• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

na sprzedaż Wielkopolskie Plebanki

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Plebanki

Znaleźliśmy 3,297 podobnych ofert: Na sprzedaż nieruchomości - Wielkopolskie

15823010 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26641672 15823010 Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1842m2 położona nad samym jeziorem z bezpośrednim dostępem do wody i linią brzegową o długości 27m. Ta pięknie zlokalizowana działka znajduje się pomiędzy wsiami Owieczki i Dębnica gm....

Kłecko (Wielkopolskie, gm. Kłecko)

470 000 PLN (255 zł/m2)

-
-
1842 m2
-
15823023 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny hotel 26641660 15823023 Biuro nie pobiera prowizji od Kupującego! Na sprzedaż wyjątkowa, zabytkowa karczma wraz z zadbanym hotelikiem. Nieruchomość położona jest w Ptaszkowie w powiecie grodziskim, gmina Grodzisk Wielkopolski, przy drodze krajow...

Ptaszkowo (Wielkopolskie, gm. Grodzisk Wielkopolski)

4 200 000 PLN (424 zł/m2)

12
14
9900 m2
2000
15823008 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26641657 15823008 Powierzchnia: 232,27m² Rok budowy: 2000 Działka o pow. 635 m² pięknie zagospodarowana Wysoki standard wykończenia OPIS NIERUCHOMOŚCI Na sprzedaż przestronny, elegancki dom o powierzchni 232 m², położ...

Tarnowo Podgórne (Wielkopolskie, gm. Tarnowo Podgórne)

2 590 000 PLN (11 164 zł/m2)

7
2
232 m2
2000
15823143 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26641650 15823143 Na sprzedaż przestronny 2-pokojowy apartament w świetnej lokalizacji ścisłe centrum Poznania, ul. Wodna 15, przy skrzyżowaniu z ul. Garbary (nad Rossmannem). Szczegóły nieruchomości: - Powierzchnia: 54,...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

970 000 PLN (17 963 zł/m2)

2
1
54 m2
2012
15794693 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26077935 15794693 Zapraszam do obejrzenia i zakupu działki budowlanej nr 1444 o powierzchni 7761m2 w miejscowości Marcinki, gmina Kobyla Góra. Lekko nachylona, w kształcie prostokąta.Przeznaczenie podstawowe to zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, uzupełniające: zabu...

Marcinki (Wielkopolskie, gm. Kobyla Góra)

659 685 PLN

-
-
7761 m2
-
15889465 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje w kameralnym domu, Łazarz 27851266 15889465 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania po kapitalnym remoncie, położonego w kameralnym dwupiętrowym domu na poznańskim Łazarzu przy ul. Lodowej. Lokal o powierzchni 45,69m² stanowi doskonałą propozycję zarówno do zamieszkania, jak...

Poznań (Łazarz) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

580 000 PLN (12 889 zł/m2)

3
1
45 m2
1923
15877598 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący z niezależną kawalerką | 277 m² | 27574084 15877598 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego domu wolnostojącego o powierzchni całkowitej 277 m², położonego na zagospodarowanej, zielonej działce. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem oraz dodatkową, niezależną kawalerką....

Poznań (Piątkowo) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 390 000 PLN (8 628 zł/m2)

6
2
277 m2
1975
15868283 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Grunwald|3 pok|70 m2|Garderoba|Balkon|Cisza 27376198 15868283 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 70 m², położonego na poznańskim Grunwaldzie przy ul. Międzyborskiej. Nieruchomość znajduje się w spokojnej i zielonej okolicy z widokiem na zadbany d...

Poznań (Junikowo) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

695 000 PLN (9 929 zł/m2)

3
1
70 m2
1993
15868039 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament na Wildzie z balkonem | bez Pcc 27363416 15868039 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży apartamentu z balkonem na Widzie o powierzchni 51,53 m², położonego na pierwszym piętrze w nowoczesnym budynku Vilda Moderne z 2024r.Kupujący nie płaci PCC!Najważniejsze atuty:Świetna lokalizacja - blis...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

890 000 PLN (17 451 zł/m2)

1
1
51 m2
2024
15864104 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z ogromnym potencjałem pod Poznaniem 27264701 15864104 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego, położonego w podpoznańskiej miejscowości Wiry. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy z dogodnym dojazdem do trasy szybkiego ruchu oraz autostrady A2. Dom usytuowany jest zal...

Wiry (Wielkopolskie, gm. Komorniki)

1 290 000 PLN (7 167 zł/m2)

6
2
180 m2
1985
15614023 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22485969 15614023 Oferta dostępna wyłącznie w biurze BESTATE Nieruchomości, kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający. Wirtualny spacer po nieruchomości, obejrzyj koniecznie https:panoramy.galactica.plvirgo472655 Szukasz luksusowego domu w...

Gniezno (Kiszkowo) (Wielkopolskie, gm. Gniezno)

1 950 000 PLN (8 228 zł/m2)

5
2
237 m2
2012
15889461 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mega Rabat 100 000 zł! Apartament Premium! Centrum 27851010 15889461 Marzysz o luksusowym apartamencie w sercu Poznania, ale czekałeś na idealny moment? Ten moment jest właśnie teraz. Wprowadzamy bezprecedensową obniżkę na gotowy, wyjątkowy apartament M35+36 w prestiżowej inwestycji Piekary Residence. Taka okazja w ni...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

899 000 PLN (14 983 zł/m2)

3
1
60 m2
1920