• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Domy na sprzedaż Wielkopolskie Niewolno

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Niewolno

Znaleźliśmy 660 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Wielkopolskie

15474643 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19388488 15474643 Okazja: Umeblowany dom z pięknym ogrodem. Szukasz domu, który łączy codzienną wygodę z atmosferą prawdziwego domowego ogniska! Ten 180-metrowy, w pełni wykończony budynek w Raszkowie został zaprojektowany tak, by żyło się w nim lekko - i to od p...

Raszków (Wielkopolskie, gm. Raszków)

680 000 PLN (3 778 zł/m2)

7
1
180 m2
1997
15888573 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27816892 15888573 Wyjątkowa okazja! Do kupienia dom w Centrum Mikstatu. Standardowy dom z dużym ogrodem, osobnym garażem i budynkiem gospodarczym. Położony w atrakcyjnej lokalizacji dom dla całej rodziny może być oddany w Twoje ręce od zaraz. Na parterze trzy...

Mikstat (Wielkopolskie, gm. Mikstat)

450 000 PLN (3 913 zł/m2)

5
1
115 m2
-
15882167 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27657998 15882167 Dom na sprzedaż, gotowy dochód, okazja inwestycyjna, parter, 3 mieszkania gotowe pod wynajem. KOSZTY POŚREDNIKA POKRYWA SPRZEDAJĄCY. Zapraszam na wirtualny spacer https:tour.giraffe360.com046a94d935bd4f12b5dd613d81ae5580 Szukasz nieruc...

Ostrów Wielkopolski (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

690 000 PLN (5 000 zł/m2)

6
1
138 m2
-
15871682 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27473330 15871682 Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość położona w spokojnej i cenionej części miasta-Os. Zacharzew (osiedle domów jednorodzinnych) w Ostrów Wielkopolski przy ul. Chłopickiego. NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE: -powierzchnia działki: 401 mkw -powierzchn...

Ostrów Wielkopolski (Os. zacharzew) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

695 000 PLN (5 346 zł/m2)

5
1
130 m2
2026
15739004 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24917383 15739004 Sprzedaż, przestronny dom z potencjałem, Ostrów Wielkopolski. Na sprzedaż: Przestronny dom z potencjałem mieszkalnym oraz usługowym - 293,5 m2., wzniesiony na działce o powierzchni 610 m2. - Solidna konstrukcja - pustak ceramiczny, dachówka ce...

Ostrów Wielkopolski (Lewandowskiego) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

995 000 PLN (2 997 zł/m2)

6
1
332 m2
2000
15674129 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Stylowa nieruchomość 23722070 15674129 Czas Nieruchomości prezentuje kolejną ofertę z naszego portfolio.Stylowy dom z charakterem - Trzemeszno, prestiżowa lokalizacja i komfortNa sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 146 m² (160 m² całkowitej), usytuowany na spok...

Trzemeszno (Wielkopolskie, gm. Trzemeszno)

999 999 PLN (6 250 zł/m2)

4
2
160 m2
2013
15884804 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27711335 15884804 Dom z funkcją usługową przy jednej z głównych ulic Trzcianki - miejsce, które może pracować dla Ciebie To nie jest typowa nieruchomość mieszkalna. To propozycja dla osób, które widzą więcej n...

Trzcianka (Wielkopolskie, gm. Trzcianka)

689 000 PLN (6 152 zł/m2)

4
2
112 m2
1980
15888979 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27837176 15888979 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJISprzedam dom w dobrej lokalizacji - Ostrów Wielkopolski - Traugutta 50.Dom wolnostojący, piętrowy z lat 80-tych.Powierzchnia domu 170 m². Działka 786 m².Dom posiada 6 pokoi, kuchnię, 2 łazienki, 2 przedpokoje, 2 ...

Ostrów Wielkopolski (Parcele zacharzewskie) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

600 000 PLN (3 529 zł/m2)

6
-
170 m2
1980
15823008 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26641657 15823008 Powierzchnia: 232,27m² Rok budowy: 2000 Działka o pow. 635 m² pięknie zagospodarowana Wysoki standard wykończenia OPIS NIERUCHOMOŚCI Na sprzedaż przestronny, elegancki dom o powierzchni 232 m², położ...

Tarnowo Podgórne (Wielkopolskie, gm. Tarnowo Podgórne)

2 590 000 PLN (11 164 zł/m2)

7
2
232 m2
2000
15877567 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27573040 15877567 Atrakcyjny dom i drugi domeklokalbiznes na sprzedaż - Suchy Las, ul. Lisia 230 m² działka 1244 m² + dodatkowy budynek 50 m²Na sprzedaż przestronny, funkcjonalny dom jednorodzinny wraz z drugim domkiemaktualnie salonem urody dobrze funkcjonującym od...

Suchy Las (Wielkopolskie, gm. Suchy Las)

2 599 000 PLN (9 282 zł/m2)

6
-
280 m2
2012
15877598 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący z niezależną kawalerką | 277 m² | 27574084 15877598 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego domu wolnostojącego o powierzchni całkowitej 277 m², położonego na zagospodarowanej, zielonej działce. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym układem oraz dodatkową, niezależną kawalerką....

Poznań (Piątkowo) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 390 000 PLN (8 628 zł/m2)

6
2
277 m2
1975
15743496 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25011643 15743496 Biuro INVEST HOME NIERUCHOMOŚCI Szafraniak zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży:Kamienica w ścisłym centrum Strzałkowa przy głównej ulicy Gen. Sikorskiego 7 o powierzchni całkowitej 382,5 m2 na działce o powierzchni 583 m2 nr ewidencyjny 451...

Strzałkowo (Wielkopolskie, gm. Strzałkowo)

699 000 PLN (1 827 zł/m2)

7
-
382.5 m2
1901