• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

na sprzedaż Wielkopolskie Plebanki

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Plebanki

Znaleźliśmy 3,300 podobnych ofert: Na sprzedaż nieruchomości - Wielkopolskie

15794693 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26077935 15794693 Zapraszam do obejrzenia i zakupu działki budowlanej nr 1444 o powierzchni 7761m2 w miejscowości Marcinki, gmina Kobyla Góra. Lekko nachylona, w kształcie prostokąta.Przeznaczenie podstawowe to zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, uzupełniające: zabu...

Marcinki (Wielkopolskie, gm. Kobyla Góra)

659 685 PLN

-
-
7761 m2
-
15889465 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje w kameralnym domu, Łazarz 27851266 15889465 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania po kapitalnym remoncie, położonego w kameralnym dwupiętrowym domu na poznańskim Łazarzu przy ul. Lodowej. Lokal o powierzchni 45,69m² stanowi doskonałą propozycję zarówno do zamieszkania, jak...

Poznań (Łazarz) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

580 000 PLN (12 889 zł/m2)

3
1
45 m2
1923
15877598 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący z niezależną kawalerką | 277 m² | 27574084 15877598 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego domu wolnostojącego o powierzchni całkowitej 277 m², położonego na zagospodarowanej, zielonej działce. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem oraz dodatkową, niezależną kawalerką....

Poznań (Piątkowo) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 390 000 PLN (8 628 zł/m2)

6
2
277 m2
1975
15868283 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Grunwald|3 pok|70 m2|Garderoba|Balkon|Cisza 27376198 15868283 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 70 m², położonego na poznańskim Grunwaldzie przy ul. Międzyborskiej. Nieruchomość znajduje się w spokojnej i zielonej okolicy z widokiem na zadbany d...

Poznań (Junikowo) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

695 000 PLN (9 929 zł/m2)

3
1
70 m2
1993
15868039 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament na Wildzie z balkonem | bez Pcc 27363416 15868039 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży apartamentu z balkonem na Widzie o powierzchni 51,53 m², położonego na pierwszym piętrze w nowoczesnym budynku Vilda Moderne z 2024r.Kupujący nie płaci PCC!Najważniejsze atuty:Świetna lokalizacja - blis...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

890 000 PLN (17 451 zł/m2)

1
1
51 m2
2024
15864104 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z ogromnym potencjałem pod Poznaniem 27264701 15864104 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego, położonego w podpoznańskiej miejscowości Wiry. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy z dogodnym dojazdem do trasy szybkiego ruchu oraz autostrady A2. Dom usytuowany jest zal...

Wiry (Wielkopolskie, gm. Komorniki)

1 290 000 PLN (7 167 zł/m2)

6
2
180 m2
1985
15856065 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka blisko Warty oraz Starego Rynku! 27082504 15856065 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnej kawalerki o powierzchni 22,56 m², położonej w jednej z najbardziej klimatycznych części centrum Poznania - na Chwaliszewie. Mieszkanie znajduje się zaledwie kilka minut spacerem od spacero...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

415 000 PLN (14 310 zł/m2)

1
1
29 m2
1955
15614023 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22485969 15614023 Oferta dostępna wyłącznie w biurze BESTATE Nieruchomości, kupujący nie płaci prowizji, wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający. Wirtualny spacer po nieruchomości, obejrzyj koniecznie https:panoramy.galactica.plvirgo472655 Szukasz luksusowego domu w...

Gniezno (Kiszkowo) (Wielkopolskie, gm. Gniezno)

1 950 000 PLN (8 228 zł/m2)

5
2
237 m2
2012
15889461 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mega Rabat 100 000 zł! Apartament Premium! Centrum 27851010 15889461 Marzysz o luksusowym apartamencie w sercu Poznania, ale czekałeś na idealny moment? Ten moment jest właśnie teraz. Wprowadzamy bezprecedensową obniżkę na gotowy, wyjątkowy apartament M35+36 w prestiżowej inwestycji Piekary Residence. Taka okazja w ni...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

899 000 PLN (14 983 zł/m2)

3
1
60 m2
1920
15883786 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675732 15883786 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,13 m², położone na 1 piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Jasielskiej 14E- Osiedle Reduta Nowe Podolany. Lokal został zakupiony w 2020 roku od dewelopera i od tego momentu nie był użytkowany- stan dewelopersk...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

537 000 PLN (11 394 zł/m2)

2
1
47.13 m2
2019
15853443 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27050897 15853443 PIŁA ul. ŻWIROWA KOMPLEKS DWÓCH DZIAŁEK INWESTYCYJNYCH położonych w przemysłowej części PIŁY, przy obwodnicy miasta łączącej drogi krajowe S-11 i S-10 Działki gruntu o łącznej powierzchni 0,4745 ha (na zdjęciu działka nr 1 i 2) - poł...

Piła (Motylewo) (Wielkopolskie, gm. Piła)

830 375 PLN

-
-
4745 m2
-
15797561 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowy lokal na sprzedaż 26152283 15797561 Lokal handlowo-użytkowy na sprzedaż - 37m2.Na sprzedaż lokal o powierzchni 37m2. Idealna lokalizacja, w pobliżu dworca PKS i PKP, punktów gastronomicznych oraz placówek edukacyjnych.Lokal posiada:- pomieszczenie sprzedażowe - 23m2- zaplecze - 13,5 m2...

Złotów (Wielkopolskie, gm. Złotów)

180 000 PLN (4 865 zł/m2)

4
-
37 m2
-