• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

na sprzedaż Wielkopolskie Kępno

Znalezionych ofert: 32

15850135 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26987879 15850135 KWADRAT prezentuje nową, atrakcyjną inwestycję mieszkaniową realizowaną w Kępnie przy ul. Piłsudskiego. To nowoczesne, energooszczędne lokale zaprojektowane z myślą o komforcie, niskich kosztach utrzymania oraz bliskości centrum Kępna. Ideal...

Kępno (Wielkopolskie, gm. Kępno)

352 750 PLN (8 399 zł/m2)

2
-
42 m2
-
15561932 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 21370095 15561932 KWADRAT prezentuje na sprzedaż nowe, wygodne mieszkanie położone w Hanulinie (Zosin). Lokal położony jest na piętrze domu w zabudowie bliźniaczej. Powierzchnia całkowita 61,01m 2 . Oferowane mieszkanie posiada duży, ustawny s...

Kępno (Wielkopolskie, gm. Kępno)

417 000 PLN (6 836 zł/m2)

4
-
61 m2
2025
15869890 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27411398 15869890 Nowoczesne mieszkanie 38,64 m² w centrum Kępna - parter, bezczynszowe, gotowe do zamieszkania! KWADRAT prezentuje na sprzedaż funkcjonalne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 38,64 m², położone na parterze nowo...

Kępno (Wielkopolskie, gm. Kępno)

378 672 PLN (9 965 zł/m2)

2
-
38 m2
2025
15791663 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25996826 15791663 Atrakcyjne mieszkanie w centrum Kępna . Przestronne 2 pokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy gotowe do zamieszkania. Mieszkanie o powierzchni 51,13 m2 posiada funkcjonalny układ pomieszczeń w skład których wchodzą: 2 odrębne pokoje, k...

Kępno (Wielkopolskie, gm. Kępno)

420 000 PLN (8 235 zł/m2)

2
-
51 m2
-
15548775 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20920111 15548775 Dom gotowy do zamieszkania - HANULIN!!! KWADRAT prezentuje na sprzedaż dom jednorodzinny położony w spokojnej i cichej okolicy - Hanulin. Nieruchomość położona jest w bocznej części osiedla, co zapewnia większy spok&oacu...

Kępno (Wielkopolskie, gm. Kępno)

649 000 PLN (3 751 zł/m2)

5
-
173 m2
1984
15883752 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27675685 15883752 Atrakcyjna działka inwestycyjna pod działalność przemysłową - Kępno, ul. Przemysłowa KWADRAT prezentuje na sprzedaż przestronną działkę inwestycyjną o powierzchni 1,5623 ha, zlokalizowaną w Kępnie przy ul. Przemysłowej. To doskonała prop...

Kępno (Wielkopolskie, gm. Kępno)

1 562 300 PLN

-
-
15623 m2
-
15846135 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom dwurodzinny na sprzedaż Kępno 26877007 15846135 Numer oferty w biurze - SDZKLB22026Przestronny dom dwurodzinny z dużą działką z 1988 r.Na sprzedaż przestronny, solidny dom z ogromnym potencjałem. Idealny dla dwóch rodzin, rodziny wielopokoleniowej lub jako inwestycja pod wynajem.Najważniejsze atut...

Kępno (Wielkopolskie, gm. Kępno)

1 190 000 PLN (2 521 zł/m2)

7
2
472 m2
1988
15881527 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27636283 15881527 Sprzedam mieszkanie na ulicy Potworowskiego w Kępnie.3pokoje z aneksem kuchennym ,mieszkanie narożne na parterze z małym ogródkiem..Mieszkanie wyposażone w skrytkę w pięć podłogowe ogrzewanie elektryczne rolety i klimatyzację.Kontakt: Janusz Blabuś t...

Kępno (Wielkopolskie, gm. Kępno)

425 000 PLN (8 500 zł/m2)

3
-
50 m2
2024
15743019 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący w Laskach z lokalem użytkowym 25003175 15743019 Na sprzedaż oferujemy funkcjonalny dom wolnostojący o powierzchni 180 m², w Laskach -10 km od Kępna - który łączy komfortowe miejsce do życia z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej.Nieruchomość położona jest w dogodnej lokalizacji - z we...

Kępno (Wielkopolskie, gm. Kępno)

480 000 PLN (2 667 zł/m2)

5
1
180 m2
-
15563104 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2-pokojowe w super lokalizacji 21390860 15563104 Zapraszamy do zakupu tego uroczego mieszkania nr B5 o powierzchni 32,89 m2 , położonego w sercu centrum Kępna.To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortu w dogodnej lokalizacji.Mieszkanie usytuowane jest w Budynku B i jego skład wchodzi:- S...

Kępno (Wielkopolskie, gm. Kępno)

272 987 PLN (8 531 zł/m2)

1
-
32 m2
2023
15563082 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2-pokojowe w Kępnie 21390861 15563082 Zapraszamy do zakupu tego urzekającego mieszkania nr 11 o powierzchni 37,06 m2 , położonego w sercu centrum Kępna.To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortu w dogodnej lokalizacji.Oferowane mieszkanie znajduje się w budynku A11 i jego skła...

Kępno (Wielkopolskie, gm. Kępno)

296 480 PLN (8 013 zł/m2)

2
1
37 m2
2023
15803485 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26297349 15803485 Na sprzedaż działka przemysłowa o powierzchni 4445 m2 położona w Kępnie. Jeśli szukasz idealnego miejsca pod własny budynek produkcyjny, składów i magazynów, usług rzemiosła i handlu, usług biurowych i administracji czy obiektów handlowych o maksyma...

Kępno (Wielkopolskie, gm. Kępno)

599 000 PLN

-
-
4445 m2
-