• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Wielkopolskie Oborniki Chopina Fryderyka

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Fryderyka i Chopina

Znaleźliśmy 3 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale komercyjne - Oborniki Wielkopolskie

15823145 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 26641662 15823145 Polecam na sprzedaż budynek produkcyjno-magazynowo-biurowy o pow. 843,50m2 położony na działce 3182m2 zlokalizowany na narożniku ul. Polnej i Towarowej w Obornikach . Parter - 550m2 Piętro - 280m2 ...

Oborniki (Wielkopolskie, gm. Oborniki)

1 650 000 PLN (1 957 zł/m2)

10
3
843 m2
1970
15889563 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27853035 15889563 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNa sprzedaż nieruchomość usługowo-mieszkalna położona bezpośrednio przy trasie nr 11.- 300 m² powierzchni użytkowej- działka 1450 m² - lokal usługowywarsztat 100 m²- 3 niezależne mieszkania- dodatkowa częś...

Oborniki (Wielkopolskie, gm. Oborniki)

1 390 000 PLN (4 633 zł/m2)

10
-
300 m2
-
15370624 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 17019105 15370624 KAMIENICA Z 7 LOKALAMI W SERCU MIASTA OBORNIKI Kamienicy w sercu miasta Oborniki na samym Rynku, okazja dla inwestora!Na sprzedaż oferowana jest połowa kamienicy składająca się z 6 mieszkań i jednego lokalu usługowego przy ul. Rynek. • parter lokal u...

Oborniki (Wielkopolskie, gm. Oborniki)

2 980 000 PLN (6 804 zł/m2)

7
-
438 m2
-