• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Działki na sprzedaż Wielkopolskie Mirosławki Długa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Mirosławki i Długa

Znaleźliśmy 1,206 podobnych ofert: Na sprzedaż działki - Wielkopolskie

15886717 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27766042 15886717 Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa położona w Sierakowie przy ul. Kasztanowej. Lokalizacja i otoczenie:Sieraków to serce Krainy Stu Jezior, oferujące bezpośredni kontakt z nieskażoną przyrodą Parku Krajobrazowego oraz unikalny mikroklim...

Sieraków (Wielkopolskie, gm. Sieraków)

149 000 PLN

-
-
1038 m2
-
15875190 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27527216 15875190 Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki budowlanej o powierzchni 3357 m², położonej w miejscowości Porażyn (powiat nowotomyski).Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję dla osób poszukujących gruntu pod budowę domu jednorodzinnego ...

Porażyn (Wielkopolskie, gm. Opalenica)

435 000 PLN

-
-
3357 m2
-
15875819 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27527205 15875819 Szukasz działki na swój nowy dom na obrzeżach miasta, z pięknymi, dorodnymi brzozami, które pozwolą na wspaniałą aranżację ogrodu? Mam właśnie dla Ciebie taką ofertę! To działka na nowym osiedlu domów jednorodzinnych, z pełną infrastrukturą. Na osied...

Sady (Wielkopolskie, gm. Tarnowo Podgórne)

559 736 PLN

-
-
1544 m2
-
15853443 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27050897 15853443 PIŁA ul. ŻWIROWA KOMPLEKS DWÓCH DZIAŁEK INWESTYCYJNYCH położonych w przemysłowej części PIŁY, przy obwodnicy miasta łączącej drogi krajowe S-11 i S-10 Działki gruntu o łącznej powierzchni 0,4745 ha (na zdjęciu działka nr 1 i 2) - poł...

Piła (Motylewo) (Wielkopolskie, gm. Piła)

830 375 PLN

-
-
4745 m2
-
15438892 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18564031 15438892 Biuro Invest Home Nieruchomości Szafraniak zaprasza do zapoznania się z ofertą:Na sprzedaż działka w Nowym Folwarku przy ul. Skrajnej 3, numer działki 63 o pow. 1263 m2.Działka nie jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Złożo...

Nowy Folwark (Wielkopolskie, gm. Września)

299 000 PLN

-
-
1263 m2
-
14050111 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 16178 14050111 Biuro INVEST HOME NIERUCHOMOŚCI Szafraniak zaprasza do zapoznania się z ofertą:NA SPRZEDAŻ kompleks działek w Nekli pomiędzy ulicą Polną a Modrakową o pow. od 800 m2 do 1 198 m2.Działka jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego....

Nekla (Wielkopolskie, gm. Nekla)

180 000 PLN

-
-
800 m2
-
15855941 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27080628 15855941 NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA BUDOWLANA W ŁUGACH UJSKICH (GM. UJŚCIE) Marzysz o budowie własnego domu - ta oferta jest dla Ciebie !!! Miejsce dla osób ceniących sobie ciszę z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie w dogodnej odległoś...

Ługi Ujskie (Wielkopolskie, gm. Ujście)

99 880 PLN

-
-
908 m2
-
15650369 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23315068 15650369 DZIAŁKA BUDOWLANA - POKRZYWNO- 6220 MKWTrzy działki budowlane w trakcie podziału geodezyjnego, z wydanymi warunkami zabudowy pod domy jednorodzinne w zabudowie wolnostojącejTeren położony w zielonej, spokojnej części Nowego Miasta zaledwie kilkanaśc...

Poznań (Pokrzywno) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 301 400 PLN (370 zł/m2)

-
-
6220 m2
-
15635848 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 22946999 15635848 Działka z linią brzegową Jeziora Zbąszyńskiego- Błędno, Perzyny- 9690 mkw, blisko plaży położona 90 km od PoznaniaDziałka posiada koncepcję zagospodarowania terenu pod 25 domków hotelowych, posiada bezpośredni dostęp do jeziora, oraz przygotowane mie...

Perzyny (Wielkopolskie, gm. Zbąszyń)

2 422 500 PLN (250 zł/m2)

-
-
9690 m2
-
15606612 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22332139 15606612 PIĘKNY TEREN- ZABUDOWA JEDNORODZINNA LUB -BLIŹNIACZA- LUBOŃ LASEK, UZBROJONY, MPZP, DACH PŁASKIteren o powierzchni 4533 mkw podzielony na działki, położony w cichej okolicy nowej zabudowy jednorodzinnej (okolica ul. Targowej, Fabryczna, Poznańskiej) ...

Luboń (Wielkopolskie, gm. Luboń)

2 950 000 PLN (651 zł/m2)

-
-
4533 m2
-
15459372 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 19025375 15459372 Na sprzedaż dwie sąsiadujące ze sobą działki o powierzchni 880m2 i 1053 m2 - położone na Piątkowie, Osiedlu Władysława Jagiełły, bezpośrednio przy parkuMPZP- Plan miejscowy na większej dopuszcza zabudowę usługową (U) do 1000 m2 na dwóch kondygnacjach...

Poznań (Piątkowo) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 150 000 PLN (1 111 zł/m2)

-
-
1935 m2
-
15438326 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 18551672 15438326 TEREN POD ZABUDOWĘ WIELORODZINNĄ CZERWONAK, OK 6500 PUMTeren o powierzchni 11500 mkw z przeznaczeniem pod zabudowę wielorodzinną i usługi. Zostały wydane wydane warunki zabudowy wraz z koncepcją zabudowy polegające na budowie budynków mieszkalnych wi...

Czerwonak (Wielkopolskie, gm. Czerwonak)

5 750 500 PLN (500 zł/m2)

-
-
11501 m2
-