• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Działki na sprzedaż Wielkopolskie Czmoniec Astrowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Czmoniec i Astrowa

Znaleźliśmy 1,206 podobnych ofert: Na sprzedaż działki - Wielkopolskie

15823010 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26641672 15823010 Na sprzedaż działka budowlana o pow. 1842m2 położona nad samym jeziorem z bezpośrednim dostępem do wody i linią brzegową o długości 27m. Ta pięknie zlokalizowana działka znajduje się pomiędzy wsiami Owieczki i Dębnica gm....

Kłecko (Wielkopolskie, gm. Kłecko)

470 000 PLN (255 zł/m2)

-
-
1842 m2
-
15861792 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27212895 15861792 Przepiękna działka o powierzchni 6000m2 (ostatnia na reprezentacyjnym miejscu) Poznań Strzeszyn  Z pozwoleniem na budowę Nieruchomośc - ostatnia działka w niepowtarzalnej lokalizacji, otoczona lasem, w pobliżu jezioro Rusalka i j. Strzeszynek oraz j....

Poznań (Jeżyce) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

3 600 000 PLN (600 zł/m2)

-
-
6000 m2
-
15743300 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25006565 15743300 Sprzedam malowniczo położoną działkę w miejscowości Baranowo za Mosiną, na nowym osiedlu mieszkaniowym, w bardzo cichej i spokojnej okolicy. Miejscu temu towarzyszą liczne lasy, oraz rzeka Warta. Działka ma wydane warunki zabudowy pod zabudowę bliźni...

Baranowo (Wielkopolskie, gm. Mosina)

260 000 PLN (170 zł/m2)

-
-
1531 m2
-
15860559 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27182902 15860559 DWZ na 2 domy PąchyMiedzichowoDostępna atrakcyjna działka z Warunkami Zabudowy!Można zamieszkać tu ze znajomymi lub rodzinnie - wybudujecie tu 2 domy.Działka znajduje się w gminie Miedzichowo na obszarze objętym Decyzją o warunkach zabudowy, pozwalaj...

Pąchy (Wielkopolskie, gm. Miedzichowo)

240 000 PLN

-
-
3008 m2
-
15875379 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27525566 15875379 Na sprzedaż działka o powierzchni 7367 m², położona w Pleszewie (nr ewidencyjny 268916), w doskonałej lokalizacji, przy drodze krajowej, łączącej Pleszew z Ostrowem Wielkopolskim.Działka z warunki zabudowy!!!!Atuty nieruchomości:Infrastruktura techn...

Pleszew (Wielkopolskie, gm. Pleszew)

399 000 PLN

-
-
7367 m2
-
15794693 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26077935 15794693 Zapraszam do obejrzenia i zakupu działki budowlanej nr 1444 o powierzchni 7761m2 w miejscowości Marcinki, gmina Kobyla Góra. Lekko nachylona, w kształcie prostokąta.Przeznaczenie podstawowe to zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna, uzupełniające: zabu...

Marcinki (Wielkopolskie, gm. Kobyla Góra)

659 685 PLN

-
-
7761 m2
-
15853443 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27050897 15853443 PIŁA ul. ŻWIROWA KOMPLEKS DWÓCH DZIAŁEK INWESTYCYJNYCH położonych w przemysłowej części PIŁY, przy obwodnicy miasta łączącej drogi krajowe S-11 i S-10 Działki gruntu o łącznej powierzchni 0,4745 ha (na zdjęciu działka nr 1 i 2) - poł...

Piła (Motylewo) (Wielkopolskie, gm. Piła)

830 375 PLN

-
-
4745 m2
-
15438892 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18564031 15438892 Biuro Invest Home Nieruchomości Szafraniak zaprasza do zapoznania się z ofertą:Na sprzedaż działka w Nowym Folwarku przy ul. Skrajnej 3, numer działki 63 o pow. 1263 m2.Działka nie jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Złożo...

Nowy Folwark (Wielkopolskie, gm. Września)

299 000 PLN

-
-
1263 m2
-
14050111 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 16178 14050111 Biuro INVEST HOME NIERUCHOMOŚCI Szafraniak zaprasza do zapoznania się z ofertą:NA SPRZEDAŻ kompleks działek w Nekli pomiędzy ulicą Polną a Modrakową o pow. od 800 m2 do 1 198 m2.Działka jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego....

Nekla (Wielkopolskie, gm. Nekla)

180 000 PLN

-
-
800 m2
-
15855941 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27080628 15855941 NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA BUDOWLANA W ŁUGACH UJSKICH (GM. UJŚCIE) Marzysz o budowie własnego domu - ta oferta jest dla Ciebie !!! Miejsce dla osób ceniących sobie ciszę z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie w dogodnej odległoś...

Ługi Ujskie (Wielkopolskie, gm. Ujście)

99 880 PLN

-
-
908 m2
-
15635848 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 22946999 15635848 Działka z linią brzegową Jeziora Zbąszyńskiego- Błędno, Perzyny- 9690 mkw, blisko plaży położona 90 km od PoznaniaDziałka posiada koncepcję zagospodarowania terenu pod 25 domków hotelowych, posiada bezpośredni dostęp do jeziora, oraz przygotowane mie...

Perzyny (Wielkopolskie, gm. Zbąszyń)

2 422 500 PLN (250 zł/m2)

-
-
9690 m2
-
15606612 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22332139 15606612 PIĘKNY TEREN- ZABUDOWA JEDNORODZINNA LUB -BLIŹNIACZA- LUBOŃ LASEK, UZBROJONY, MPZP, DACH PŁASKIteren o powierzchni 4533 mkw podzielony na działki, położony w cichej okolicy nowej zabudowy jednorodzinnej (okolica ul. Targowej, Fabryczna, Poznańskiej) ...

Luboń (Wielkopolskie, gm. Luboń)

2 950 000 PLN (651 zł/m2)

-
-
4533 m2
-