• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

na sprzedaż Wielkopolskie Wągrowiec

Znalezionych ofert: 32

15893553 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27913856 15893553 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42,63 m², usytuowane na 2 piętrze w bloku z 2021roku, położonym na zamkniętym osiedlu. Lokal składa się z: sypialni o powierzchni ok. 8 m², korytarza o pow. 4,83 m² z pojemną sza...

Wągrowiec (Wielkopolskie, gm. Wągrowiec)

370 000 PLN (8 810 zł/m2)

2
-
42 m2
-
15509956 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Obniżka Ceny !!! Komfortowy Dom w Wągrowcu. 20122070 15509956 Przestronny dom w ekskluzywnej dzielnicy Wągrowca Zapraszam na prezentację  zadbanego przestronnego Domu z częścią komercyjną. UWAGA ! Zmiana Ceny !!!Cena: 1 390.000 PLN (do negocjacji)Lokalizacja:Dom usytuowany w prestiżowej a zarazem bardzo spokojn...

Wągrowiec (Wielkopolskie, gm. Wągrowiec)

1 390 000 PLN (6 043 zł/m2)

7
2
230 m2
2005
15611642 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22433949 15611642 Przestronne mieszkanie z ogrodem - Wągrowiec, ul. Rogozińska Mam przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania w świetnej lokalizacji - przy ul. Rogozińskiej w Wągrowcu. To propozycja dla osób, które poszuku...

Wągrowiec (Wielkopolskie, gm. Wągrowiec)

399 000 PLN (4 807 zł/m2)

3
-
83 m2
-
15318289 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 15656158 15318289 DOM PIĘTROWY Z LOKALEM USŁUGOWYM NA PARTERZE, WĄGROWIEC POWIERZCHNIA PARTERU - 113m 2 POWIERZCHNIA PIĘTRA - MIESZKANIE - 118m 2 POWIERZCHNIA DZIAŁKI - 0,0590 HA Dom piętrowy niepodpiwniczony położony w Wągrowcu na osiedlu domów j...

Wągrowiec (Wielkopolskie, gm. Wągrowiec)

640 000 PLN (2 783 zł/m2)

11
-
230 m2
-
13571554 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 98236 13571554 GRUNT INWESTYCYJNY PRZY OBWODNICY MIASTA W WĄGROWCU NA SPRZEDAŻ GRUNT O POWIERZCHNI 0,4497 HA POŁOŻONY PRZY OBWODNICY MIASTA WĄGROWCA - UL. 11 LISTOPADA WJAZD NA DZIAŁKĘ OD UL. MARCINKOWO - droga wjazdowa - asfaltowa Teren objęty Miejsco...

Wągrowiec (Wielkopolskie, gm. Wągrowiec)

1 530 000 PLN

-
-
4497 m2
-
15706449 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24301522 15706449 LOKAL USŁUGOWY W WĄGROWCU PRZY UL. WOJSKA POLSKIEGO LOKAL UŻYTKOWY W CENTRUM WĄGROWCA NA SPRZEDAŻ Powierzchnia lokalu: 43 m 2 Lokal usługowy w Wągrowcu, w samym sercu miasta - przy Rynku, ul. Wojska Polskiego. Odrębna własnośc lokalu usłu...

Wągrowiec (Wielkopolskie, gm. Wągrowiec)

249 000 PLN (5 791 zł/m2)

11
-
43 m2
-
13571553 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 98243 13571553 GRUNT INWESTYCYJNY PRZY OBWODNICY MIASTA W WĄGROWCU NA SPRZEDAŻ GRUNT O POWIERZCHNI 0,4497 HA POŁOŻONY PRZY OBWODNICY MIASTA WĄGROWCA - UL. 11 LISTOPADA WJAZD NA DZIAŁKĘ OD UL. MARCINKOWO - droga wjazdowa - asfaltowa Teren objęty Mi...

Wągrowiec (Wielkopolskie, gm. Wągrowiec)

1 530 000 PLN (3 864 zł/m2)

11
-
396 m2
-
15866795 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27328508 15866795 NOWOCZESNY DOM PARTEROWY Z GARAŻEM WĄGROWIEC, UL. BARTODZIEJSKA Na sprzedaż komfortowy, funkcjonalny dom jednorodzinny położony w Wągrowcu przy ul. Bartodziejskiej — w dogodnej lokalizacji, bezpośrednio przy drodze asfaltowej, zapewniają...

Wągrowiec (Wielkopolskie, gm. Wągrowiec)

890 000 PLN (7 542 zł/m2)

3
-
118 m2
2015
15824510 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26617193 15824510 Wągrowiec ul. Rogozińska Dom z potencjałem - idealny także pod działalność Cena: 160 000 zł Na sprzedaż niewielki, parterowy dom z poddaszem nieużytkowym, położony bezpośrednio przy ul. Rogozińskiej w Wągrowcu. Nieruchomość do własnej aran...

Wągrowiec (Wielkopolskie, gm. Wągrowiec)

160 000 PLN (3 333 zł/m2)

11
-
48 m2
-
15780641 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny garaż 25808617 15780641 MIEJSCE POSTOJOWE W HALI GARAŻOWEJ NA SPRZEDAŻ GARAŻ - MIEJSCE W HALI GARAŻOWEJ NA SPRZEDAŻ W WĄGROWCU, UL. WEGNERA BLOK MIESZKALNY, HALA GARAŻOWA Z BRAMĄ WJAZDOWĄ NA PILOTA NA SPRZEDAŻ MIEJSCE POSTOJOWE W HALI GARAŻOWEJ W NOWYM BLOKU NA U...

Wągrowiec (Wielkopolskie, gm. Wągrowiec)

12 000 PLN (857 zł/m2)

11
-
14 m2
-
15746522 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25084609 15746522 Dom szeregowy na sprzedaż - Wągrowiec, ul. Św. Wojciecha Cena: 445 000 zł Idealna lokalizacja dla rodzin i osób ceniących wygodę życia w mieście! Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej (skrajny segment) o łącznej powierzchni mieszkal...

Wągrowiec (Wielkopolskie, gm. Wągrowiec)

445 000 PLN (2 633 zł/m2)

5
-
169 m2
-
15699212 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24162527 15699212 DUŻE MIESZKANIE W WĄGROWCU PRZY UL. WOJSKA POLSKIEGO MIESZKANIE W CENTRUM WĄGROWCA NA SPRZEDAŻ Powierzchnia gruntu: 426m 2 Powierzchnia całkowita pomieszczeń: 156m 2 Mieszkanie znajduje się w budynku mieszkalno-użytkowym w Wągrowcu, w samy...

Wągrowiec (Wielkopolskie, gm. Wągrowiec)

315 000 PLN (3 424 zł/m2)

1
-
92 m2
-