• Nieruchomości woj. Wielkopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Wielkopolskie Oborniki Chopina Fryderyka

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Oborniki, Fryderyka i Chopina

Znaleźliśmy 1,184 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Wielkopolskie

15889465 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje w kameralnym domu, Łazarz 27851266 15889465 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania po kapitalnym remoncie, położonego w kameralnym dwupiętrowym domu na poznańskim Łazarzu przy ul. Lodowej. Lokal o powierzchni 45,69m² stanowi doskonałą propozycję zarówno do zamieszkania, jak...

Poznań (Łazarz) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

580 000 PLN (12 889 zł/m2)

3
1
45 m2
1923
15868283 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Grunwald|3 pok|70 m2|Garderoba|Balkon|Cisza 27376198 15868283 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 70 m², położonego na poznańskim Grunwaldzie przy ul. Międzyborskiej. Nieruchomość znajduje się w spokojnej i zielonej okolicy z widokiem na zadbany d...

Poznań (Junikowo) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

695 000 PLN (9 929 zł/m2)

3
1
70 m2
1993
15868039 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament na Wildzie z balkonem | bez Pcc 27363416 15868039 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży apartamentu z balkonem na Widzie o powierzchni 51,53 m², położonego na pierwszym piętrze w nowoczesnym budynku Vilda Moderne z 2024r.Kupujący nie płaci PCC!Najważniejsze atuty:Świetna lokalizacja - blis...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

890 000 PLN (17 451 zł/m2)

1
1
51 m2
2024
15856065 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka blisko Warty oraz Starego Rynku! 27082504 15856065 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnej kawalerki o powierzchni 22,56 m², położonej w jednej z najbardziej klimatycznych części centrum Poznania - na Chwaliszewie. Mieszkanie znajduje się zaledwie kilka minut spacerem od spacero...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

415 000 PLN (14 310 zł/m2)

1
1
29 m2
1955
15889461 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mega Rabat 100 000 zł! Apartament Premium! Centrum 27851010 15889461 Marzysz o luksusowym apartamencie w sercu Poznania, ale czekałeś na idealny moment? Ten moment jest właśnie teraz. Wprowadzamy bezprecedensową obniżkę na gotowy, wyjątkowy apartament M35+36 w prestiżowej inwestycji Piekary Residence. Taka okazja w ni...

Poznań (Stare miasto) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

899 000 PLN (14 983 zł/m2)

3
1
60 m2
1920
15883786 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675732 15883786 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,13 m², położone na 1 piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Jasielskiej 14E- Osiedle Reduta Nowe Podolany. Lokal został zakupiony w 2020 roku od dewelopera i od tego momentu nie był użytkowany- stan dewelopersk...

Poznań (Wielkopolskie, gm. Poznań)

537 000 PLN (11 394 zł/m2)

2
1
47.13 m2
2019
15870916 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27445883 15870916 Na sprzedaż: przestronne mieszkanie 3-pokojowe z ogrodem – Złotniki (Suchy Las) Osiedle Grzybowe.Polecam na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 60,1 m², położone w prestiżowej i spokojnej części Złotnik (Suchy Las). Nieruchomość ...

Złotniki (Wielkopolskie, gm. Suchy Las)

830 000 PLN (13 629 zł/m2)

3
1
60.9 m2
2000
15802094 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26255821 15802094 Nowe, wykończone 3-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Górnym - wprowadzasz się od razu! Jeśli szukasz mieszkania, które nie wymaga remontów ani tygodni planowania - to jest oferta, którą naprawdę warto ...

Piła (Osiedle górne) (Wielkopolskie, gm. Piła)

572 755 PLN (9 546 zł/m2)

3
-
60 m2
2025
14740866 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 15601 14740866 NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA W PILE OSIEDLE LOTNIKÓW II, UL. KOŁOBRZESKA Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem o pow. 72,22m2, II piętro o następującym układzie pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym o pow. 36,2m2 pokoje o pow.: 1...

Piła (Wielkopolskie, gm. Piła)

577 760 PLN (8 024 zł/m2)

3
-
72 m2
2022
15411601 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17940249 15411601 Swarzędz ZalasewoOferuję funkcjonalne mieszkania w stanie deweloperskim z urokliwymi ogródkami i balkonami na wyższych kondygnacjach. Budynek będzie posiadać windy, a także komórki lokatorskie przynależne do każdego z mieszkań. Dodatkowym atutem osi...

Zalasewo (Wielkopolskie, gm. Swarzędz)

511 000 PLN (8 810 zł/m2)

3
1
58 m2
2026
15411547 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17940218 15411547 Swarzędz ZalasewoOferuję funkcjonalne mieszkania w stanie deweloperskim z urokliwymi ogródkami i balkonami na wyższych kondygnacjach. Budynek będzie posiadać windy, a także komórki lokatorskie przynależne do każdego z mieszkań. Dodatkowym atutem osie...

Zalasewo (Wielkopolskie, gm. Swarzędz)

459 000 PLN (9 000 zł/m2)

3
1
51 m2
2026
15129337 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 10496747 15129337 Skontaktuj się z nami, dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb! Przedstawiona oferta jest przykładowa, może się różnić ceną, układem i metrażemW ofercie różne układy mieszkańNowe mieszkanie 4- pokojowe, do własnej aranżacji, miejsce postojowe lokal skład...

Poznań (Starołęka) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

732 917 PLN (9 904 zł/m2)

4
1
74 m2
2024