• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Domy na sprzedaż Wielkopolskie Mieściska Spokojna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Spokojna i Mieściska

Znaleźliśmy 670 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Wielkopolskie

15743496 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25011643 15743496 Biuro INVEST HOME NIERUCHOMOŚCI Szafraniak zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży:Kamienica w ścisłym centrum Strzałkowa przy głównej ulicy Gen. Sikorskiego 7 o powierzchni całkowitej 382,5 m2 na działce o powierzchni 583 m2 nr ewidencyjny 451...

Strzałkowo (Wielkopolskie, gm. Strzałkowo)

699 000 PLN (1 827 zł/m2)

7
-
382.5 m2
1901
15702537 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24237372 15702537 Biuro Invest Home Nieruchomości Szafraniak zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży:Budynek mieszkalny jednorodzinny, jednokondygnacyjny z poddaszem uzytkowym w stanie surowym otwartym w Marzeninie(100m od drogi gminnej ul. Leśna, gmina Września...

Marzenin (Wielkopolskie, gm. Września)

249 000 PLN (1 694 zł/m2)

11
-
147 m2
2024
15245825 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 13702123 15245825 GOTOWA INWESTYCJABIZNES !!!Biuro INVEST HOME NIERUCHOMOŚCI Szafraniak zaprasza do zapoznania się z nietuzinkową, ofertą sprzedaży:Obiektu o przeznaczeniu mieszkalno-usługowym o pow. 808 m2 usytuowanym na działce( numer 30116) o pow. 3033 m2 w Ob...

Września (Wielkopolskie, gm. Września)

3 500 000 PLN (4 332 zł/m2)

12
-
808 m2
1998
15844361 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26833213 15844361 Szukasz nieruchomości, która nie generuje kosztów prądu, a dodatkowo pozwala na prowadzenie biznesu tuż obok domu?Na sprzedaż mamy  wyjątkową posiadłość o powierzchni działki 1732 m², położoną w malowniczej i cichej miejscowości Nowa Róża (zaledwie 6...

Róża (Wielkopolskie, gm. Nowy Tomyśl)

899 000 PLN (5 619 zł/m2)

5
1
160 m2
2011
15823008 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26641657 15823008 Powierzchnia: 232,27m² Rok budowy: 2000 Działka o pow. 635 m² pięknie zagospodarowana Wysoki standard wykończenia OPIS NIERUCHOMOŚCI Na sprzedaż przestronny, elegancki dom o powierzchni 232 m², położ...

Tarnowo Podgórne (Wielkopolskie, gm. Tarnowo Podgórne)

2 590 000 PLN (11 164 zł/m2)

7
2
232 m2
2000
15862895 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Połowa bliźniaka na sprzedaż w gm. Wierzbinek 27233917 15862895 Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio.OFERTA SPRZEDAŻY - POŁOWA BLIŹNIAKA W ZARYNIU (GM. WIERZBINEK)Na sprzedaż połowa domu w zabudowie bliźniaczej położona w spokojnej miejscowości Zaryń, w gminie Wierzbinek. Nieruchomość ...

Zaryń (Wielkopolskie, gm. Wierzbinek)

130 000 PLN (867 zł/m2)

4
1
150 m2
-
15867119 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27335506 15867119 Ostrzeszów dom z potencjałem szuka nowego właściciela! ATUTY :LOKALIZACJADom zlokalizowany w bocznej uliczce, w otoczeniu domów jednorodzinnych, na spokojnym osiedlu. Żadnych bloków ani szeregowców po sąsiedzku. Rynek w Ostrzeszowie znajduje się zale...

Ostrzeszów (Wielkopolskie, gm. Ostrzeszów)

449 000 PLN (2 041 zł/m2)

6
-
220 m2
1980
15504359 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20014157 15504359 Strzeszyn Grecki- Słoneczny i komfortowy dom (5-6 pok) przy parku, z lokalem handlowym na parterze Skrajny segment o powierzchni całkowitej ok 282 mkw ( użytkowej 240 mkw) położony na działce 299 mkw,  idealny dla rozwojowej rodziny z dziećmi oraz os...

Poznań (Strzeszyn) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 100 000 PLN (7 447 zł/m2)

5
1
282 m2
2015
12321263 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 3469309 12321263 ZESPÓŁ DWORSKO PAŁACOWY W ROGOŹNIE KOŁO POZNANIA, DZIAŁKA 3 HA- ok.40 km od Poznania Zespół dworsko-pałacowy z XVIII wieku składający się z barokowego dworu i parku o powierzchni 3,0438 ha . Uznawany za jeden z cudów architektonicznych tego okresu. B...

Rogoźno (Wielkopolskie, gm. Rogoźno)

1 800 000 PLN (3 346 zł/m2)

1
-
538 m2
1750
15864104 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z ogromnym potencjałem pod Poznaniem 27264701 15864104 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu wolnostojącego, położonego w podpoznańskiej miejscowości Wiry. Nieruchomość znajduje się w spokojnej okolicy z dogodnym dojazdem do trasy szybkiego ruchu oraz autostrady A2. Dom usytuowany jest zal...

Wiry (Wielkopolskie, gm. Komorniki)

1 290 000 PLN (7 167 zł/m2)

6
2
180 m2
1985
15860624 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27182888 15860624 WILLA NA SPRZEDAŻ - ABISYNIA, GRUNWALD, POZNAŃul. Podkomorska OK. 320 m² DZIAŁKA 954 m²Taka willa pojawia się w sprzedaży raz na kilkanaście lat.I to właśnie w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Poznania - Abisynia, Grunwald.Wyjątkowa ni...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

5 490 000 PLN (17 156 zł/m2)

6
-
320 m2
1930
15765457 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25470660 15765457 Przedstawiamy nietuzinkową nieruchomość zlokalizowana w Szydłowie zaledwie 7km od Piły. Na działce o pow. 5246 m 2 znajduje się dom jednorodzinny o pow. 254 m 2 , z przodu przy wjeździe jest budynek magazynowo - garażowy o pow. 327m 2 Cena ...

Szydłowo (Wielkopolskie, gm. Szydłowo)

3 600 000 PLN (11 009 zł/m2)

6
3
327 m2
2018