• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Działki na sprzedaż Wielkopolskie Mosina

Znalezionych ofert: 17

15796267 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26114564 15796267 Marzysz o działce wśród w otoczeniu lasów? Jeżeli tak, ta oferta spełni Twoje wymagania.Przedstawiam na sprzedaż działkę o łącznej pow. 1098 m2 położoną w Świątnikach przy ul. Śremskiej (10 km od Mosiny i Kórnika), na wprost Rogalińskiego Parku Krajo...

Mosina (Wielkopolskie, gm. Mosina)

250 000 PLN (228 zł/m2)

-
-
1098 m2
-
15626348 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22740873 15626348 Wyjątkowa OKAZJA! Na sprzedaż niezwykła działka o pow. 1148 m2 położona w Krosinku przy ul. Borowikowej, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu!Nieruchomość położona w otulinie Wielkopolskiego Parku Narodowego, 50 m od jego granicy oraz 3,5 km od centrum Mo...

Mosina (Wielkopolskie, gm. Mosina)

540 000 PLN (470 zł/m2)

-
-
1148 m2
-
15067917 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 8789058 15067917 Szukasz działki w samym centrum Mosiny? Przedstawiamy na sprzedaż działkę położoną przy ul. Krotowskiego, 200 metrów od rynku (pl. 20 Października) w Mosinie.ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- działka o pow. 464 m2 w ścisłym centrum miasta,- jedna z najlepszych ...

Mosina, Krotowskiego

265 000 PLN (571 zł/m2)

-
-
464 m2
-
15503145 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19990255 15503145 Jeśli szukasz nieruchomości z przeznaczeniem na cele komercyjne, w której mógłbyś prowadzić działalność gospodarczą pod rozpoznawalnym adresem, zapraszam do Mosiny – energicznie rozwijającego się miasta, położonego malowniczo w otulinie Wielkopolskie...

Mosina, Rzeczypospolitej Mosińskiej

499 000 PLN (479 zł/m2)

-
-
1042 m2
-
15439179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 18576429 15439179 Myślisz o zakupie domku letniskowego w spokojnej okolicy, w otulinie Wielkopolskiego Parku Narodowego? OSA Nieruchomości ma dla Ciebie wyjątkową ofertę!Przedstawiamy na sprzedaż nakłady poniesione na rodzinny ogródek działkowy (ROD), tj. w pełni wypo...

Mosina, Targowa

49 000 PLN (154 zł/m2)

-
-
318 m2
-