• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Domy na sprzedaż Wielkopolskie Luboń Żabikowo

Znalezionych ofert: 2

15896046 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27966045 15896046 DOM WOLNOSTOJĄCY Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący położony w spokojnej i dynamicznie rozwijającej się części Lubonia przy ul. Wirowskiej. To idealna propozycja dla rodzin szukających połączenia ciszy, zieleni oraz szybkiego dostępu do Poznania...

Luboń (Żabikowo) (Wielkopolskie, gm. Luboń)

1 300 000 PLN (7 879 zł/m2)

5
2
165 m2
2017
15703084 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronny dom w doskonałej lokalizacji z potencjałem inwestycyjnym 24244042 15703084 Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej usytuowany w jednej z najlepszych lokalizacji w Luboniu - w pobliżu pełna infrastruktura oraz bardzo dobra komunikacja z Poznaniem Trzy funkcjonalne poziomy po 90 m2 zapewniają wiele możliwości aranżacyjnych ...

Luboń, Żabikowo

2 295 000 PLN (8 500 zł/m2)

11
3
270 m2
1990