1992