• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Wielkopolskie Dąbrówka Cisowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Dąbrówka i Cisowa

Znaleźliśmy 1,111 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Wielkopolskie

15885753 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duże mieszkanie w Kaliszu 27740608 15885753 Na sprzedaż mieszkanie 73,95 m² - Kalisz, ul. StawiszyńskaPrzestronne, funkcjonalne mieszkanie położone w dobrze rozwiniętej części Kalisz. Lokal znajduje się na 2. kondygnacji budynku i stanowi odrębną nieruchomość z księgą wieczystą.ATUTYDuży metra...

Kalisz (Wielkopolskie, gm. Kalisz)

462 000 PLN (6 329 zł/m2)

3
1
73 m2
2000
15893037 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899539 15893037 Mieszkanie w atrakcyjnej okolicy na sprzedaż! Oferujemy Państwu mieszkanie na nowoczesnym osiedlu i z bogatą infrastrukturą. Trzy jasne pokoje, duża kuchnia i osobne WC pozwalają wygodnie funkcjonować wieloosobowej rodzinie. Podkreślić należ...

Odolanów (Wielkopolskie, gm. Odolanów)

349 000 PLN (5 132 zł/m2)

3
1
68 m2
1989
15864662 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27271874 15864662 Nowe mieszkanie w standardzie deweloperskim z rynku wtórnego. Lokal posiada przestronny pokój z aneksem kuchennym i łazienką. Układ mieszkania stwarza możliwość zaaranżowania ścianek działowych, wyodrębniając przedpokój albo sypialniękuchnię. ...

Ostrów Wielkopolski (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

286 350 PLN (8 422 zł/m2)

1
1
34 m2
-
15795193 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26090791 15795193 Sprzedaż, mieszkanie, 2 pokoje, 1 piętro, centrum, bezczynszowe, Krotoszyn. Przedstawiam Państwu interesującą ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego, zlokalizowanego w samym centrum miasta. Jego powierzchnia to 42,79 m2., a w jej skład wchodz...

Krotoszyn (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Krotoszyn)

248 000 PLN (5 905 zł/m2)

2
1
42 m2
-
15875701 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27527215 15875701 Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania w odrestaurowanej kamienicy w samym sercu poznańskiej Wildy. Nieruchomość ta łączy w sobie wyjątkową lokalizację, klimatyczną kamienicę z 1906 roku oraz ogromny potencjał inwestycyjny.Lokali...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

829 000 PLN (9 181 zł/m2)

3
1
90.3 m2
1906
15823143 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26641650 15823143 Na sprzedaż przestronny 2-pokojowy apartament w świetnej lokalizacji ścisłe centrum Poznania, ul. Wodna 15, przy skrzyżowaniu z ul. Garbary (nad Rossmannem). Szczegóły nieruchomości: - Powierzchnia: 54,...

Poznań (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

970 000 PLN (17 963 zł/m2)

2
1
54 m2
2012
15895065 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Idealne dla pary lub singla, z klimą i garderobą 27957077 15895065 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego, 2-pokojowego mieszkania z garderobą i klimatyzacją, położonego w Luboniu przy ul. Wschodniej. Lokal o powierzchni 47,87 m² znajduje się w nowoczesnym budynku z windą i stanowi doskonałą ...

Luboń (Wielkopolskie, gm. Luboń)

489 000 PLN (10 404 zł/m2)

2
1
47 m2
-
15896241 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27973496 15896241 Zapraszam do zakupu przestronnego i ustawnego 2-pokojowego mieszkania przy ulicy Głogowskiej 154, dzielnica Grunwald, obręb Górczyn Super punkt komunikacyjny! Dostępne od zaraz! Mieszkanie o powierzchni 49,4 mkw mieści się na 1 piętrze w 6-p...

Poznań (Grunwald) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

539 000 PLN (11 000 zł/m2)

2
-
49 m2
-
15819025 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26606365 15819025 MIESZKANIE 3-POKOJOWE PIŁA ul. Śniadeckich pow. 65 m2 , VI piętro, balkon, Świetne rozwiązanie dla rodziny. W pobliżu przedszkole, szkoła, tereny spacerowe nad rzeką. Szczególnie dla osób, które cenią niedaleką o...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

475 000 PLN (7 308 zł/m2)

3
-
65 m2
-
15889465 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje w kameralnym domu, Łazarz 27851266 15889465 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania po kapitalnym remoncie, położonego w kameralnym dwupiętrowym domu na poznańskim Łazarzu przy ul. Lodowej. Lokal o powierzchni 45,69m² stanowi doskonałą propozycję zarówno do zamieszkania, jak...

Poznań (Łazarz) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

580 000 PLN (12 889 zł/m2)

3
1
45 m2
1923
15889461 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mega Rabat 100 000 zł! Apartament Premium! Centrum 27851010 15889461 Marzysz o luksusowym apartamencie w sercu Poznania, ale czekałeś na idealny moment? Ten moment jest właśnie teraz. Wprowadzamy bezprecedensową obniżkę na gotowy, wyjątkowy apartament M35+36 w prestiżowej inwestycji Piekary Residence. Taka okazja w ni...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

899 000 PLN (14 983 zł/m2)

3
1
60 m2
1920
15883786 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675732 15883786 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,13 m², położone na 1 piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Jasielskiej 14E- Osiedle Reduta Nowe Podolany. Lokal został zakupiony w 2020 roku od dewelopera i od tego momentu nie był użytkowany- stan dewelopersk...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

537 000 PLN (11 394 zł/m2)

2
1
47.13 m2
2019