• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

na sprzedaż Wielkopolskie

Znalezionych ofert: 3 253

12060003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 523844 12060003 NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA POD ZABUDOWĘ MIESZKANIOWO-USŁUGOWĄ, ok 20 SEGMENTÓWOferujemy teren położony w północnej części Swarzędza z łatwym dojazdem, bezpośrednio przy drodze asfaltowej, jest podzielony na działki, oraz w trakcie wtórnych podziałówIstnie...

Swarzędz (Swarzędz północ) (Wielkopolskie, gm. Swarzędz)

4 600 000 PLN (124 zł/m2)

-
-
37094 m2
-
14382135 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 125257 14382135 SIEROSŁAW, GRUNT ROLNY, MPZP, IDEALNE POD LOKATĘ DŁUGOTERMINOWĄ Ładnie położony teren o powierzchni 9734 mkw, płaski w kształcie prostokąta, objęty MPZP z 2016 r, z przeznaczeniem pod uprawy polowe.( oznaczenie w planie miejscowym R ) Polecam jako in...

Sierosław (Wielkopolskie, gm. Tarnowo Podgórne)

1 681 120 PLN (173 zł/m2)

-
-
9734 m2
-
13649157 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 98851 13649157 DOCHODOWA Kamienica z oficyną w pobliżu Starego Rynku, sprzedaż z przejęciem najmu Według miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego obiekt jest zlokalizowany na terenie zabudowy śródmiejskiej o funkcji: usługowej, centrotwórczej, ogólnomiejsk...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

8 400 000 PLN (5 611 zł/m2)

11
-
1497 m2
-
13616947 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 98561 13616947 Działka o powierzchni 1250 mkw położona na poznańskim Pokrzywnie, obręb Krzesiny. Dojazd droga szutrowąFront 27 m. kształt prostokąta, teren płaskiWarunki zabudowy były wydane przed podziałem geodezyjnym terenu - przeznaczenie zabudowa jednorodzinna...

Poznań (Pokrzywno) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

720 000 PLN (576 zł/m2)

-
-
1250 m2
-
13384092 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 88601 13384092 DZIAŁKA BUDOWLANA PRZY LESIE- UMULTOWOCICHA OKOLICA, UZBROJONA Działka położona w pobliżu terenów leśnych. Powierzchnia działki 820 m2.Przeznaczenie- mieszkalno -usługowe.Idealna pod segment bliźniaka ( front 18 m) lub budynek wolnostojący. Okolica d...

Poznań (Umultowo) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

950 000 PLN (1 159 zł/m2)

-
-
820 m2
-
12195127 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 83760 12195127 Działki siedliskowe pod zabudowę zagrodową typu siedlisko wiejskie, rezydencja,  Dlaczego właśnie tutaj??Działki położone są na terenie Pszczewskiego Parku Krajobrazowego w otoczeniu lasówi jezior. Grunt przeznaczony jest pod budownictwo mieszkaniowe...

Pąchy (Wielkopolskie, gm. Miedzichowo)

650 000 PLN (68 zł/m2)

-
-
9500 m2
-
15744503 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25040524 15744503 DZIAŁKI BORKOWICE, RÓŻNE POWIERZCHNIE, ZAPYTAJ!Działka budowlana o powierzchni 966 mkw, położona zaledwie w 5 km od centrum Mosiny. Aktualny plan zagospodarowania pozwala na zabudowę jednorodzinną. Zgodnie z MPZPPowierzchnia zabudowy- 30 %, dwie kond...

Mosina (Wielkopolskie, gm. Mosina)

270 000 PLN (300 zł/m2)

-
-
900 m2
-
15744502 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25040523 15744502 Bezpośredni tel do Agenta 883355897MOŻLIWOŚC ZAKUPU INNEJ POWIERZCHNI- ZAPYTAJ !ATRAKCYJNA DZIAŁKA POD ZABUDOWĘ JEDNORODZINNĄ, Z MPZP - SKRZYNKA NA DZIAŁCEPolecam działkę o powierzchni 1406 mkw położoną w cichej okolicy miejscowości Borkowice gminie ...

Borkowice (Wielkopolskie, gm. Mosina)

421 800 PLN (300 zł/m2)

-
-
1406 m2
-
15650369 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23315068 15650369 DZIAŁKA BUDOWLANA - POKRZYWNO- 6220 MKWTrzy działki budowlane w trakcie podziału geodezyjnego, z wydanymi warunkami zabudowy pod domy jednorodzinne w zabudowie wolnostojącejTeren położony w zielonej, spokojnej części Nowego Miasta zaledwie kilkanaśc...

Poznań (Pokrzywno) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

2 301 400 PLN (370 zł/m2)

-
-
6220 m2
-
15635848 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 22946999 15635848 Działka z linią brzegową Jeziora Zbąszyńskiego- Błędno, Perzyny- 9690 mkw, blisko plaży położona 90 km od PoznaniaDziałka posiada koncepcję zagospodarowania terenu pod 25 domków hotelowych, posiada bezpośredni dostęp do jeziora, oraz przygotowane mie...

Perzyny (Wielkopolskie, gm. Zbąszyń)

2 422 500 PLN (250 zł/m2)

-
-
9690 m2
-
15613142 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22462787 15613142 0biekt usługowo-mieszkaniowy w Plewiskach; piętrowy o powierzchni użytkowej 440 m2 zlokalizowany w okolicy nowego osiedla mieszkaniowego. Na parterze dwa lokale: aktualnie wynajmowane o powierzchni 90 i 98 m2.Na piętrze o powierzchni 188 m2 - 8 pokoi...

Plewiska (Wielkopolskie, gm. Komorniki)

1 750 000 PLN (3 977 zł/m2)

11
-
440 m2
1955
15606612 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22332139 15606612 PIĘKNY TEREN- ZABUDOWA JEDNORODZINNA LUB -BLIŹNIACZA- LUBOŃ LASEK, UZBROJONY, MPZP, DACH PŁASKIteren o powierzchni 4533 mkw podzielony na działki, położony w cichej okolicy nowej zabudowy jednorodzinnej (okolica ul. Targowej, Fabryczna, Poznańskiej) ...

Luboń (Wielkopolskie, gm. Luboń)

2 950 000 PLN (651 zł/m2)

-
-
4533 m2
-