• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

na sprzedaż Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 3 322

15548559 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20914819 15548559 3-pokojowe mieszkanie inwestycyjne na sprzedaż w Poznaniu!LOKALIZACJANa sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie trzypokojowe zlokalizowane przy ul. Krauthofera 22C w Poznaniu. Nieruchomość położona jest w bardzo atrakcyjnej okolicy – w bezpośrednim...

Poznań (Górczyn) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

900 000 PLN (12 102 zł/m2)

3
3
74.37 m2
2022
15824687 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka z balkonem - idealna lokata kapitału 26615564 15824687 Polecam ustawną kawalerkę w kameralnej inwestycji na poznańskich Naramowicach.• Mieszkanie od developera.• Oferta lokali z całej inwestycji• Gwarancja atrakcyjnej ceny• Zakup bez PCC i prowizji• Pomoc w finansowaniu zakupu• Opcja wykończenia „pod klu...

Poznań (Naramowice) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

306 900 PLN (12 276 zł/m2)

1
1
25 m2
2026
15807735 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26378458 15807735 Biuro INVEST HOME Nieruchomości Szafraniak zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży:2 pokojowe mieszkanie w bloku na 4 pietrze (5kondygnacja- winda) przy ul. Słowackiego 65 we Wrześni. Powierzchnia mieszkania 44,17 m2 w tym:-pokój z aneksem k...

Września (Wielkopolskie, gm. Września)

429 000 PLN (9 708 zł/m2)

2
1
44.19 m2
2017
15823443 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26614413 15823443 Na sprzedaż lokal usługowy zlokalizowany w Pile przy ulicy Roosevelta . Lokal znajduje się na parterze budynku, co zapewnia łatwy dostęp dla klientów oraz doskonałą widoczność. Duże witryny od strony ulicy nie tylko efektownie doświet...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

349 000 PLN (6 123 zł/m2)

11
-
57 m2
-
15724745 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24662963 15724745 Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie z wyjątkowym widokiem – 64 m², PoznańOferuję na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64 m², położone na 10. piętrze bloku z wielkiej płyty. Dzięki lokalizacji na ostatnim piętrze, nieruc...

Poznań (Dębiec) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

585 000 PLN (9 164 zł/m2)

3
1
63.84 m2
1984
15649167 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działki rolne 2,06 ha – Górzna k. Złotowa 23290686 15649167 Oferta na wyłączność.Na sprzedaż dwie działki rolne (pola uprawne) o łącznej powierzchni 2,06 ha, położone w miejscowości Górzna, w gminie Złotów. Teren o płaskim ukształtowaniu, z dostępem do drogi gruntowej.Działki objęte miejscowym planem zagospod...

Górzna (Wielkopolskie, gm. Złotów)

140 000 PLN

-
-
20600 m2
-
15823067 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26614472 15823067 Nowoczesny dom gotowy do zamieszkania idealny dla rodzin i młodych par Wyjątkowa oferta, przytulny dom jednorodzinny położony w spokojnej i atrakcyjnej lokalizacji Trzcianki . Dom o powierzchni użytkowej 126,80 m² (w tym 99,12 ...

Trzcianka (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

849 000 PLN (6 738 zł/m2)

4
1
126 m2
2022
15822876 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26613865 15822876 Na sprzedaż: dom w zabudowie szeregowej - pełna własność, bezczynszowy Oferujemy dom w zabudowie szeregowej wybudowany w 1971 roku , zlokalizowany w spokojnej okolicy. Nieruchomość przeszła remont w 2014 roku (m.in. panele podłogowe oraz odświ...

Szamotuły (Wielkopolskie, gm. Szamotuły)

419 900 PLN (5 249 zł/m2)

4
-
80 m2
1970
15538964 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowy Dom z ogrodem-Alternatywa mieszkania w bloku 20794733 15538964 Pasywny Dom Bliźniak 74 m2  stan developerski Dolaszewo !Przedmiotem oferty jest sprzedaż  domu typu  Bliźniak o pow. 74,14 m2, z działką około  500  m² w  cenie porównywalnej do zakupu  mieszkania w bloku. UWAGA - BRAK PROWIZJI! BRAK PODATKU PCC!Jes...

Dolaszewo (Wielkopolskie, gm. Szydłowo)

530 000 PLN (6 795 zł/m2)

4
1
78 m2
2025
15539481 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Pasywny Dom wolnostojący Dolaszewo- 5min od Piły 20813932 15539481 Renata WęgrzynowskaSpecjalista ds nieruchomości+48 573 095 864DOM  W DOLASZEWIE - 7 km od  PIŁY z  działką ok. 800 m2         Przedmiotem oferty jest dom wolnostojący o powierzchni 100 m2 w stanie developerskim. Budynek usytuowany  na działce o pow. ...

Dolaszewo (Wielkopolskie, gm. Szydłowo)

689 000 PLN (7 103 zł/m2)

4
1
97 m2
-
15647629 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kompleks 8 działek budowlanych + 110a ziemi 23239073 15647629 Zapraszam na prezentację.Specjalista ds. nieruchomościBartosz Kuklińskitel: 573 094 074Na sprzedaż kompleks ośmiu działek budowalnych w miejscowościBoruchowo, powiat obornicki, gm. Ryczywół Cicha, spokojna okolica z wyjątkowym widokiem na  dużą otwar...

Boruchowo (Wielkopolskie, gm. Ryczywół)

499 000 PLN

-
-
8529 m2
-
15647403 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gospodarstwo Rolne, dawny PGR - HALE 23230421 15647403 Grunty inwestycyjne 5,0693 lub  pod zabudowę przemysłową, rolniczą, mieszkaniową .Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 5,0693 ha, położona w gminie Wyrzysk, wygodny zjazd z trasy krajowej nr 10, zapewniającej dogodny i szybki dojaz...

Bagdad (Wielkopolskie, gm. Wyrzysk)

1 500 000 PLN (30 zł/m2)

12
-
50693 m2
1958