• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

na sprzedaż Wielkopolskie Pila

Znalezionych ofert: 225

15819025 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26606365 15819025 MIESZKANIE 3-POKOJOWE PIŁA ul. Śniadeckich pow. 65 m2 , VI piętro, balkon, Świetne rozwiązanie dla rodziny. W pobliżu przedszkole, szkoła, tereny spacerowe nad rzeką. Szczególnie dla osób, które cenią niedaleką o...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

475 000 PLN (7 308 zł/m2)

3
-
65 m2
-
15894819 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27949190 15894819 NA SPRZEDAŻ WYJĄTKOWE MIESZKANIE 4-POKOJOWE O POW. 80,1m 2 Mieszkanie zaprojektowane przez architekta, wykończone pod klucz! Nowoczesne wnętrze z nowinkami technologicznymi w klimatycznej kamienicy. Mieszkanie znajduje się na II pięt...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

679 000 PLN (8 488 zł/m2)

4
-
80 m2
-
15734193 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24815281 15734193 Piła os. GÓRNE ul. Mickiewicza Szukasz przestronnego i funkcjonalnego APARTAMENTU z TARASEM z którego masz widok na las, z MIEJSCEM POSTOJOWYM w hali garażowej i komórką lokatorską. Oto twoja nieruchomość !!! Prezentujemy nieruchomość o łącz...

Piła (Górne) (Wielkopolskie, gm. Piła)

599 000 PLN (9 983 zł/m2)

3
-
60 m2
2019
15742852 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25000502 15742852 *** REZERWACJA OFERTY *** Piła os. GÓRNE ul. Mickiewicza Przedmiotem oferty jest jasne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,20 m.kw. usytuowane na parterze w bloku z zasobów PSML-W - blok - parter, tylko po dwa mieszkania na kondyg...

Piła (Górne) (Wielkopolskie, gm. Piła)

285 000 PLN (6 064 zł/m2)

3
-
47 m2
-
15877666 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27576016 15877666 Wyjątkowy dom jednorodzinny na sprzedaż - Piła, Motylewo 181,53 m² parter + poddasze użytkowe prywatna strefa SPA Jeśli szukasz domu, który nie jest „kolejnym podobnym projektem”, ale przemyślaną, fun...

Piła (Motylewo) (Wielkopolskie, gm. Piła)

1 449 000 PLN (8 006 zł/m2)

6
-
181 m2
-
15818564 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26606723 15818564 UWAGA: Na Olx i Otodom prezentujemy jedynie nieznaczną część ofert biura nieruchomości. Pełną ofertę biura w tym NAJNOWSZE oferty oraz więcej zdjęć znajdziesz na oficjalnej stronie naszego biura. Mieszkanie 3-pokojowe 66,50 m2 Piła, ul. Targ...

Piła (Zielona dolina) (Wielkopolskie, gm. Piła)

664 990 PLN (10 076 zł/m2)

3
-
66 m2
-
8871464 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 15423 8871464 Wysokość zabudowy do III kondygnacji, do 50% pow. działki. Jest to teren zabudowy produkcyjnej. Zakaz lokalizacji zabudowy mieszkaniowej. Obowiązuje plan zagospodarowania przestrzennego. Obsługa komunikacyjna obecnie od strony torów, czyli od tyłu dz...

Piła (Motylewo) (Wielkopolskie, gm. Piła)

1 030 300 PLN

-
-
10303 m2
-
15631083 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny garaż 22864500 15631083 Garaż murowany na sprzedaż - ul. Okrzei, Piła Na sprzedaż garaż murowany o powierzchni 16 m² , położony w kompleksie garaży przy ul. Okrzei w Pile , bezpośrednio przy Szkole Podstawowej nr 1 . Parametry techniczne: Szeroko...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

55 000 PLN (3 438 zł/m2)

11
-
16 m2
-
15876354 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27535820 15876354 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - 55,72 m² (ponad 80m 2 pow. przypodłogowej) Na sprzedaż klimatyczne i bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 55,72 m², zlokalizowane na 2 piętrze w budynku przy ul. Ludowej. Lokal składa się z p...

Piła (Zamość) (Wielkopolskie, gm. Piła)

449 900 PLN (8 180 zł/m2)

3
-
55 m2
-
15876353 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27535819 15876353 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - 60,14 m², ul. Łączna, os. Jadwiżyn Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 60,14 m², położone na I piętrze bloku przy ul. Łącznej, na spokojnym osiedlu Jadwiżyn. Nieruchomość znajduje s...

Piła (Jadwiżyn) (Wielkopolskie, gm. Piła)

465 000 PLN (7 750 zł/m2)

3
-
60 m2
1984
15890508 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27879012 15890508 NA SPRZEDAŻ MIESZKANIE 2 POKOJOWE O POW. 35,7M2 PIŁA - ŚRÓDMIEŚCIE, Al. Piastów Przedmiotem oferty jest przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 35,7 m², położone na IV piętrze bloku w ścisłym...

Piła (Śródmieśćie) (Wielkopolskie, gm. Piła)

225 000 PLN (6 429 zł/m2)

2
-
35 m2
-
15810955 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26425881 15810955 Nowoczesne, eleganckie mieszkanie z balkonem o pow. 50,7 m²- nowe budownictwo z 2020r. Piła - Osiedle Zamość, ul. Ofiar Katynia Na sprzedaż wyjątkowo komfortowe i starannie wykończone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,66 m&amp...

Piła (Zamość) (Wielkopolskie, gm. Piła)

499 000 PLN (9 980 zł/m2)

2
-
50 m2
2020