• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Domy na sprzedaż Wielkopolskie Krosinko

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Krosinko

Znaleźliśmy 657 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Wielkopolskie

15704002 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24255376 15704002 Dom z budynkami gospodarczymi - Wodziczna Biuro KWADRAT prezentuje na sprzedaż dom jednorodzinny na dużej działce. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Wodziczna , w gminie Trzcinica, zaledwie 3 minuty od Trzcinicy i 18 km od c...

Wodziczna (Wielkopolskie, gm. Trzcinica)

410 000 PLN (2 971 zł/m2)

6
-
138 m2
-
15548775 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20920111 15548775 Dom gotowy do zamieszkania - HANULIN!!! KWADRAT prezentuje na sprzedaż dom jednorodzinny położony w spokojnej i cichej okolicy - Hanulin. Nieruchomość położona jest w bocznej części osiedla, co zapewnia większy spok&oacu...

Kępno (Wielkopolskie, gm. Kępno)

649 000 PLN (3 751 zł/m2)

5
-
173 m2
1984
15862895 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Połowa bliźniaka na sprzedaż w gm. Wierzbinek 27233917 15862895 Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio.OFERTA SPRZEDAŻY - POŁOWA BLIŹNIAKA W ZARYNIU (GM. WIERZBINEK)Na sprzedaż połowa domu w zabudowie bliźniaczej położona w spokojnej miejscowości Zaryń, w gminie Wierzbinek. Nieruchomość ...

Zaryń (Wielkopolskie, gm. Wierzbinek)

130 000 PLN (867 zł/m2)

4
1
150 m2
-
15867119 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27335506 15867119 Ostrzeszów dom z potencjałem szuka nowego właściciela! ATUTY :LOKALIZACJADom zlokalizowany w bocznej uliczce, w otoczeniu domów jednorodzinnych, na spokojnym osiedlu. Żadnych bloków ani szeregowców po sąsiedzku. Rynek w Ostrzeszowie znajduje się zale...

Ostrzeszów (Wielkopolskie, gm. Ostrzeszów)

449 000 PLN (2 041 zł/m2)

6
-
220 m2
1980
15504359 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20014157 15504359 Strzeszyn Grecki- Słoneczny i komfortowy dom (5-6 pok) przy parku, z lokalem handlowym na parterze Skrajny segment o powierzchni całkowitej ok 282 mkw ( użytkowej 240 mkw) położony na działce 299 mkw,  idealny dla rozwojowej rodziny z dziećmi oraz os...

Poznań (Strzeszyn) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 100 000 PLN (7 447 zł/m2)

5
1
282 m2
2015
12321263 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 3469309 12321263 ZESPÓŁ DWORSKO PAŁACOWY W ROGOŹNIE KOŁO POZNANIA, DZIAŁKA 3 HA- ok.40 km od Poznania Zespół dworsko-pałacowy z XVIII wieku składający się z barokowego dworu i parku o powierzchni 3,0438 ha . Uznawany za jeden z cudów architektonicznych tego okresu. B...

Rogoźno (Wielkopolskie, gm. Rogoźno)

1 800 000 PLN (3 346 zł/m2)

1
-
538 m2
1750
15864104 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z ogromnym potencjałem pod Poznaniem 27264701 15864104 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego, położonego w podpoznańskiej miejscowości Wiry. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy z dogodnym dojazdem do trasy szybkiego ruchu oraz autostrady A2. Dom usytuowany jest zal...

Wiry (Wielkopolskie, gm. Komorniki)

1 290 000 PLN (7 167 zł/m2)

6
2
180 m2
1985
15860624 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27182888 15860624 WILLA NA SPRZEDAŻ - ABISYNIA, GRUNWALD, POZNAŃul. Podkomorska OK. 320 m² DZIAŁKA 954 m²Taka willa pojawia się w sprzedaży raz na kilkanaście lat.I to właśnie w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Poznania - Abisynia, Grunwald.Wyjątkowa ni...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

5 490 000 PLN (17 156 zł/m2)

6
-
320 m2
1930
15765457 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25470660 15765457 Przedstawiamy nietuzinkową nieruchomość zlokalizowana w Szydłowie zaledwie 7km od Piły. Na działce o pow. 5246 m 2 znajduje się dom jednorodzinny o pow. 254 m 2 , z przodu przy wjeździe jest budynek magazynowo - garażowy o pow. 327m 2 Cena ...

Szydłowo (Wielkopolskie, gm. Szydłowo)

3 600 000 PLN (11 009 zł/m2)

6
3
327 m2
2018
15735560 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24858365 15735560 Polecam na sprzedaż urokliwy dom jednorodzinny w Pobiedziskach. Nieruchomość sąsiaduje bezpośrednio z lasem oraz jeziorem (odległość domu do jeziora to zaledwie 300 metrów) - znajduje się przy ul. Rzecznej - jest to bardzo spokojna ulica. Budynek...

Pobiedziska (Wielkopolskie, gm. Pobiedziska)

2 390 000 PLN (9 560 zł/m2)

6
2
250 m2
2010
15504336 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20014077 15504336 Okazja! Wyremontowany, w pełni wyposażony dom na wsi Kaczlin, woj Wielkopolskie, powiat Sieraków. Oferta to: dom ok. 180m 3 łazienki,2 kuchnie, 5 pokoi, 2 mniejsze pomieszczenia na garderobę podpiwniczony, piec na ekogroszek lub drewno poddaszeszam...

Kaczlin (Wielkopolskie, gm. Sieraków)

420 000 PLN (2 333 zł/m2)

5
3
180 m2
-
15611092 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22421677 15611092 0% prowizji dla kupującego, całość wynagrodzenia pośrednika pokrywa sprzedający. opiekun oferty Michał Godziewski tel. 601 727 222 Polecam na sprzedaż dom o powierzchni ok. 80 m2. Dom został w dużej mierze wyremontowany. Nieruchomość znajduje się n...

Koszuty (Wielkopolskie, gm. Środa Wielkopolska)

675 000 PLN (8 438 zł/m2)

3
-
80 m2
1975