• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Domy na sprzedaż Wielkopolskie Chludowo

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Chludowo

Znaleźliśmy 673 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Wielkopolskie

15877567 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27573040 15877567 Atrakcyjny dom i drugi domeklokalbiznes na sprzedaż - Suchy Las, ul. Lisia 230 m² działka 1244 m² + dodatkowy budynek 50 m²Na sprzedaż przestronny, funkcjonalny dom jednorodzinny wraz z drugim domkiemaktualnie salonem urody dobrze funkcjonującym od...

Suchy Las (Wielkopolskie, gm. Suchy Las)

2 599 000 PLN (9 282 zł/m2)

6
-
280 m2
2012
15829787 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26638590 15829787 Polecamy na sprzedaż dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym, na przestronnej działce!Prezentowana nieruchomość znajduje się we Wierzycach, oddalonych 20km od Gniezna i 35km od Poznania.Bardzo blisko droga S5 (ok.2 km do zjazdu) co usprawnia kom...

Wierzyce (Wielkopolskie, gm. Łubowo)

599 000 PLN (6 240 zł/m2)

3
-
96 m2
2020
15460085 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19050143 15460085 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży gustownie wykonanego domu wolnostojącego położonego w spokojnej miejscowości Skrzetuszewo -leży na terenie Lednickiego Parku Krajobrazowego , między trzema jeziorami: Lednica, Skrzetuszewo ...

Łubowo (Wielkopolskie, gm. Łubowo)

700 000 PLN (4 375 zł/m2)

5
2
160 m2
2024
15844361 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26833213 15844361 Szukasz nieruchomości, która nie generuje kosztów prądu, a dodatkowo pozwala na prowadzenie biznesu tuż obok domu?Na sprzedaż mamy  wyjątkową posiadłość o powierzchni działki 1732 m², położoną w malowniczej i cichej miejscowości Nowa Róża (zaledwie 6...

Róża (Wielkopolskie, gm. Nowy Tomyśl)

899 000 PLN (5 619 zł/m2)

5
1
160 m2
2011
15877598 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący z niezależną kawalerką | 277 m² | 27574084 15877598 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego domu wolnostojącego o powierzchni całkowitej 277 m², położonego na zagospodarowanej, zielonej działce. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem oraz dodatkową, niezależną kawalerką....

Poznań (Piątkowo) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 390 000 PLN (8 628 zł/m2)

6
2
277 m2
1975
15743496 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25011643 15743496 Biuro INVEST HOME NIERUCHOMOŚCI Szafraniak zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży:Kamienica w ścisłym centrum Strzałkowa przy głównej ulicy Gen. Sikorskiego 7 o powierzchni całkowitej 382,5 m2 na działce o powierzchni 583 m2 nr ewidencyjny 451...

Strzałkowo (Wielkopolskie, gm. Strzałkowo)

699 000 PLN (1 827 zł/m2)

7
-
382.5 m2
1901
15702537 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24237372 15702537 Biuro Invest Home Nieruchomości Szafraniak zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży:Budynek mieszkalny jednorodzinny, jednokondygnacyjny z poddaszem uzytkowym w stanie surowym otwartym w Marzeninie(100m od drogi gminnej ul. Leśna, gmina Września...

Marzenin (Wielkopolskie, gm. Września)

249 000 PLN (1 694 zł/m2)

11
-
147 m2
2024
15245825 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 13702123 15245825 GOTOWA INWESTYCJABIZNES !!!Biuro INVEST HOME NIERUCHOMOŚCI Szafraniak zaprasza do zapoznania się z nietuzinkową, ofertą sprzedaży:Obiektu o przeznaczeniu mieszkalno-usługowym o pow. 808 m2 usytuowanym na działce( numer 30116) o pow. 3033 m2 w Ob...

Września (Wielkopolskie, gm. Września)

3 500 000 PLN (4 332 zł/m2)

12
-
808 m2
1998
15862895 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Połowa bliźniaka na sprzedaż w gm. Wierzbinek 27233917 15862895 Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio.OFERTA SPRZEDAŻY - POŁOWA BLIŹNIAKA W ZARYNIU (GM. WIERZBINEK)Na sprzedaż połowa domu w zabudowie bliźniaczej położona w spokojnej miejscowości Zaryń, w gminie Wierzbinek. Nieruchomość ...

Zaryń (Wielkopolskie, gm. Wierzbinek)

130 000 PLN (867 zł/m2)

4
1
150 m2
-
15504359 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20014157 15504359 Strzeszyn Grecki- Słoneczny i komfortowy dom (5-6 pok) przy parku, z lokalem handlowym na parterze Skrajny segment o powierzchni całkowitej ok 282 mkw ( użytkowej 240 mkw) położony na działce 299 mkw,  idealny dla rozwojowej rodziny z dziećmi oraz os...

Poznań (Strzeszyn) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 100 000 PLN (7 447 zł/m2)

5
1
282 m2
2015
12321263 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 3469309 12321263 ZESPÓŁ DWORSKO PAŁACOWY W ROGOŹNIE KOŁO POZNANIA, DZIAŁKA 3 HA- ok.40 km od Poznania Zespół dworsko-pałacowy z XVIII wieku składający się z barokowego dworu i parku o powierzchni 3,0438 ha . Uznawany za jeden z cudów architektonicznych tego okresu. B...

Rogoźno (Wielkopolskie, gm. Rogoźno)

1 800 000 PLN (3 346 zł/m2)

1
-
538 m2
1750
15860624 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27182888 15860624 WILLA NA SPRZEDAŻ - ABISYNIA, GRUNWALD, POZNAŃul. Podkomorska OK. 320 m² DZIAŁKA 954 m²Taka willa pojawia się w sprzedaży raz na kilkanaście lat.I to właśnie w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Poznania - Abisynia, Grunwald.Wyjątkowa ni...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

5 490 000 PLN (17 156 zł/m2)

6
-
320 m2
1930