• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

na sprzedaż Wielkopolskie Gorszewice

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Gorszewice

Znaleźliśmy 3,325 podobnych ofert: Na sprzedaż nieruchomości - Wielkopolskie

15744503 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25040524 15744503 DZIAŁKI BORKOWICE, RÓŻNE POWIERZCHNIE, ZAPYTAJ!Działka budowlana o powierzchni 966 mkw, położona zaledwie w 5 km od centrum Mosiny. Aktualny plan zagospodarowania pozwala na zabudowę jednorodzinną. Zgodnie z MPZPPowierzchnia zabudowy- 30 %, dwie kond...

Mosina (Wielkopolskie, gm. Mosina)

270 000 PLN (300 zł/m2)

-
-
900 m2
-
15059609 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 8555447 15059609 UWAGA! MOŻESZ KUPIĆ WYKOŃCZONE POD KLUCZ I WYNAJĘTE, JAKO PRODUKT INWESTYCYJNY ! 3800 MIEŚMamy jeszcze w ofercie mieszkania  (5 POK-  115 mkw, 4-5 POK- 92,6 mkw) - zapytaj!MIESZKANIE 4- 5 pok, Z WIDOKIEM NA JEZIORO, BLISKO PUSZCZY, MIEJSCE PARKINGOWE...

Owińska (Wielkopolskie, gm. Czerwonak)

560 000 PLN (6 087 zł/m2)

6
2
92 m2
2023
15885753 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duże mieszkanie w Kaliszu 27740608 15885753 Na sprzedaż mieszkanie 73,95 m² - Kalisz, ul. StawiszyńskaPrzestronne, funkcjonalne mieszkanie położone w dobrze rozwiniętej części Kalisz. Lokal znajduje się na 2. kondygnacji budynku i stanowi odrębną nieruchomość z księgą wieczystą.ATUTYDuży metra...

Kalisz (Wielkopolskie, gm. Kalisz)

462 000 PLN (6 329 zł/m2)

3
1
73 m2
2000
15823010 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26641672 15823010 Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1842m2 położona nad samym jeziorem z bezpośrednim dostępem do wody i linią brzegową o długości 27m. Ta pięknie zlokalizowana działka znajduje się pomiędzy wsiami Owieczki i Dębnica gm....

Kłecko (Wielkopolskie, gm. Kłecko)

470 000 PLN (255 zł/m2)

-
-
1842 m2
-
15823023 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny hotel 26641660 15823023 Biuro nie pobiera prowizji od Kupującego! Na sprzedaż wyjątkowa, zabytkowa karczma wraz z zadbanym hotelikiem. Nieruchomość położona jest w Ptaszkowie w powiecie grodziskim, gmina Grodzisk Wielkopolski, przy drodze krajow...

Ptaszkowo (Wielkopolskie, gm. Grodzisk Wielkopolski)

4 200 000 PLN (424 zł/m2)

12
14
9900 m2
2000
15823008 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26641657 15823008 Powierzchnia: 232,27m² Rok budowy: 2000 Działka o pow. 635 m² pięknie zagospodarowana Wysoki standard wykończenia OPIS NIERUCHOMOŚCI Na sprzedaż przestronny, elegancki dom o powierzchni 232 m², położ...

Tarnowo Podgórne (Wielkopolskie, gm. Tarnowo Podgórne)

2 590 000 PLN (11 164 zł/m2)

7
2
232 m2
2000
15823143 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26641650 15823143 Na sprzedaż przestronny 2-pokojowy apartament w świetnej lokalizacji ścisłe centrum Poznania, ul. Wodna 15, przy skrzyżowaniu z ul. Garbary (nad Rossmannem). Szczegóły nieruchomości: - Powierzchnia: 54,...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

970 000 PLN (17 963 zł/m2)

2
1
54 m2
2012
15797561 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowy lokal na sprzedaż 26152283 15797561 Lokal handlowo-użytkowy na sprzedaż - 37m2.Na sprzedaż lokal o powierzchni 37m2. Idealna lokalizacja, w pobliżu dworca PKS i PKP, punktów gastronomicznych oraz placówek edukacyjnych.Lokal posiada:- pomieszczenie sprzedażowe - 23m2- zaplecze - 13,5 m2...

Złotów (Wielkopolskie, gm. Złotów)

180 000 PLN (4 865 zł/m2)

4
-
37 m2
-
15743496 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25011643 15743496 Biuro INVEST HOME NIERUCHOMOŚCI Szafraniak zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży:Kamienica w ścisłym centrum Strzałkowa przy głównej ulicy Gen. Sikorskiego 7 o powierzchni całkowitej 382,5 m2 na działce o powierzchni 583 m2 nr ewidencyjny 451...

Strzałkowo (Wielkopolskie, gm. Strzałkowo)

699 000 PLN (1 827 zł/m2)

7
-
382.5 m2
1901
15702537 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24237372 15702537 Biuro Invest Home Nieruchomości Szafraniak zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży:Budynek mieszkalny jednorodzinny, jednokondygnacyjny z poddaszem uzytkowym w stanie surowym otwartym w Marzeninie(100m od drogi gminnej ul. Leśna, gmina Września...

Marzenin (Wielkopolskie, gm. Września)

249 000 PLN (1 694 zł/m2)

11
-
147 m2
2024
15438892 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18564031 15438892 Biuro Invest Home Nieruchomości Szafraniak zaprasza do zapoznania się z ofertą:Na sprzedaż działka w Nowym Folwarku przy ul. Skrajnej 3, numer działki 63 o pow. 1263 m2.Działka nie jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Złożo...

Nowy Folwark (Wielkopolskie, gm. Września)

299 000 PLN

-
-
1263 m2
-
15245825 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 13702123 15245825 GOTOWA INWESTYCJABIZNES !!!Biuro INVEST HOME NIERUCHOMOŚCI Szafraniak zaprasza do zapoznania się z nietuzinkową, ofertą sprzedaży:Obiektu o przeznaczeniu mieszkalno-usługowym o pow. 808 m2 usytuowanym na działce( numer 30116) o pow. 3033 m2 w Ob...

Września (Wielkopolskie, gm. Września)

3 500 000 PLN (4 332 zł/m2)

12
-
808 m2
1998